Jak wydać
i wypromować eBooka

NOWOŚĆ! SERIA 3 eBOOKÓW + SESJA Q&A LIVE

Zniżka na pakiet 3 eBooków + sesja live

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

PREMIERA: 3 eBooki z serii w jednym pakiecie!

Łap zniżkę!

TYLKO TERAZ:

PEŁEN ZESTAW 3 eBOOKÓW Z SERII w JEDNYM PAKIECIE o wartości 491zł
+ WSTĘP NA SESJĘ STRATEGICZNĄ LIVE  (WARTOŚĆ 297zł)

788zł 245zł

788zł 245zł

 • Część 1: Jak wydać eBooka
  cena po promocji 197zł
 • Część 2: Jak wypromować eBooka
  cena po promocji 197zł
 • Część 3: Workbook CASE STUDY
  cena po promocji 97zł

WARTOŚĆ 491zł

+ BONUS:
SESJA STRATEGICZNA LIVE o wartości 297zł 

WARTOŚĆ PAKIETU 788zł

PAKIET: ZESTAW 3 eBOOKI + SESJA Q&A

ZESTAW: Wartość 788zł

PREMIEROWA PROMOCJA:
KUP 3 eBOOKI i sesję w jednym pakiecie ze zniżką!

Skorzystaj ze zniżki na pakiet i zyskaj wszystkie eBooki z serii. 

Z pierwszej części dowiesz się jak napisać i stworzyć eBooka, z drugiej jak wycenić i skutecznie wypromować a trzecia część to workbook case study, w którym nie tylko poznasz case study z różnych branż – od programisty poprzez blogerki do adwokata – ale dzięki ćwiczeniom i zadaniom usprawnisz swoją strategię. 

Każdy eBook jest wzbogacony o zestaw checklist, schematów i opisów strategii, które przeprowadzą Cię krok po kroku przez cały proces tworzenia i promocji eBooka. 

Sesja Live - środa godz 21

Tylko teraz kupując eBooki zyskujesz także wstęp na sesję strategiczną LIVE z Martą Krasnodębską, która odbędzie się w ostatnią środę miesiąca o godz 21 – wartość biletu wstępu 297zł.

197zł

+ BILET NA SESJĘ WART 297zł

E-BOOK: JAK WYDAĆ EBOOKA STRATEGICZNIE I Z WDZIĘKIEM

Część 1:

To kompendium wiedzy jak zbadać rynek, wybrać temat i napisać eBooka. Zdradzam tajniki mojego warsztatu oraz sekrety self-publishingu – ile eBook powinien mieć stron, w jakim programie pisać, jak wykonać samodzielnie skład eBooka oraz stworzyć skuteczną okładkę.

Jeżeli chcesz napisać popularnego ebooka, który zachwyci twoich klientów, to pozycja dla Ciebie!

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU:

 • Avatar czytelnika
 • Harmonogram planu działania
 • Narzędzia do tworzenia e-booka
 • Elementy, na które warto zwrócić uwagę przy składzie.
 • Checklista elementów projektu okładki.
 • Kosztorys wydania e-booka

 

197zł

+ BILET NA SESJĘ WART 297zł

E-BOOK: Jak wypromować eBooka strategicznie i z wdziękiem

CZĘŚĆ 2

Jeżeli chcesz wiedzieć jak wycenić i wypromować eBooka aby dotrzeć do rzeszy czytelników – to pozycja dla Ciebie! 

W tym eBooku znajdziesz kompletny plan promocji od fazy pre-launch, poprzez kampanię przedsprzedaży oraz strategię promocji po wydaniu eBooka. 

Dowiesz się jak wypromować eBooka organicznie – z checklistą 30 sposobów promocji oraz jak ustawić skuteczną sekwencję reklam na FB.

 • CHECKLISTA 30 pomysłów na promocję
 • CHECKLISTA Grafiki do promocji e-booka
 • CHECKLISTA TECHNIKA LEAD MAGNET
 • CHECKLISTA Elementy strony sprzedażowej.
 • CHECKLISTA 10 sposobów na obniżenie kosztów reklamy.
 • AUDYT Social Media
 • Schemat sekwencji e-mail Evergreen.
 • CHECKLISTA CONTENT MARKETING. 

788zł 245zł

PAKIE 3 eBOOKÓW

 • Część 1: Jak wydać eBooka
  cena po promocji 197zł
 • Część 2: Jak wypromować eBooka
  cena po promocji 197zł
 • Część 3: Workbook CASE STUDY
  cena po promocji 97zł

WARTOŚĆ 497zł

+BONUS SESJA Q&A 297zł

PEŁEN ZESTAW WARTOŚĆ 788zł

WORKBOOK: JAK WYDAĆ EBOOKA CASE STUDY

CZĘŚĆ 3: Wartość 97zł 

TERAZ JAKO BONUS DO PAKIETU!

