+4407784449051 marta@hakerkisukcesu.pl

Jak rozhulać markę online?

Case study kursantki Klubu Hakerek Sukcesu

Agnieszki Pasieki – Adamek

ZNANA MARKA ONLINE – ARCHITEKT, PROJEKTANT

To super uczucie, gdy cała praca idzie tak szybko do przodu, a ja mogę łamać schematy, tabu i pomagać kolegom z branży i zarabiać z miesiąca na miesiąc coraz więcej.

Podniosłam ceny, mam klientów na konsultacje online, które do tanich nie należą, sprzedałam setki kursów, nawiązałam współpracę z innymi markami.

Bezcenne jest dla mnie to, że mogę pracować z różnych miejsc i w czasie który mi odpowiada. Do tej pory większość moich działań była oparta na usługach stacjonarnych, tylko niewielki procent działań był online. Zwiększając te działania, zadbałam o stały dopływ klientów i jednocześnie pomogłam tysiącom osób na świecie.

Poznaj case study kursantki Klubu Hakerek Sukcesu – Agnieszki Pasieki – Adamek.

Jak rozhulać markę online?

Case study kursantki Klubu Hakerki Sukcesu – Agnieszki Pasieki – Adamek

Jak się rozwinęła Twoja marka te kilka miesięcy obecności w Klubie Hakerki Sukcesu? Co się zmieniło u Ciebie przez ten rok?

Już po pierwszym dniu od szkolenia ze strategii cen, zwróciła mi się całość pakietu rocznego.
Miałam już sporo doświadczenie w prowadzeniu biznesu, ale nie potrafiłam dobrze spiąć detali i poszczególnych elementów działania online.

Dzięki szkoleniom technicznym dopracowałam moje strony i rozwinęłam kolejne portale (mam ich kilka).

Kursy Marty są bardzo konkretne i zwięzłe, co dla mnie jest bardzo dużym atutem, bo mam mało czasu i interesuje mnie sama esencja, jak szybko krok po kroku wdrożyć dany element czy system online na stronie WordPress.

Ważne jest też to, że strategie, których uczy Marta po wdrożeniu, działają w stu procentach, a ja nie muszę tracić czasu na testowanie tego co mi intuicja podpowiada.

To super uczucie, gdy cała praca idzie tak szybko do przodu, a ja mogę łamać schematy, tabu i pomagać kolegom z branży i zarabiać z miesiąca na miesiąc coraz więcej.

 

Jakie miałaś obawy przed przystąpieniem do Klubu?

Bałam się, że takiej ilości szkoleń nie przerobie, że nie zdążę w rok, a większość przerobiłam w dwa miesiące.

Od razu zaczęłam wdrażać elementy z kursów i ku mojemu zaskoczeniu miałam mnóstwo kursantów praktycznie z dnia na dzień.

Po pierwszym moim szkoleniu nie mogłam uwierzyć, że w kilka minut zarobiłam kilka tysięcy złotych i że to, co robię, ma naprawdę sens.

 

Jak podjęłaś decyzję, który pakiet wybrać – z miesiąca na miesiąc czy od razu roczny?

Nie chciałam miesięcznego. Nie mogłam czekać rok na te kursy. Chciałam mieć szybkie efekty i to się udało.

Nie jestem osobą początkującą w świecie online, ale nie byłam też na tyle specjalistą, aby robić wyniki, o jakich marzyłam.

Dopracowanie lejków było kluczowe. Czy zakończyłam ten proces? Nie! Cały czas poprawiam wszystko na moich stronach, aby wdrożyć strategię z kursów Marty.

 

Która ze strategii Klubu była dla Ciebie najbardziej wartościowa? Co według Ciebie wyróżnia program Klubu Hakerki Sukcesu w porównaniu do innych kursów czy programów, w których brałaś udział?

Po pierwsze strategia cen i dopasowanie do pakietów.

Drugie to precyzja w budowaniu lejków i tworzeniu lead magnet. Skupienie się na realnych potrzebach klientów i ich rozterkach. Świetna i niezastąpiona jest książka Growth Hacking Framework. Dużo korzystałam ze szkoleń technicznych z DVI.

 

Co wdrożyłaś najszybciej po przystąpieniu do Klubu i jakie miałaś rezultaty?
Jaką wskazówką byś się podzieliła z osobami, które też chcą rozwinąć biznes online?

Stworzyłam pierwsze pakiety cen dla mojego kursu.

Udało mi się sprzedać kurs za kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli chcesz nie martwić się o klientów zarówno tych, których obsługujesz offline jak i online, to koniecznie musisz się rozwijać w tym kierunku i wdrażać wiedzę z kursów.

 

Co jest dla Ciebie najcenniejsze w prowadzeniu biznesu online?

Bezcenne jest dla mnie to, że mogę pracować z różnych miejsc i w czasie który mi odpowiada. Do tej pory większość moich działań była oparta na usługach stacjonarnych, tylko niewielki procent działań był online. Zwiększając te działania, zadbałam o stały dopływ klientów i jednocześnie pomogłam tysiącom osób na świecie.

