+4407784449051 marta@hakerkisukcesu.pl

Strategia sprzedaży programu online na 100 tysięcy w miesiąc

Łap kawkę bo będzie epopeja 😅

W tym miesiącu planuję zarobić ponad 100 tysięcy. W kwietniu lecę prowadzić mastermind na Majorce więc deadline jest ścisły i nieprzesuwalny, uwijam się więc jak 🐙🐙🐙

Piszę otwarcie, bo wiem, że po mnie nie widać, że np. w grudniu miałam zleceń na 150 tysięcy, w styczniu na kolejne 90 tysiecy i to nie jest suma wyssana z palca, ani odległe marzenie. (Kiedyś 10 tysięcy w miesiąc wydawało mi się nierealne i ambitne 😅)

Jest tylko jeden szkopuł. Bonus do programu Hakerki PRO cały czas wydaje się odległym marzeniem. Wymyśliłam sobie coś tak ambitnego i perfekcyjnego, że … zrealizowałam 5 innych rzeczy, aby tylko się za niego nie zabrać. To moja technika „aktywnej prokrastynacji” 😅

Planowałam ten projekt od wielu miesięcy, ale się totalnie zacięłam w którymś momencie na tym, jak ma wyglądać.
Nowocześnie, elegancko, ale też życzliwie, ciepło i z humorem.
Zrobiłam w tym czasie dziesiątaki stron do klientów, setki audytów projektów kursantek i miałam poczucie, że nic nie sprawi, że ten projekt będzie wyjątkowy i że będzie się wyróżniał, bo nic nowego nie wymyślę.
Ponieważ zacięłam się na designie- stanęło pisanie, nagrywanie, tworzenie – bo u mnie jest zawsze wszystko połączone, nie doklejone później. Każdy element tego, jak coś wygląda i jak się prezentuje i o czym jest – współgra.

Na przykład w kursie strategia cen moduły i slajdy są żółte, bo to kolor kojarzący się z naklejkami o przecenach.

W kursie Growth Hacking Framework diagramy są na bazie 6 kąta – jest 6 strategii omówionych w 6 modułach.

W hackbooku Strategia stron lądowania mam misje zamiast rozdziałów – bo każdy rodzaj strony czy to do newslettera czy to ebooka czy pod konsultacje czy do webinaru to nowa przygoda no i wiadomo, wtedy bardziej, dlaczego trzeba tych stron tak wiele – to tak na marginesie, gdybyś nadal myślała, że ktoś ci postawi stronę i masz już jedną raz na zawsze😅

Pracując online potrzebujesz landingu do każdego projektu (zrobisz je sama na WordPress, serio nie trzeba dodatkowych żadnych abonamentów) ale każdy nowy projekt jest jak misja służb specjalnych, która wymaga planu, strategii, zasobów i przygotowania nim wyruszysz w teren.

Ja wiem, że to dla wielu osób niemal nie zauważalne i taka precyzja i dopracowanie szczegółów jest zbędną stratą czasu.
Kursantkom przypominam i czuwam na każdym kroku, aby perfekcjonizm nie sprawił, że projekt „wisi” zamiast być realizowany.
A sama się zacięłam i ani rusz. I to na najmniej ważnym aspekcie – wyglądu. 🤷‍♀️

Bo dużo ważniejsze od tego, jak wygląda jest jaką spełnia funkcję.
I jakieś 3 dni temu o 3 nad ranem koncepcja nabrała kształtu i wreszcie ruszy.
W wersji funkcjonalnej zamiast dekoracyjnej.
Bo ten projekt ma służyć, a ja się zacięłam na tym, że ma błyszczeć.

Tylko, że mało kto nosi nowatorskie projekty od awangardowych projektantów, większość z nas chce po prostu włożyć coś na siebie ładnego, w dobrej jakości i w ulubionym kolorze.

Program Hakerki PRO w swojej idei ma pomagać osobom, które nie mają budżetu na promocję i agencje social media za kilka tysięcy miesięcznie.