Wiele osób zastanawia się, skąd wziąć odwagę i motywację do działania.

Ten eBook powstał, abyś mogła się przekonać, że odwaga bierze się z działania i najtrudniej jest po prostu zacząć.

Zebrałam przykłady moich kursantek i klientek (plus jednego gościa) aby pokazać, że bez względu na niszę, ilości dostępnych środków czy wielkości społeczności, można stworzyć eBooka i odnieść sukces niezależnie od okoliczności.

Mam nadzieję, że te historie i przykłady, zainspirują Cię do stworzenia własnego eBooka.

W workbooku nie tylko poznasz case study z różnych branż – od programisty poprzez blogerki do adwokata – ale dzięki ćwiczeniom i zadaniom usprawnisz swoją strategię.

PROMOCJA: KUP 3 eBOOKI i sesję w jednym pakiecie ze zniżką!

Zniżka na pakiet 3 eBooków + sesja live

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Cześć, jestem Marta

Pomagam kreatywnym kobietom zbudować biznes online, który pasuje do ich stylu życia, nie jest ważne czy mieszkają w Londynie, Nowym Yorku czy Krakowie.

Moje klientki to popularne blogerki, autorki kursów i książek i ogólnie babki z klasą, które miały dość czekania na sukces i stworzyły go sobie same.
Ja im pomagam wyrzucić ze słownika słowo „niemożliwe”, zaistnieć w sieci i wypracować strategie, które pomnożą dochody i zmniejszą nakład pracy.

Ta seria eBooków jest dla wszystkich tych, którzy mają dość słuchania ‚że się nie da”, biorą sukces w swoje ręce i wykorzystują nowe technologie i sposób myślenia, żeby stworzyć biznes bez granic i żyć tak, jak chcesz, nie tak jak musisz.

Poznaj opinie o eBookach!

“Prawdziwy diament wśród wszystkich ebooków na rynku.”

Pierwsza myśl, gdy tylko przeczytałam pierwsze strony “Ebooka o Ebookach” – szkoda, że mam tak mało tuszu w drukarce, bo od razu bym go wydrukowała i … zaczęła działać, robiąc notatki, by stworzyć swojego ebooka!!!

Ta publikacja to bestseller!

Jasny, prosty sposób przekazu, wszystko uporządkowane, ułożone w czytelny sposób, a użyte przykłady i wyliczenia rozjaśniają wiele spraw.

Na przykład, by ebook nie powstawał tylko, by zaspokoić próżność bycia autorem, ale także pozwolił zarabiać na własnym doświadczeniu i wiedzy. Rozpisane plany działania, plan promocji i ustawiania reklam to gotowy plan do stworzenia własnego, wymarzonego ebooka.

Gdy robisz krok po kroku, według przedstawionych planów działań, to sukces wydania swojego pierwszego ebooka jest murowany.

Jednak mnie uderzył fakt przekazania tak ogromnej wiedzy w tak skondensowany sposób, który zachwyca swoją formą i oprawą graficzną!!!

Tego mi było teraz potrzeba!!!”Ebook o ebookach” to prawdziwy diament wśród wszystkich ebooków na rynku.

Paulina Asendrychdoktor nauk o kulturze fizycznej sport & creativity manager psycholog

“Zawiera masę cennych wskazówek, których próżno można by szukać gdziekolwiek indziej

“E-book o e-bookach”, czegoś takiego chyba jeszcze nie było!

To obszerna, trzyczęściowa e-publikacja, zawierająca kompleksową wiedzę na temat tworzenia e-booków.

Opisuje wszystkie etapy niemal krok po kroku. Począwszy od planowania, zbierania informacji, pisania treści, po opracowanie strategii, wybór modelu sprzedaży, wycenę, promocję i sprzedaż.

Zawiera masę cennych wskazówek, których próżno można by szukać gdziekolwiek indziej. Wszystkie etapy zostały przedstawione bardzo obszernie i przystępnie. Prawdziwa petarda!

To coś, czego bardzo potrzebowałam w ostatnim czasie dla mojego biznesu. W momencie kryzysu na rynku, gdy cała sprzedaż przenosi się do świata online. E-book Marty jest odpowiedzią i cenną pomocą dla wielu firm.

Jestem projektantem graficznym, poza tym tworzę strony Internetowe i fotografie produktowe. Wiele osób słało do mnie zapytania z prośbą o dzielenie się wiedzą. Długi czas w natłoku pracy nie mogłam znaleźć wygodnej dla siebie formy do jej przekazu. E-książka sprawdzi się w tym idealnie. Już nie mogę się doczekać efektów, jakie przyniesie wcielenie w życie wszystkich wskazówek zawartych w e-booku Marty.

Sylwia Anna Spólna – grafik, fotograf, webmaster

“To eBook na jakiego czekałam.”

“Ebook o ebookach” najnowsza pozycja Marty Krasnodębskiej to super pozycja dla każdego, kto chce stworzyć swojego eBooka.

