+4407784449051 marta@hakerkisukcesu.pl

7 błędów w tworzeniu kursów online

OBEJRZYJ VIDEO

Dowiedz się, jak ich uniknąć

CZY CHCESZ ZAROBIĆ DRUGĄ PENSJĘ?

Kursy online mogą pracować za Ciebie, podczas gdy Ty wypoczywasz na wakacjach czy spędzasz czas z bliskimi.

Tworząc produkty online możesz dotrzeć do większej ilości osób.

Jak to wszystko ogarnąć? Skup się i ustal swoje cele. Realizuj je każdego dnia, bez wymówek. Wyrzuć ze słownika słowo „niemożliwe” i sięgaj po więcej. Stwórz spójną markę online, postaw na strategię i działanie. Zacznij z tym, co masz, tu i teraz.
Jeśli chcesz poznać 7 błędów w tworzeniu kursów online – obejrzyj video.

#HakerkiSukcesu: 7 błędów w tworzeniu kursów online

Nie potrzebujesz przyzwolenia, aby zacząć.

Pomyśl, co chcesz osiągnąć, jakie są Twoje marzenia i plany. Zacznij działać z tym, co masz.

 

7 błędów przy tworzeniu kursów online. Zobacz, jak ich uniknąć.

1. Brak badania rynku

Nie twórz swoich produktów w próżni. Zobacz, jakie pojawiają się pytania, jakie są potrzeby w Twoim temacie. Przyjrzyj się, jakie problemy mają Twoi odbiorcy, jakie marzenie chcą spełnić.
Twoje zadanie polega na tym, aby dowiedzieć się, jakie są oczekiwania Twoich klientów i jak na podstawie tych informacji, możesz stworzyć produkt, który pozwoli im osiągnąć rezultaty. Musisz dotrzeć do prawdziwych potrzeb swoich klientów.

2. Skupianie się na narzędziach

Nie koncentruj się od samego początku na tym, jak stworzyć swój produkt – jakich użyć narzędzi, systemów. Format produktu dopasuj do swoich klientów. Wybierz to, co dla nich jest wygodne.
Następnie wybierz te narzędzia, które pozwolą Ci zrealizować plan. Nie potrzebujesz skomplikowanych , idealnych systemów.

W momencie, gdy zweryfikujesz swój pomysł – dopiero wtedy rozejrzyj się na wygodniejszymi i bardziej rozbudowanymi narzędziami. Najważniejsze jest to, aby zacząć.

3. Kurs życia – nie zaczynaj od wielkiego kroku

Twój pierwszy produkt nie musi zawierać całej Twojej wiedzy. Taka forma jest trudniejsza do realizacji. Zacznij od wąskiego tematu, aby przetestować swój pomysł i ruszyć z miejsca.

4. Brak strategii

Jeśli przygotowujesz swój produkt i masz nadzieję, że ktoś kupi to… zmień to, jak najszybciej. Nadzieja to nie jest plan. Przygotuj plan działania i działaj strategicznie. Stwórz dobrą strategię biznesu, marki, plan treści, aby zwiększyć swoje szanse na sukces.

5. Brak społeczności

Nie trzymaj swojego produktu w tajemnicy. Buduj społeczność. Informuj swoich odbiorców nad czym pracujesz. Buduj atmosferę wokół swojego przyszłego produktu. Pokazuj kulisy, poproś odbiorców o wybór. Pokaż, że warto czekać na produkt, który niedługo będzie dostępny.

6. Brak wiary w siebie

Nie czujesz się ekspertem? Pomyśl, o co ludzie zwracają się do Ciebie, o jaką pomoc Cię proszą. W ich oczach – jesteś ekspertem! Skup się na tym, aby rozwiązać problem swoich klientów. Wybierz wąski temat, który zaspokoi ich potrzeby.

7. Starasz się wszystko zrobić sama

Nie inwestujesz w wiedzę, systemy, narzędzia. Zrób to, co możesz. Nie musisz mieć idealnych narzędzi czy systemów. Zacznij z tym, co masz. Korzystaj ze wsparcia innych osób, z ich doświadczenia. To inwestycja, która się opłaci, bo sprawi, że osiągniesz cel szybciej i łatwiej.

Sukces to nawyk + kurs email 10 dni

Dołącz do programu HAKERKI PRO na rok i zgarnij kurs Growth Hacking Framework wart 697 zł

Dołącz do programu w którym co miesiąc otrzymujesz nowy schemat strategii promocji, plan treści, instrukcje techniczne i szablony, aby przejść od prokrastynacji do implementacji.

TERAZ w pakiecie rocznym otrzymasz kurs Growth Hacking Framework o wartości 697 zł.

Odblokuj poziom PRO swojej marki online.

#HakerkiSukcesu to solidna dawka strategii, inspiracji

Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach Dołącz do grupy
Share This