+4407784449051 marta@hakerkisukcesu.pl

Jak rozpętlić mętlik w głowie?

OBEJRZYJ VIDEO

Poznaj proste kroki do tego, by ułożyć swój plan działania i skoncentować się na tym, co ważne.

DUŻO DECYZJI DO PODJĘCIA

Gdy zaczynasz biznes online masz mnóstwo decyzji do podjęcia. Wybór jest ogromny. Na co się zdecydować?

Określ, czego chcesz. Pomyśl, co możesz zrobić już teraz.

Wybierz proste rozwiązania. Zacznij z tym, co masz. Jeśli chcesz wiedzieć jak rozpętlić mętlik w głowie i zacząć działać – obejrzyj video!

#HakerkiSukcesu: Jak rozpętlić mętlik w głowie?

Nie czekaj. Zacznij już teraz.

Przyjdzie czas na ulepszanie pomysłów.

Mnóstwo decyzji do podjęcia.

Gdy zaczynasz biznes online – masz ogrom decyzji do podjęcia. Wybór jest dobry, ale z drugiej strony – nie wiesz, co wybrać. Jak określić, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze ? Pokażę Ci metodę, która pomoże Ci uporać się z mnóstwem pytań w głowie. Zobaczysz, jak połączyć dwa elementy – to gdzie jesteś teraz i to, gdzie chcesz być w przyszłości.

Czego chcesz?

Proponuję Ci proste ćwiczenie. Znajdź spokojne miejsce, czas dla siebie. Weź kartkę papieru, długopis i odpowiedź sobie na pytanie : Czego Ty właściwie chcesz? Wypisz swoje marzenia i to, do czego dążysz. Nie ograniczaj się 🙂 Pomyśl, jak chcesz, by wyglądał Twój dzień. Ile chcesz pracować? Czego chcesz od życia?

W kolejnym kroku – pogrupuj marzenia. Wybierz priorytety. Zobacz, co możesz zrealizować już teraz!  Czego potrzebujesz, by osiągnąć swoje cele?

Zdecyduj – wybierz model biznesowy

Od samego początku określ swój model biznesowy. Poznaj potrzeby klientów, okryj ich potrzeby i marzenia. Jednak to, w jaki sposób je zrealizujesz, zależy od Ciebie. To Ty określasz sposób działania. W ten sposób będziesz wiedzieć, jak przygotować swoją ofertę.

 

Co możesz zrobić już teraz?

Gdy wiesz, czego chcesz, możesz ustalić dalsze kroki, które pomogą Ci osiągnąć cel. Wybierz prostą drogę. Pomyśl, co możesz zrobić już teraz, by szybko ( i skutecznie) zrealizować cel. Odwróć kolejność. Zacznij od celu i cofaj się.Zastanów się, czego potrzebujesz. Eliminuj problemy, szukaj rozwiązań. Zastanów się – co możesz zrobić z tym co masz. Wybierz proste rozwiązania. Przyjdzie czas na udoskonalanie. Ruszaj jak najszybciej – może dziś lub jutro? 🙂

Sukces to nawyk + kurs email 10 dni

Dołącz do programu HAKERKI PRO na rok i zgarnij kurs Growth Hacking Framework wart 697 zł

Dołącz do programu w którym co miesiąc otrzymujesz nowy schemat strategii promocji, plan treści, instrukcje techniczne i szablony, aby przejść od prokrastynacji do implementacji.

TERAZ w pakiecie rocznym otrzymasz kurs Growth Hacking Framework o wartości 697 zł.

Odblokuj poziom PRO swojej marki online.

#HakerkiSukcesu to solidna dawka strategii, inspiracji

Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach Dołącz do grupy
Share This