+4407784449051 marta@hakerkisukcesu.pl

Jak rozhulać markę online?

Case study kursantki Klubu Hakerek Sukcesu

Zuzanna Rogowska

ZNANA MARKA ONLINE W BRANŻY KREATYWNEJ

Nie sądziłam, że jestem w stanie tyle osiągnąć – stworzyć własny produkt online, napisać e-booka, stworzyć kurs, zbudować listę mailingową liczącą kilka tysięcy osób, nawiązać współpracę z międzynarodową firmą, docierać do tysięcy osób i realnie wpływać na ich życie, zmieniać świat. Teraz mam wielkie marzenia i jeszcze większe ambicje, aby je zrealizować.

Moim największym sukcesem było uwierzenie w siebie.

Cieszę się, że mogę tworzyć piękno i dzielić się nim z innymi. Zachęcam innych do robienia tego samego i dostaję coraz więcej wiadomości zwrotnych, że to, co robię, wpłynęło pozytywnie na czyjeś życie, że moja twórczość jest radosnym dodatkiem do czyjeś codzienności. To jest cudowne.

Poznaj case study kursantki Klubu Hakerek Sukcesu – Zuzanny Rogowskiej.

#Hakerki Sukcesu: Case study

Jak rozhulać markę online?

Case study kursantki Klubu Hakerki Sukcesu – Zuzanny Rogowskiej

Jak się rozwinęła Twoja marka przez rok obecności w Klubie Hakerki Sukcesu? Co się zmieniło u Ciebie przez ten rok?

Moja przygoda z Hakerkami Sukcesu zaczęła się nieśmiało pod koniec 2018 roku. To był moment, kiedy zaczęłam uczyć się biznesu, a Marta stała się dla mnie autorytetem w tej dziedzinie. Pokazała mi, jak wiele mogę osiągnąć dzięki dobrej strategii działania online.

Na początku 2019 dołączyłam do wyzwania, podczas którego stworzyłam pomysł na swój pierwszy produkt online. Był to e-book na temat projektowania wzorów na tkaniny.

W lutym dołączyłam do klubu Hakerek, zorganizowałam pierwszy launch mojego produktu online i z perspektywy czasu myślę, że był to moment przełomowy w moim biznesie.

Przez rok stworzyłam wiele wartościowych materiałów dla mojej społeczności, zarówno płatnych – kursów, e-booków, poradników i innych, jak i bezpłatnych w postaci prezentów za zapis na listę mailingową.

Prezentem za zapis, dzięki któremu do tej pory zdobyłam najwięcej subskrybentów jest 6-dniowy kurs projektowania wzorów. Udostępniłam go bezpłatnie pomimo tego, że wiedziałam, że jest bardzo wartościowy. Wiele osób napisało mi, że mogłabym sprzedawać go w sklepie. Czasem warto podzielić się czymś wartościowym bezpłatnie.

Dzięki takim działaniom uzyskałam dochód, o jakim wcześniej nie marzyłam i zbudowałam listę mailingową licząca kilka tysięcy osób, z czego jestem niesamowicie dumna.

 

Jakie miałaś obawy przed przystąpieniem do Klubu?

Muszę przyznać, że przystępując do kursu, nie miałam żadnych obaw. Korzystałam wcześniej z wielu materiałów, które Marta udostępniała bezpłatnie. Każdy z nich był dla mnie bardzo wartościowy, ale to, co przekonało mnie najbardziej, poza wiedzą merytoryczną to wsparcie i motywacja, które Marta dawała poprzez treści, którymi się dzieliła.

Nikt nie dawał mi wtedy tyle pozytywnej energii do działania.

Po każdym LIVE ręka bolała mnie od robienia notatek. Potem godzinami myślałam, jak wszystkie pomysły wdrożyć do mojego biznesu.

Wiedziałam, że dołączenie do Klubu popchnie mój biznes do przodu, pomoże mi zrealizować moje marzenia.

 

Jak podjęłaś decyzję, który pakiet wybrać – z miesiąca na miesiąc czy od razu roczny?

Od razu roczny. Długo się nie wahałam.

 

Która ze strategii Klubu była dla Ciebie najbardziej wartościowa? Co według Ciebie wyróżnia program Klubu Hakerki Sukcesu w porównaniu do innych kursów czy programów w których brałaś udział?

-Myślę, że najwięcej wniosła do mojego biznesu strategia budowania listy mailingowej. Kiedy zaczynałam, miałam zero subskrybentów, jak każdy.

Nie sądziłam, że przez rok uda mi się zdobyć ich kilka tysięcy i zbudować społeczność zaufanych osób, które są gotowe kupić mój produkt od razu, kiedy napiszę, że jest on dostępny.

Klub Hakerki Sukcesu wyróżnia od innych gotowy schemat działania. Poza wiedzą merytoryczną są konkrety, dzięki którym można zbudować naprawdę skuteczną strategię.

Większość kursów, nawet tych bardzo dobrze przygotowanych nie zawiera konkretu.

Można się wiele dowiedzieć, czasem za dużo i nie wiadomo, jak to potem wdrożyć.

