+4407784449051 marta@hakerkisukcesu.pl

Jak rozhulać markę online?

Case study kursantki Bootcamp ELITE – Ilony Kowalik

ZNANA MARKA ONLINE W BRANŻY RĘKODZIELNICZEJ

Co jest dla Ciebie najcenniejsze w prowadzeniu biznesu online?

Możliwość prowadzenia biznesu w każdym miejscu, o każdej porze, bez ograniczeń, tak jak chcę, w zgodzie z moimi możliwościami

Co było Twoim największym sukcesem?

Uwierzenie w siebie, że potrafię, że dam radę i zrealizuję to co zaplanowałam.

Poznaj case study kursantki Bootcamp Elite – Ilony Kowalik.

#Hakerki Sukcesu: Case study

Anna_Buckowska-case-study

Jak rozhulać markę online?

Case study kursantki Bootcamp Elite – Ilony Kowalik

Jak się rozwinęła Twoja marka dzięki programowi Elite? Co się zmieniło u Ciebie od czasu przystąpienia do kursu?

Jak zaczynałam kurs HAKERKI ELITE to wtedy właśnie podjęłam decyzję, że moja marka „Dziergane przy kawie” będzie wspierać kobiety w nauce robótek na drutach, zarówno przy pierwszych krokach jak i w doskonaleniu tych umiejętności. Nieco wcześniej skupiałam się na prezentowaniu i sprzedaży gotowych wyrobów, a od tego czasu mogę powiedzieć, że zmieniło się niemalże wszystko.

Dzięki kursowi poznałam możliwości i narzędzia w biznesie online, umożliwił on po prostu zaistnienie mojej marki w internecie i nie ma w tym stwierdzeniu przesady. Stworzyłam lead magnety, powstały e- booki, pakiety produktów, lista mailingowa, newsletter, kursy e-mail. Zakiełkowała i rośnie online społeczność kobiet zainteresowanych dzierganiem na drutach.

 

Jakie miałaś obawy przed przystąpieniem do programu?

Wraz z pojawieniem się epidemii przestała istnieć moja wcześniejsza aktywność zawodowa. Dzierganie na drutach to od dziesięcioleci moja pasja, która w naturalny sposób stała się pomysłem na biznes online. W związku z tym stało się dla mnie oczywiste, że muszę zacząć od poznania i nauczenia się świata online, z którym wcześniej praktycznie nie miałam jako przedsiębiorca do czynienia. Miałam szczęście trafić na Martę i Hakerki, wzięłam udział w bezpłatnym wyzwaniu, przyglądałam się, obserwowałam i przystąpiłam do kursu bez obaw, za to z dużym zaufaniem i jeszcze większymi oczekiwaniami. To był strzał w dziesiątkę.

 

Jak podjęłaś decyzję, który pakiet wybrać?

Wybrałam pakiet zgodnie z moimi ówczesnymi możliwościami finansowymi, był to czynnik decydujący, który z drugiej strony uwolnił mnie od innych dylematów przy podejmowaniu tego rodzaju decyzji.

 

Która ze strategii kursu była dla Ciebie najbardziej wartościowa?

Wszystkie strategie były bardzo wartościowe i nie potrafię żadnej z nich, na tle pozostałych, wyróżnić. Natomiast było jeszcze coś zupełnie unikatowego, coś, co było widać w każdym szkoleniu live, w każdym wpisie na grupie, w każdym komentarzu, w każdej lekcji na platformie kursowej. To była atmosfera wsparcia, dobrej energii, jaką stworzyła Marta w grupie ponad 200 kursantek. Marta każdą z nas traktowała z taką samą uważnością, dając z siebie, mam wrażenie, że niejednokrotnie, więcej niż 100% zaangażowania. W efekcie nauczyłam się podczas kursu więcej niż na jakimkolwiek innym kursie, w którym brałam udział. To wyjątkowy kurs, który wzmacnia także poczucie własnej wartości, uczy sprawczości, wyzwala kreatywność i pokazuje ogrom możliwości, jakie mamy w sobie.

 

Co według Ciebie wyróżnia program Elite w porównaniu do innych kursów czy programów, w których brałaś udział?

Bardzo bogaty, obszerny i jednocześnie spójny, uporządkowany program merytoryczny. Dbałość o przejrzystość i zrozumiałą formę przekazywanej wiedzy. Cenna jest idea upraszczania wszędzie tam, gdzie to jest możliwe.

 

Co wdrożyłaś najszybciej po przystąpieniu do kursu i jakie miałaś rezultaty?

Stworzyłam lead magnet i uruchomiłam zapisy na listę mailingową. Opracowałam konspekt mini kursu e-mail, przygotowałam edycję premierową, bezpłatną, na którą zapisało się prawie sto kobiet.