Dlatego co miesiąc przygotowuję harmonogram postów, prowadzę sesję mentoringową, aby maksymalnie ułatwić dodałam też kursy techniczne (takie jak kurs newslettera lub automatyzacji na Instagramie)
Dlatego, że osoby, które same prowadzą swoje marki są po prostu zmęczone nadmiarem zadań.
A promocja to nie jest coś, co można „odpuścić” bo inaczej skąd mają przyjść klienci?

Dlatego program Hakerki PRO jest tak dostępny i przystępny cenowo (rok mego wsparcia kosztuje mniej niż 1 godzina mojej konsultacji 😅😀)

Ale ma to swoją cenę – nie dam rady pomóc dla tysiąca osób osobiście. Dlatego ten program ma i zawsze będzie miał limit miejsc.

Jak więc wygląda moja strategia na 100 000 w tym miesiącu?

Limit miejsc na Hakerki PRO to 400 osób.
Zakładam 50% na marzec i 50% na jesieni (chyba, że pójdą wszystkie pakiety roczne, to jesiennego naboru nie będzie)
Czyli 200 osób x 495zł za pakiet 3 miesięcy to
99 tysięcy. 400 osób x 495zł to 198 tysięcy.
Skoro już mam zakres cenowy, to pozostaje kwestia wartości.

1. 1 konsultacja prywatna to u mnie koszt 1000zł – w pakiecie PRO 3 miesięce są 3 a w pakiecie rocznym 12 sesji live dla kursantek – więc to już samo w sobie załatwia kwestię wartości 3000-12000zł

2. 12 szkoleń na platformie – zwięzłe pigułki od razu do wdrożenia, dla osób, które lubią praktyczne podejście + plan na kolejne 12 w tej edycji, czyli razem 24 x 295zł to daje wartość 3500- 7000zł. Czyli też już warto dla samych szkoleń.

3. Kolekcję grafik do edycji w Canva – bo dużo łatwiej się pracuje, gdy ktoś podrzuci nam szablony. Wartość 1200zł +

4. Harmonogram postów co miesiąc – to kluczowy aspekt, abyś wiedziała co publikować, gdzie, w jakim formacie i na jaki temat.

Ale sobie myślę … chcę ambitnie. Chcę żeby to był najbardziej polecany i rozchwytywany i ceniony program na rynku.

Chcę móc napisać 12 marca, że otworzyłam nabór i miejsca się od razu rozeszły, bo dosłownie nie mogłaś się oprzeć🤩

Więc dorzucam warsztaty tworzeniu treści na Instagram o wartości 495zł same w sobie. Tylko musisz wybrać temat – karuzela, InstaStory czy infografik. Ciekawa jestem, co sobie wybierzecie kolektywnie 😀

A bonus niespodzianka też będzie – tylko na razie trzymam buzię na kłódkę, aby zdążyć go stworzyć do 12 marca i startu darmowego wyzwania 😀

Podsumowując: aby zarabiać duże kwoty moja strategia polega na daniu maksimum wartości, co najmniej 10x, bo jedną z 3 wartości mojej marki jest szczodrość.

Stworzyłam też program, który jest praktyczny i funkcjonalny – to nie kurs czy eBook, że jesteś zostawiona sama sobie. Jak Ci się podoba ten aspekt? Cenisz go sobie w programach i kursach?

Jeśli tak, sprawdź ofertę Hakerki PRO tutaj i czy są miejsca 🦦

Sukces to nawyk + kurs email 10 dni

Dołącz do programu HAKERKI PRO na rok i zgarnij kurs Growth Hacking Framework wart 697 zł

Dołącz do programu w którym co miesiąc otrzymujesz nowy schemat strategii promocji, plan treści, instrukcje techniczne i szablony, aby przejść od prokrastynacji do implementacji.

TERAZ w pakiecie rocznym otrzymasz kurs Growth Hacking Framework o wartości 697 zł.

Odblokuj poziom PRO swojej marki online.

#HakerkiSukcesu to solidna dawka strategii, inspiracji

Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach Dołącz do grupy
Share This