+4407784449051 marta@hakerkisukcesu.pl

Jak rozhulać markę online?

Case study kursantki Bootcamp Elite

Marceliny Krupskiej

ZNANA MARKA ONLINE W BRANŻY EDUKACJI

Największym moim sukcesem jest dotarcie do wielu mam na odległych krańcach Polski, które potrzebują wsparcia w starciu z systemem edukacji.

Potrzebowałam niezależności, a biznes online mi ją dał.

W ostatnim tygodniu kursu Elite prowadziłam sprzedaż swojego pierwszego kursu on-line, tym samym jeszcze przed zakończeniem kursu Elite uzyskałam ponad dziesięciokrotny zwrot z inwestycji.

Poznaj case study kursantki Bootcamp Elite – Marceliny Krupskiej.

#Hakerki Sukcesu: Case study

Jak rozhulać markę online?

Case study kursantki Bootcamp Elite – Marceliny Krupskiej

Jak się rozwinęła Twoja marka dzięki kursowi Elite? Co się zmieniło u Ciebie od czasu przystąpienia do kursu?

Przed przystąpieniem do kursu działałam bazując na swoim doświadczeniu w biznesie, często podpierając się intuicją. To nie były złe działania, ale w dużej mierze chaotyczne i nie zawsze skuteczne.

Dzięki kursowi zbudowałam stabilną strategię dla swojego biznesu, odważnie postawiłam cele i wyznaczyłam ścieżkę, którą muszę podążać, żeby je osiągnąć.

Wszystko to zostało oparte o wiedzę, którą przekazuje Marta, mam więc nareszcie silne fundamenty, czuję się dzięki temu pewniej i mogę odważniej podejmować kolejne działania.

 

Jakie miałaś obawy przed przystąpieniem do kursu?

Obserwowałam Martę przez rok, zanim zdecydowałam się na udział w kursie. Kiedy pierwszy raz dowiedziałam się o Elite wydawało mi się, że jest jeszcze dla mnie za wcześnie, że to nie jest odpowiedni moment.

Wtedy wizja MumAssist istniała tylko w mojej głowie, nie wiedziałam też zbyt wiele o biznesie on-line. Takie słowa jak landing page, konwersja, lead magnet, czy lejek sprzedażowy, były mi zupełnie obce, sądziłam więc, że nie poradzę sobie w kursie.

Dodatkowo wtedy wydawało mi się, że barierą jest także koszt kursu. Nie miałam w tamtym czasie stałych dochodów, a bałam się inwestować oszczędności w kurs, w którym mogę sobie nie poradzić.

Dzisiaj wiem, że nie inwestując wtedy w kurs, zainwestowałam w rok życia w chaosie, działania po omacku i popełniania wielu błędów. To nie jest tak, że w tym czasie nic nie osiągnęłam, ale z kursem Marty zrobiłabym to samo i wiele więcej w 6 tygodni!
Z perspektywy czasu nie czekałabym roku na dołączenie do Elite. Szczególnie, że koszt kursu zwraca się w zawrotnym tempie! Wystarczy działać zgodnie ze wskazówkami Marty i nie poddawać się.

 

Jak podjęłaś decyzję, który pakiet wybrać – 6-tygodniowy, czy 3-miesięczny?

Wybrałam pakiet sześciotygodniowy, znów powodem były kwestie finansowe. Żałuję, że nie wybrałam pakietu trzymiesięcznego od razu, dlatego planuję poszerzyć swój obecny pakiet właśnie o audyty i dostęp do dodatkowych szkoleń.

 

Która ze strategii kursu była dla Ciebie najbardziej wartościowa? Co według Ciebie wyróżnia program Elite w porównaniu do innych kursów czy programów w których brałaś udział?

W programie Elite przechodzisz przez cały proces tworzenia stabilnego biznesu. Zaczynasz od podstaw, które są niezwykle przydatne w kolejnych etapach, ale też pomagają podejmować decyzje biznesowe każdego dnia.

Przechodzisz przez poszczególne elementy tego procesu razem z Martą i innymi Hakerkami, wsparcie w społeczności Elite jest niesamowite!
Ostatecznie z kursu wychodzisz nie tylko z podstawami i strategią, ale też z gotowym produktem i wizją działań na co najmniej najbliższe trzy miesiące.

Przejście tego procesu daje Ci pewność, że idziesz w dobrą stronę, a każdy element możesz poddać ocenie grupy, lub samej Marty; dostajesz w ten sposób mega wartościowe informacje zwrotne.

Często mając biznes on-line nie mamy w swoim otoczeniu nikogo, kto rozumie naszą pracę i kto może nas wesprzeć na przykład przy podejmowaniu decyzji. Hakerki są w tym zakresie niezastąpione!
Dodatkowo dobra energia Marty i jej niesamowita charyzma naprawdę napędzają do działania!

 

Co wdrożyłaś najszybciej po przystąpieniu do kursu i jakie miałaś rezultaty? Jaką wskazówką byś się podzieliła z osobami, które też chcą rozwinąć biznes online?

Najszybciej stworzyłam stronę zapisu na webinar. Los spłatał mi figla i musiałam to zrobić bardzo szybko, więc ostatecznie korzystając ze wskazówek Marty przygotowałam landing page w niecałe 1,5 godziny. Jak się szybko okazało, ta strona zebrała 30% więcej uczestników, niż poprzednie, które zrobiłam.

Jednak największym zaskoczeniem był dla mnie fakt, że koszty reklamy w przypadku tych zapisów były niższe o 60% od dotychczasowych. Spadłam z krzesła widząc taki efekt! Myślę, że te wyniki najlepiej pokazują dlaczego warto przejść przez program Elite.

