Summer Bootcamp 

Zapisz się na listę oczekujących projektu Hakerki PRO i zyskaj dostęp do bezpłatnej serii „Summer Bootcamp” 

Klikając w przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych. W każdej chwili możesz się wypisać. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Darmowy Summer Bootcamp

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

HARMONGRAMY

CHECKLISTY

INSTRUKCJE WIDEO

PLANY TREŚCI

#HAKERKISUKCESU

Chcesz zachwycić marką online? 

STWORZYŁAM HAKERKI SUKCESU DLA KOBIET TAKICH JAK TY

To przestrzeń dla osób, które chcą wystartować z marką online – tworzenie strategii jest skomplikowane i czasochłonne, dlatego w projekcie HackBook PRO tworzę gotowe szablony i schematy kampanii promocyjnych, które oszczędzają czas i sprawiają, że tworzenie skutecznej strategii marki staje się łatwiejsze.

Zapraszam na bezpłatną serię szkoleń „Summer Bootcamp” – wystarczy, że podasz swój e-mail, aby znaleźć się na liście oczekujących na start kolejnej edycji projektu Hakerki PRO i 18 sierpnia otrzymasz darmowy dostęp do materiałów wyzwania. 

*Nabór na projekt Hakerki PRO rusza 7 września – zapisując się na listę oczekujących zyskujesz pierwszeństwo wejścia na platformę, dodatkowy kod promocyjny oraz darmowy bilet wstępu na wyzwanie 18 sierpnia. Zapis i udział w darmowym wyzwaniu nie zobowiązuje do zakupu – korzystaj do woli! 

Pozdrawiam, Marta Krasnodębska

Założycielka marki Hakerki Sukcesu i autorka podręcznika Growth Hacking Framework oraz ponad 100 autorskich szkoleń, eBooków i kursów online. 

 

GROWTH HACKING

BRAND STRATEGY

AUDYT MARKI

CONTENT MARKETING

Share This