+4407784449051 marta@hakerkisukcesu.pl

Program Hakerki PRO

Odblokuj poziom PRO swojej marki online

Dołącz do programu

NAUCZ SIĘ TWORZYĆ KREATYWNE PROMOCJE

Stwórz strategię marki dla swoich usług, kursu lub eBooka.

Zyskasz dostęp do strategii kreatywnych kampanii i moje prywatne metody na produktywność.

STWORZYŁAM HAKERKI SUKCESU DLA OSÓB TAKICH JAK TY

To przestrzeń dla osób, które chcą wypromować markę online – tworzenie strategii jest skomplikowane i czasochłonne, dlatego w projekcie Hakerki PRO tworzę gotowe szablony i schematy kampanii promocyjnych, które oszczędzają czas i sprawiają, że tworzenie skutecznej strategii marki staje się łatwiejsze.

Dołącz do Hakerki PRO

Dołącz do programu w którym co miesiąc otrzymujesz nowy schemat strategii promocji, plan treści i instrukcje techniczne, aby przejść od prokrastynacji do implementacji.

Odblokuj poziom PRO!

Hakerki Sukcesu PRO

Zachwyć swoją marką online

🚨Uwaga, zostało 8 dni🚨

To przedostatni WEBINAR: Jak zdobyć klientów i wypromować markę w 2023 roku (Dziś i w poniedziałek a potem zamykam wszystko i skupiam się na kursantkach).

Ostatnio miałam wiele przemyśleń, uwielbiam dzielić się wiedzą, i tego na pewno nie zmienię, bo to nawet nie górnolotnie, ale po prostu sens mego istnienia.

🦩Stosuję zasadę 90dniowego roku – dzięki temu mogę poświęcić
🔥miesiąc na darmową edukację, serie szkoleń, webinary i live (to teraz, marzec) [z mini ofertą dla osób, które chcą więcej: program Hakerki Pro w mikro cenie 95zł za miesiąc].

📩 miesiąc na tworzenie płatnych treści (nowa edycja newslettera premium, planer cyfrowy, moduły szkoleniowe Hakerki PRO, Masterclass ELITE, kolejne moduły i szkolenia kursu Wideo 10x) oraz wyjazdy (Majorka w kwietniu to juz hakerska tradycja)

🚨miesiąc na budowanie społeczności oraz tydzień sprzedażowy dużego kursu. (To będzie w maju)

W marcu przeprowadzę ponad 20 szkoleń live – darmowych i płatnych. Dlatego, że to uwielbiam i wiem, że mój sposób przekazywania wiedzy łączy praktykę i humor i sprowadzanie głębokiej wiedzy do prostych zadań nasyconych znaczeniem.

Wiele osób nadal podchodzi do własnego biznesu jak do etatu – codziennie 8 h i kropka. Albo więcej 🤯

A przecież możesz mieć miesiąc intensywny (zamiast 4h w marcu pracuje po 5-6h dziennie, zaznaczam, bo to w sumie nadal pół etatu dla niektórych a dla mnie intensywne tempo i mnóstwo zorganizowanych webianrów, szkoleń, grafik, postów, nagranych filmów i plansz InstaStory).

Możesz więc mieć miesiąc intensywny, a potem wyciszony, skupiony na pracy twórczej, kreatywnej, z klientkami (to będzie mój kwiecień, bo mnóstwo nowych osób na pokładzie Hakerki PRO będzie).

Ale to się nie uda, jeśli nie będziesz mieć odpowiednich systemów, procesów, podstawowej wiedzy z zakresu prowadzenia firmy i organizacji czasu.

Produktywność nie polega na tym, że pracujesz SZYBCIEJ lub WIĘCEJ – to, że będziesz szybciej kręcić się kółko da Ci tylko większy zawrót głowy.

Jeśli będziesz nosić wodę sitem do dziurawego wiadra to tylko się nabiegasz ale nie będziesz mieć lepszych efektów.

Dlatego to więcej napierzania ale praca w SKUPIENIU, w TWOIM tempie przyniesie Ci najlepsze efekty.

Jeżeli też chciałabyś miesiąc wolnego (bez nawarstwiania) to zapraszam do programu Hakerki PRO – to program bez rozpraszaczy, zbędnych pogaduszek, działań zastępczych, skupiony na jednym: abyś miała lepsze efekty w krótszym czasie przy mniejszym wysiłku.