Gdybym miała podzielić się wskazówką z innymi osobami, które chcą rozwinąć biznes online, to powiedziałabym, żeby nie bały się ryzykować, a inwestycje w swój rozwój, traktowały jako inwestycję w rozwój biznesu. Jak to z inwestycjami bywa, jeśli są mądre, to szybko się zwracają.

 

Co jest dla Ciebie najcenniejsze w prowadzeniu biznesu online?

Najbardziej cenię sobie nieograniczone możliwości dotarcia do mam uczniów, które potrzebują wsparcia w starciu z edukacją dziecka. Mogę pokazać im jak działać żeby mimo skostniałego systemu edukacji, dzieci mogły rosnąć w siłę, realizować plany i osiągać swoje sukcesy.

Ale widzę też masę plusów od drugiej strony. Decydując się na rzucenie etatu i otwarcie własnego biznesu marzyłam o tym, żeby pracować na własnych zasadach i móc się rozwijać bez ograniczeń. Potrzebowałam niezależności, a biznes online mi ją dał.

Bardzo ważne było dla mnie też odzyskanie czasu dla rodziny. Wiem, że wiele osób uważa, że praca z domu nie może być efektywna, bo obowiązki domowe odciągają od tych zawodowych. Ja jednak właśnie z tego powodu chciałam pracować zdalnie.

Kiedyś wychodziłam z domu bladym świtem i wracałam późnym popołudniem, potem przygotowywałam obiad i wykonywałam inne podstawowe, domowe czynności, aż do momentu położenia się spać. Czułam jak się wypalam.
Obecnie rano odwożę dzieci, potem nastawiam zupę, czy wrzucam pranie do pralki i biorę się za pracę w mojej firmie.

Jeśli wiesz czego chcesz, to wszystko można zorganizować w taki sposób, żeby życie prywatne nie kolidowało z pracą. Marta poświęca temu sporo uwagi w pierwszym module kursu: praca ma być dla nas, a nie my dla pracy.

 

Co było Twoim największym sukcesem – np. stworzenie produktu, strony, zwiększenie sprzedaży, podniesienie cen, zaproszenia na prelekcje czy wywiady, zwiększenie świadomości marki, stworzenie spójnej strategii, uwierzenie w siebie?

W trakcie kursu Elite z mało konkretnej wizji produktu, powstał trzytygodniowy kurs on-line. Bardzo doceniam warsztaty Pop-up, które otrzymujesz w ramach bonusu. One pomogły mi zmaterializować mój produkt on-line.

Cały proces przygotowania i nagrania lekcji przeszłam przez te sześć tygodni, mało tego w ostatnim tygodniu kursu Elite prowadziłam sprzedaż swojego pierwszego kursu on-line, tym samym jeszcze przed zakończeniem kursu Elite uzyskałam ponad dziesięciokrotny zwrot z inwestycji.

Kurs Elite dał mi nie tylko wiedzę, ale też energię do działania i wiarę w siebie. Tych wartości nie da się wycenić w żadnej walucie.

 

Jakie masz plany na przyszłość, w jakim kierunku chcesz rozwijać swój biznes online?

Mam rozpisany plan działania do końca roku, a kolejny kwartał wręcz z podziałem na konkretne zadania.

Dzisiaj wiem już co robić i jak planować działania w czasie, żeby z sukcesem realizować plany w biznesie on-line.

W tym roku w planie mam nowy e-book i kurs on-line, a także drugą edycję kursu, który powstał w trakcie Elite. Wszystko spięte nie tylko w plan uwzględniający odpoczynek, ale też w konkretny budżet, który pozwala mi planować rozwój swojego biznesu.

Czuję, że osiągnęłam już sporo, ale dostałam wiatru w żagle i nie zamierzam się zatrzymać. Wiem, że to dopiero początek!

Marcelina Krupska

MumAssist

 

Pomagam mamom wspierać dziecko w starciu z systemem edukacji.

Jako MumAssist tworzę społeczność mam, które tak jak ja wierzą, że możemy dać dzieciom szerokie możliwości do wszechstronnego rozwoju, mimo skostniałego systemu edukacji, w jakim przyszło im się uczyć.

Dzięki połączeniu wiedzy z zakresu psychologii, z umiejętnościami trenerskimi oraz menadżerskim doświadczeniem, stworzyłam strategię, która pozwala wykorzystać potencjał dziecka do ciągłego wzrastania i osiągania sukcesów.

Jestem mamą, żoną, psychologiem i trenerem.

Dziś uczę jak działać, żeby dzieci wycisnęły z edukacji wszystko, co im potrzebne do samospełnienia w dorosłym życiu.

Bezpłatny materiał PDF od Marceliny

3 kroki do szybkiej i bezproblemowej nauki.

Mini poradnik dla zabieganych mam i sprytnych uczniów – przejdź TUTAJ

Sukces to nawyk + kurs email 10 dni

Dołącz do Brand Bootcamp 30 dni Rolek

Chcesz rozhulać markę online rolkami?
Wykorzystaj potencjał wideo, aby zwiększyć 10x zaangażowanie, zasięgi i zyski!

WYZWANIE 30 DNI ROLEK:
✅Funkcje Instagram Reels
✅Szablony rolek do promocji marki
✅Schematy rolek sprzedażowych
✅Schematy rolek edukacyjnych
✅Aplikacje i narzędzia

Bootcamp trwa 30 dni i odbywa się na specjalnym koncie na Instagramie tylko dla kursantek.

#HakerkiSukcesu to solidna dawka strategii, inspiracji

Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach Dołącz do grupy
Share This