 

Skąd wzięłaś pomysł na biznes online? Jak ten pomysł ewoluował?

Dzierganie na drutach towarzyszy mi przez całe życie, od szkoły podstawowej. Zawsze tylko na potrzeby własne, rodziny, przyjaciół. Kiedy epidemia zamknęła branżę szkoleń i konferencji, w której pracowałam, moje robótki na drutach intuicyjnie, w naturalny sposób stały się moim biznesem online. Na początku, przez krótki czas, w formie prezentacji i sprzedaży gotowych wyrobów. Potem pojawiła się misja wspierania kobiet, które chcą nauczyć się dziergania lub wracają do tego zajęcia, pełne obaw i wątpliwości.

 

Co było Twoim największym wyzwaniem lub przeszkodą na początku?

Pojawiło się nagle, z dnia na dzień, dużo nowych programów, narzędzi pracy, rzeczy do wdrożenia i zapamiętania. W efekcie spędzałam przy laptopie po kilkanaście godzin dziennie, przez kilka miesięcy. Czas mijał szybko i niepostrzeżenie, budowa biznesu online całkowicie mnie pochłonęła, efektem tej pracy było kilka kilogramów na wadze więcej, opuchnięte kostki nóg i bolące nadgarstki😊Chyba to, że chciałam za dużo na raz. I to, że chciałam wyników natychmiast, co się nie działo. Bardzo dużo czytałam – podobno istnieje już na to określenie “ćpanie wiedzy”, ale miałam problemy z przełożeniem tej wiedzy na moją sytuację i możliwości. I tak wiedziałam coraz więcej, ale nie wiedziałam co z tym zrobić.

 

Jaką wskazówką byś się podzieliła z osobami, które też chcą rozwinąć biznes online?

Nie jest ważne, w jakiej sytuacji życiowej jesteś, jakie masz doświadczenie, co masz za sobą, w jakim jesteś wieku. Wszystko da się ogarnąć, jeśli tylko podejmiesz taką decyzję.

Na jaki temat powstanie Twój kurs i dlaczego? Jaki wybrałaś format?

Pierwszy mój kurs to mini kurs e-mail „Dzierganie od podstaw”, w którym uczę, poprzez instrukcje video, jak przerabiać podstawowe oczka, udostępniam przydatne narzędzia jak checklista, tutorial o znaczeniu entuzjazmu w tym co robimy oraz oferuję indywidualne konsultacje online. Wszystko to jest do pobrania na swój dysk ponieważ dobrze jest mieć te materiały w razie potrzeby pod ręką.

 

Co jest dla Ciebie najcenniejsze w prowadzeniu biznesu online?

Możliwość prowadzenia biznesu w każdym miejscu, o każdej porze, bez ograniczeń, tak jak chcę, w zgodzie z moimi możliwościami. Poza tym ogromnym atutem jest łatwość kontaktowania się, bez względu na to, jaka dzieli nas odległość.

 

Co było Twoim największym sukcesem – np. stworzenie produktu, strony, zwiększenie sprzedaży, podniesienie cen, zaproszenia na prelekcje czy wywiady, zwiększenie świadomości marki, stworzenie spójnej strategii, uwierzenie w siebie?

Uwierzenie w siebie, że potrafię, że dam radę i zrealizuję to co zaplanowałam.

 

Ilona Kowalik

dzierganeprzykawie.pl

 

Ilona Kowalik – uczy kobiety, którym towarzyszy myśl o dzierganiu, a do tej pory jeszcze nie zaczęły. Towarzyszy im w procesie budowania podstaw dziergania, tak aby stało się ono dla nich radością i sposobem na tworzenie pięknego rękodzieła. Motywuje i inspirujekobiety, które chcą po jakimś czasie powrócić do robótek na drutach, pomimo że mają w sobie obawy czy jeszcze potrafią, czy sobie poradzą.

www.dzierganeprzykawie.pl

Weronika Pomin - PDF Jak zadbać o więź z dzieckiem

Odbierz bezpłatne VIDEO: Jak przerabiać podstawowe oczka?

Pobierz VIDEO: Jak przerabiać podstawowe oczka?

Odbierz  TUTAJ

Sukces to nawyk + kurs email 10 dni

Dołącz do programu HAKERKI PRO na rok i zgarnij kurs Growth Hacking Framework wart 697 zł

Dołącz do programu w którym co miesiąc otrzymujesz nowy schemat strategii promocji, plan treści, instrukcje techniczne i szablony, aby przejść od prokrastynacji do implementacji.

TERAZ w pakiecie rocznym otrzymasz kurs Growth Hacking Framework o wartości 697 zł.

Odblokuj poziom PRO swojej marki online.

#HakerkiSukcesu to solidna dawka strategii, inspiracji

Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach Dołącz do grupy
Share This