Marta w przystępny sposób prowadzi nas po wszystkich zagadnieniach związanych z pisaniem i wydaniem, tłumaczy w przejrzysty i zrozumiały sposób jak przygotować konspekt, a później na jego podstawie przejść przez poszczególne elementy tworzenia.

W eBooku nie brakuje ciekawych i przydatnych wskazówek podsumowujących ważne treści, jak również checklist z których warto korzystać przy pisaniu i promowaniu. Autorka w prosty i przystępny sposób wytłumaczyła jak nawiązać nić porozumienia z przyszłymi odbiorcami m.in. poprzez wczucie się w nich, ich sytuację i ich decyzje.

W eBooku możemy znaleźć również wskazówki prawne m.in. jak zabezpieczyć przed kopiowaniem oraz marketingowe o ustawianiu reklam na FB, wszystko przedstawione na przykładach.

Czytając eBook można zobaczyć, na jakim etapie swojego pisania się jest wykonując zadania, zatrzymując się i mając chwile na przemyślenia i notatki.

To eBook na jakiego czekałam, tym bardziej przydatny gdy sama jestem na etapie pisania, wskazówki które Marta przekazała wykorzystam w 100% i myślę, że dzięki tej pozycji mój eBook już niedługo też ujrzy światło dzienne : )

Monika Blezień – Ruszaj – Menager ds. ochrony środowiska i ekotrendów w branży beauty

Zniżka na pakiet 3 eBooków + sesja live

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

FAQ: NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czym ten ebook różni się od innych dostępnych informacji na rynku?

Ten ebook nie poprzestaje na krótkim opisie jak założyć eBooka, tylko koncentruje się na tym, jak używać eBooków do rozwoju swojej marki i biznesu, pozyskiwania obserwatorów i klientów i budowania zaangażowanej społeczności.

Zawiera zestaw skutecznych i sprawdzonych strategii, technik i metod, które pozwalają osiągnąć efekty szybciej.

 

Co jeżeli dopiero zaczynam?

Świetnie trafiłaś! Dzięki wiedzy i konkretnym wskazówkom zawartych w pakiecie ebooków unikniesz frustracji i popełnienia wielu błędów. Nauczysz się, jak przeprowadzić badanie rynku i stworzyć harmonogram promocji skutecznie i strategicznie, aby zbudować autentyczną markę i zaangażowaną społeczność. Pokażę Ci, jak zaplanować proces pisania ebooka, jak go stworzyć, jakie narzędzia możesz wykorzystać.

Jakie są sposoby płatności?

Płatność jest za pomocą bramki płatności Przelewy 24, Paypal, kartą kredytową lub debetową, aktywną na płatności online. Jeśli masz pytania, napisz na kurs@hakerkisukcesu.pl
Jeśli jesteś z UK NIE KUPUJ przez platformę – napisz proszę na email PRZED ZAKUPEM i podamy opcję płatności przelewem w funtach.

Czy mogę dostać rachunek?

Tak, platforma wysyła rachunek automatycznie po zakupie, (NIP wpisz obok nazwy firmy w tym samym polu). Jeżeli musisz zmienić dane na rachunku, napisz proszę na email: kurs@hakerkisukcesu.pl

Mieszkam w UK

Jeśli mieszkasz w UK, skontaktuj się z nami proszę PRZED zakupem ponieważ istnieje możliwość zapłaty w funtach. 

Czy można się umówić na prywatną konsultację?

Tak, prywatna konsultacja kosztuje 1000zł za godzinną sesję. Jeżeli chcesz się umówić na konsultację, napisz na marta@hakerkisukcesu.pl

Zniżka na pakiet 3 eBooków + sesja live

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

R

Sukces to nie kwestia przypadku, ale strategii, wiedzy i pasji – no i odwagi!

Nie musisz już czekać.

Technologia jest do ogarnięcia, a strategia wytłumaczona krok po kroku. 

NIE PRZEGAP: 3 eBooki + Sesja Q&A w jednym pakiecie ze zniżką! 

Teraz zamiast 788zł tylko 245zł za 3 eBooki i sesję live!

POLITYKA PRYWATNOŚCI // REGULAMIN // © MEVUTO LTD

Webinar 12 marca godz 21

 Dowiedz się, jak to wszystko ogarnąć i zbudować krok po kroku solidną strategię reklam!
xx Marta Krasnodębska, #HakerkiSukcesu

Zapisując się na webinar wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera z serii Hakerki Sukcesu. W każdej chwili możesz się z niego wypisać.

PDF + BEZPŁATNE WARSZTATY ONLINE

 Dowiedz się, jak to wszystko ogarnąć i zbudować krok po kroku solidną strategię reklam!
xx Marta Krasnodębska, #HakerkiSukcesu

Zapisując się na szkolenie wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera z serii Hakerki Sukcesu. W każdej chwili możesz się z niego wypisać.

Share This