 

Co było Twoim największym sukcesem – np. stworzenie produktu, strony, zwiększenie sprzedaży, podniesienie cen, zaproszenia na prelekcje czy wywiady, zwiększenie świadomości marki, stworzenie spójnej strategii, uwierzenie w siebie?

Oh było ich dużo, za co jestem mega wdzięczna.

Podniosłam ceny, mam klientów na konsultacje online, które do tanich nie należą, sprzedałam setki kursów, nawiązałam współpracę z innymi markami, ale to, co wzrusza mojej serce to maile, wiadomości na priv jak bardzo moje materiały wideo wpłynęły na życie ludzi. Jak je zmieniły. Od dawna powtarzam to, co napisałam w książce “Od inspiracji do aranżacji. Czyli jak pięknie mieszkać”, że projektanci wnętrz nie projektują wnętrz, ale zmieniają realnie życie ludzi.
,,Zmieniając wnętrze, w którym żyjemy, możemy zmienić również swoje życie. Brzmi banalnie, a jednak to prawda. Jak się czujesz, wchodząc do swojego obecnego domu? Witają cię porządek, harmonia i ład czy może już na wejściu jesteś rozdrażniony i najchętniej nic byś nie robił? Właśnie te emocje mówią, czy i ile zmian powinieneś wprowadzić, żeby zmienić obecny stan rzeczy. ”

 

Co było Twoim największym sukcesem – np. stworzenie produktu, strony, zwiększenie sprzedaży, podniesienie cen, zaproszenia na prelekcje czy wywiady, zwiększenie świadomości marki, stworzenie spójnej strategii, uwierzenie w siebie?

Bycie sobą, bez strachu i obaw przed krytyką, dawanie innym to, co uważam za cenne i wartościowe a wszechświat mi to wynagradza po stokroć….Robienie biznesu na swoich warunkach. Pokazanie, że mam coś cennego do przekazania i że mam prawo na tym zarabiać.

Podniesienie cen jeszcze bardziej, wypuszczenie kilku kursów, e-booków.

Jestem szczęściarą, że mam wsparcie ludzi, którzy tak jak ja chcą czegoś więcej i nie boją się o tym mówić.

Musiałam podnieść pakiety subskrybentów, tyle osób jest chętnych na moje maile i produkty.

Jakie masz plany na przyszłość, w jakim kierunku chcesz rozwijać swój biznes online?

Marzy mi się jeszcze kilka firm ….realna zmiana naszej branży projektowej na lepszą…współpraca ze świetnymi projektantami i markami.

Niedługo wprowadzam abonament na moje szkolenia, e-booki i produkty.

Szukam menadżera, który mnie będzie wspierał w świecie offline.

Ach! tyle jest jeszcze do zrobienia……… To mnie uskrzydla …….może oszalałam, ale to takie wspaniałe móc pomagać innym a wsparcie finansowe dostaje się jakby przy okazji….

 

Agnieszka Pasieka – Adamek

Architekt, projektant

Jestem autorką książki ,,Od inspiracji do aranżacji. Czyli jak pięknie mieszkać” oraz właścicielką platformy kursowej dla osób, które pragną urządzić swój dom.

Przez ostatnie 13 lat stworzyłam setki projektów wnętrz dla klientów w Polsce i za granicą. Dzięki temu zdobyłam doświadczenie i praktyczną wiedzę, którą chciałabym podzielić się z każdą osobą, która marzy o stworzeniu pięknego wnętrza.
Pomagam osobom urządzającym dom w tworzeniu pięknych i funkcjonalnych wnętrz. Prowadzę darmowy cykl Kurs na wnętrze na FB@projektywnetrz.atoato, YT. oraz platformę kursową https://agnieszkapasiekaadamek.com/

Wspieram projektantów wnętrz w pracy z klientami, pokazuje jak optymalizować czas projektowy, tworzyć lepsze środowisko pracy, oparte na partnerskich relacjach z inwestorem. Wiem doskonale jakie wątpliwości i problemy mają projektanci wnętrz. Nieprzespane noce, strach przed błędami na budowie czy praca z trudnymi klientami. Dlatego pokazują jak pracować na swoich zasadach i stworzyć swój unikalny model pracowni projektowania wnętrz. Możesz podążać moimi krokami i uniknąć wielu problemów jakie mnie spotkały. Dzięki temu całą drogę pokonasz szybciej niż ja bez niepotrzebnych zawirowań.

Wprowadzenie do książki "Od inspiracji do aranżacji" od Agnieszki

Pobierz wprowadzenie do książki „Od inspiracji do aranżacji. Czyli jak pięknie mieszkać”.

Zacznij tworzyć piękne wnętrza!

Zapisz się TUTAJ.

Sukces to nawyk + kurs email 10 dni

Dołącz do programu HAKERKI PRO na rok i zgarnij kurs Growth Hacking Framework wart 697 zł

Dołącz do programu w którym co miesiąc otrzymujesz nowy schemat strategii promocji, plan treści, instrukcje techniczne i szablony, aby przejść od prokrastynacji do implementacji.

TERAZ w pakiecie rocznym otrzymasz kurs Growth Hacking Framework o wartości 697 zł.

Odblokuj poziom PRO swojej marki online.

#HakerkiSukcesu to solidna dawka strategii, inspiracji

Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach Dołącz do grupy
Share This