Co miesiąc dostajesz JEDNĄ konkretną strategię do wdrożenia, ze schematem, instrukcjami wideo, która będzie dla Ciebie działać jako system evergreen (na wakacje nie musisz zasłużyć, wystarczy jeden dzień by wszystko ustawić).

Ja wiem, że to może zbyt pod prąd, za mało popularne, wszyscy chcą grup, forum, cali, spotkań, pogaduszek pod przykrywką „wsparcia” lub „networkingu”.

 

Dlatego program Hakerki PRO jest inny.

🌷Bo ja cenię Twój czas. Nie tylko z nazwy. Nie wciągnę Cię w nieskończone dywagacje i nauczysz się decyzyjności, która w zamian przyniesie Ci wolność.

📩Dostajesz jedną strategię do wdrożenia. (Ok 20-30minut wideo szkolenia) + PDF jeśli jest taka konieczność

📨 gotowy harmonogram 30 postów na social, 4 pomysły na posty blogowe, podkasty lub wideo na YouTube (miesiąc treści ogarnięty za Ciebie) + 🏖️ zestaw szablonów grafik lub PDF

🎙️pojawiasz się na sesji LIVE, zadajesz swoje pytania, układasz plan działania na cały miesiąc i resztę – bierzesz wolne 🏝️

💌Co tydzień w newsletterze premium zebrane trendy i pomysły aby usprawnić i zoptymalizować Twoje działania w social media

Jeżeli dopiero zaczynasz, obecność w programie Hakerki PRO pomoże Ci zarobić Twoje pierwsze 10 tys – czyli zwróci Ci się dziesięciokrotnie.
(Nawet bez firmy na działalności nierejestrowanej w 2023 r – możesz zarobić 1745zł na miesiąc albo 20 940zł rocznie BEZ ZAKŁADANIA FIRMY) … więc nawet więcej niż 10x zwrot.

Jeżeli już coś masz i chcesz przekroczyć barierę 100 tysięcy w swoim biznesie – program zwróci Ci się stukrotnie po osiągnięciu celu.

Hakerki PRO to cały rok wsparcia, sesji mentoringowych, modułów szkoleniowych, kolekcji grafik, newsletera premium i harmonogramów postów. Masz gotowce i 20h mniej miesięcznie na research, badania rynku, szukania trendów i nowości.

20h które oddelegujesz dla mnie za 95zł miesięcznie.
Bo szkolenia, harmonogramy wszystko prowadzę i tworzę osobiście.

Jeżeli wolisz prywatnie to przypomnę – godzina konsultacji prywatnej to 1000zł … czyli mozesz w tym samym budżecie wybrać godzinę albo rok z Hakerki PRO.
No wybór nasuwa się sam 😁

Robię to w tak skandalicznie niskiej cenie, bo uwielbiam dzielić się wiedzą a jednocześnie chcę, żeby trafiła do osób, które są nastawione na działanie zamiast scrollowania w sieci.

A jednocześnie, ponieważ udzielam się osobiście dla kursantek – nie mogę mieć tysiąca osób na platformie. Jest limit miejsc i jest też limit czasowy.

Zostało 8 dni aby dołączyć.

Z końcem marca zamykam i to ostatni tak duży nabór i akcja związana z Hakerkami PRO aż do jesieni.

Teraz zyskujesz mega bonusy w tym warsztaty tworzenia kursu online – wejdź na stronę i sama sprawdź, ile zyskujesz dołączając już dziś:

1. Pobierz darmowy workbook na dziś wieczór

2. Zajmij swoje miejsce w programie Hakerki PRO i odblokuj poziom premium swojej marki

Pozdrawiam,
Marta

Sukces to nawyk + kurs email 10 dni

Dołącz do programu HAKERKI PRO na rok i zgarnij kurs Growth Hacking Framework wart 697 zł

Dołącz do programu w którym co miesiąc otrzymujesz nowy schemat strategii promocji, plan treści, instrukcje techniczne i szablony, aby przejść od prokrastynacji do implementacji.

TERAZ w pakiecie rocznym otrzymasz kurs Growth Hacking Framework o wartości 697 zł.

Odblokuj poziom PRO swojej marki online.

#HakerkiSukcesu to solidna dawka strategii, inspiracji

Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach Dołącz do grupy
Share This