+4407784449051 marta@hakerkisukcesu.pl

7 błędów strony lądowania

OBEJRZYJ VIDEO

Dowiedz się, co możesz ulepszyć. 

KIERUNKOWSKAZY DLA KLIENTA?

Możesz kierować swojego klienta tam, gdzie chcesz. Skuteczna strona lądowania daje Ci szansę na to, by pozostać w kontakcie z klientem, zachwycić swoją ofertą.

Stwórz ścieżkę klienta. Połącz elementy w całość.

Każdy element na stronie lądowania jest ważny. Wykorzystaj ją jak najlepiej, by zwiększyć swoje szanse. Obejrzyj video i dowiedz się, jakie błędy można popełnić na stronie lądowania i jak ich uniknąć.

#HakerkiSukcesu: 7 błędów strony lądowania

Strona lądowania to nie luksus, ale konieczność.

Sprawdzi się niezależnie od tego, jaki biznes prowadzisz.

 

7 błędów strony lądowania. Sprawdź czy ich nie popełniasz.

Błąd 1 : Brak strony lądowania

Może Ci się wydawać, że nie potrzebujesz strony lądowania. A to właśnie dzięki temu miejscu możesz sprawić, że klient pozostanie z Tobą w kontakcie. To szansa byś przez swoją ekspertyzę i prezent pokazała, że praca z Tobą to przywilej.

Strona lądowania nie jest luksusem, to konieczność. Stwórz ścieżkę klienta, by przejąć kontrolę nad tym, co się dzieje.

Wszyscy jesteśmy zajęci. Dawaj klientowi jasne znaki, kierunkowskazy, by prowadzić tam, gdzie chcesz.

 

Błąd 2 : Brak piksela Facebooka na stronie lądowania

Piksel Facebooka daje Ci ogromne możliwości. Możesz gromadzić dane klientów, by ponownie kierować do nich reklamę. W ten sposób przedstawisz swoją świetną ofertę osobom, które już kojarzą Twoją markę. Koszt Twojej reklamy może obniżyć się o połowę…lub więcej.

Błąd 3 : Brak dbałości o spójność

Strona lądowania powinna być jak najbardziej spójna z Twoją marką. Drobne elementy mają znaczenie i mogą podnieść lub obniżyć jej skuteczność.

Dołóż starań, by Twoja strona była spójna pod kątem wyglądu, wypowiedzi.  Spraw, by osoba, która odwiedzi Twoją stronę, od razu rozpoznała styl Twojej marki.

Spójrz na swoją stronę krytycznym okiem (lub pokaż ją innej osobie) i odpowiedz sobie na pytanie : Czy na pierwszy rzut oka jest jasne- o co chodzi ? Co chcesz uzyskać ?

Czy widać na niej Twoją markę ?

 

Błąd 4: Jedna wersja strony lądowania

Kolejny błąd to brak testów. Aby tworzyć skuteczne strony lądowania, musisz testować. Nikt od razu nie tworzy genialnie działającej strony (no chyba, że faktycznie to szczęśliwy traf !). Testuj różne elementy. Sprawdzaj, ile osób dokonuje konwersji. Ulepszaj swoje strony, by osiągać coraz lepsze efekty.

 

Błąd 5 : Zostawiasz menu

Możesz sobie pomyśleć… zostawię menu, bo może ktoś… coś innego… Błąd !

Strona lądowania najlepiej by realizowała jeden, konkretny cel. Pozbądź się wszystkich rozpraszaczy i zbędnych elementów.

 

Błąd 6 : Zostawiasz standardową stronę z podziękowaniem

Strona z podziękowaniem za zapis czy zakup to świetna okazja ku temu, by budować relacje z Twoimi klientami. Wykorzystaj ją.

Nie zostawiaj rzeczy, które są standardowe. Wyróżnij się i pokaż styl swojej marki i to, jaką jesteś osobą. Olśnij swoich klientów i spraw, że aby każdy drobny element jeszcze bardziej zachęcał do pracy z Tobą.

 

Błąd 7 : Brak strategii

Błąd, który widzę to brak planu, strategii, by połączyć elementy w całość. Stwórz spójny system. Pokazuj na każdym kroku kontaktu z klientem swoją wiedzę i pasję.

 

Sukces to nawyk + kurs email 10 dni

Dołącz do programu HAKERKI PRO na rok i zgarnij kurs Growth Hacking Framework wart 697 zł

Dołącz do programu w którym co miesiąc otrzymujesz nowy schemat strategii promocji, plan treści, instrukcje techniczne i szablony, aby przejść od prokrastynacji do implementacji.

TERAZ w pakiecie rocznym otrzymasz kurs Growth Hacking Framework o wartości 697 zł.

Odblokuj poziom PRO swojej marki online.

#HakerkiSukcesu to solidna dawka strategii, inspiracji

Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach Dołącz do grupy
Share This