Ten kurs jest inny. Wiedza jest obszerna, ale dobrze poukładana.

 

Co wdrożyłaś najszybciej po przystąpieniu do Klubu i jakie miałaś rezultaty? Jaką wskazówką byś się podzieliła z osobami, które też chcą rozwinąć biznes online?

Pierwsza lekcja, jaką obejrzałam, dotyczyła tworzenia strony sprzedażowej. Zrobiłam notatki, na podstawie których powstała strona sprzedażowa mojego pierwszego produktu online, czyli e-booka na temat projektowania wzorów na tkaniny.

To skutecznej stronie sprzedażowej i dobrej strategii launchu zawdzięczam sukces mojej pierwszej sprzedaży.

 

Co jest dla Ciebie najcenniejsze w prowadzeniu biznesu online?

Uwielbiam piękny, radosny i inspirujący proces projektowy, a najcenniejsze w prowadzeniu biznesu online jest możliwość podzielenia się nim innymi.

Cieszę się, że mogę tworzyć piękno i dzielić się nim z innymi.

Zachęcam innych do robienia tego samego i dostaję coraz więcej wiadomości zwrotnych, że to, co robię, wpłynęło pozytywnie na czyjeś życie, że moja twórczość jest radosnym dodatkiem do czyjeś codzienności.

To jest cudowne.

 

Co było Twoim największym sukcesem – np. stworzenie produktu, strony, zwiększenie sprzedaży, podniesienie cen, zaproszenia na prelekcje czy wywiady, zwiększenie świadomości marki, stworzenie spójnej strategii, uwierzenie w siebie?

Moim największym sukcesem było uwierzenie w siebie.

Nie sądziłam, że jestem w stanie tyle osiągnąć – stworzyć własny produkt online, napisać e-booka, stworzyć kurs, zbudować listę mailingową liczącą kilka tysięcy osób, nawiązać współpracę z międzynarodową firmą, docierać do tysięcy osób i realnie wpływać na ich życie, zmieniać świat.

Teraz mam wielkie marzenia i jeszcze większe ambicje, aby je zrealizować.

 

Jakie masz plany na przyszłość, w jakim kierunku chcesz rozwijać swój biznes online?

W 2020 roku chcę skupić się na procesie i rozwoju, stworzyć jak najwięcej projektów wzorów, kolekcji wzorów oraz produktów do sklepu Merely Susan. Tworzyć dla tych, którzy chcą żyć pięknie na co dzień.

Chcę również stworzyć bazę kursów i materiałów dla osób, które są zainteresowane kreatywnym rozwojem lub marzą o tym, aby założyć/rozwinąć swój własny biznes kreatywny.

W 2020 roku chcę być bardziej odważna. Jestem artystką, ale do tej pory brakowało mi odwagi, aby przyznać, że moja sztuka ma znaczenie.

Moim największym marzeniem jest własna pracownia połączona ze sklepem, w którym mogłabym pokazać innym, jak produkty i prace, które tworzę, wyglądają w rzeczywistości.

Moją ścieżką kreatywnego twórcy, wiedzą i refleksjami chcę dzielić się w podcaście „Pięknie i kreatywnie”, który niedawno stworzyłam, z subskrybentami mojego newslettera, w artykułach na blogu oraz moich profilach na Instagramie i Facebooku.

Chcę stworzyć piękną i inspirującą markę.

Zuzanna Rogowska

Właścicielka Merely Susan

 

Jestem ilustratorką, projektantką wzorów i właścicielką kreatywnego biznesu o nazwie Merely Susan.

Specjalizuję się w tworzeniu projektów wzorów przeznaczonych do nadruku na tkaninach, tapetach i innych produktach z motywem roślinnym, kwiatowym i dla dzieci. Piszę dla artystów i kreatywnych twórców. Tworzę dla tych, którzy chcą żyć pięknie na co dzień.

Dzięki strategii działania online mogę inspirować innych innych kreatywnych twórców, pokazywać, jak pracować, robiąc to, co się kocha, docierać do klientów z całego świata oraz budować społeczność osób, które uwielbiają to, co tworzę.

6 -dniowy kurs projektowania wzorów od Zuzanny

Stwórz piękny projekt wzoru przeznaczony do nadruku na tkaninie, tapecie lub innym produkcie.

Pokażę Ci, jak własnoręcznie zaprojektować wzór (bez użycia specjalistycznego sprzętu) oraz zapisać go do druku.

 Odbierz dostęp do kursu TUTAJ

Sukces to nawyk + kurs email 10 dni

Dołącz do programu HAKERKI PRO na rok i zgarnij kurs Growth Hacking Framework wart 697 zł

Dołącz do programu w którym co miesiąc otrzymujesz nowy schemat strategii promocji, plan treści, instrukcje techniczne i szablony, aby przejść od prokrastynacji do implementacji.

TERAZ w pakiecie rocznym otrzymasz kurs Growth Hacking Framework o wartości 697 zł.

Odblokuj poziom PRO swojej marki online.

#HakerkiSukcesu to solidna dawka strategii, inspiracji

Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach Dołącz do grupy
Share This