+4407784449051 marta@hakerkisukcesu.pl

Jak rozhulać markę online?

Case study uczestniczki kursu Elite

Barbary Janysek

ZNANA MARKA ONLINE W BRANŻY USŁUG DIETETYCZNYCH

Co jest dla Ciebie najcenniejsze w prowadzeniu biznesu online?

Fakt, że mogę docierać do szerokiego grona kobiet daje mi większe możliwości oraz poczucie sensu i spełnienia.

Co było Twoim największym sukcesem?
Zaczęłam patrzeć na moją firmę, jak na firmę właśnie.

Zaczęłam czuć się przedsiębiorcą i świadomie podejmować działania budujące moją markę.

Poznaj case study kursantki Elite – Barbary Janysek.

#Hakerki Sukcesu: Case study

Anna_Buckowska-case-study

Jak rozhulać markę online?

Case study kursantki Elite – Barbary Janysek

Jak się rozwinęła Twoja marka dzięki kursowi Elite? Co się zmieniło u Ciebie od czasu przystąpienia do kursu?

Brałam udział w pierwszej edycji kursu, to było jeszcze w 2017 roku. Dużo się nauczyłam, najcenniejsze było dla mnie nowe spojrzenie na mój biznes i wiele technicznych aspektów, które tłumaczone były w sposób bardzo przystępny, krok po kroku.

Właśnie wtedy spojrzałam całościowo na swoje działania, zastanawiając się nad wizją, strategią i celami mojej firmy. To było mi niesamowicie potrzebne! Zaczęłam też bardziej spójnie i świadomie budować moją markę. Do tego cudowna społeczność kobiet, możliwość zadawania pytań i wzajemne wspieranie się.

 

Jakie miałaś obawy przed przystąpieniem do kursu?

Nie miałam szczególnie dużych obaw. Po prostu poczułam, że to może być coś, czego potrzebuję. Jedynie przeszło mi przez myśl, czy aby na pewno podołam technicznym aspektom. Jak się okazało nie było z tym problemu.

 

Która ze strategii kursu była dla Ciebie najbardziej wartościowa? Co według Ciebie wyróżnia kurs Elite w porównaniu do innych kursów czy programów, w których brałaś udział?

Dla mnie najcenniejsza była możliwość zadawania pytań i wsparcie, na które mogłam liczyć. Energia w grupie była niesamowita.

Uważam, że każdy z modułów był wartościowy i z każdego brałam dla siebie różne elementy. Na pewno bardzo ważny był dla mnie temat cen, planowania działań i dumnego mówienia o tym, w czym jestem naprawdę dobra. Nabrałam wiatru w żagle.

Oprócz tego z udziału w kursie wyniosłam znajomość różnych narzędzi, których używam do dzisiaj.

 

Co jest dla Ciebie najcenniejsze w prowadzeniu biznesu online?

Najcenniejsze jest dla mnie to, że mogę pracować niezależnie od tego, gdzie jestem. Daje mi to komfort i niezależność. Wiem, że bez działalności online miałabym bardzo ograniczone możliwości robienia tego, co dla mnie ważne. Prowadzę też swój gabinet stacjonarny – i tu mogę przyjąć tylko określoną liczbę osób. Dzięki kursom online, webinarom i innym działaniom w sieci mogę docierać do szerokiego grona kobiet. To daje też poczucie sensu i spełnienia.

 

Co było Twoim największym sukcesem – np. stworzenie produktu, strony, zwiększenie sprzedaży, podniesienie cen, zaproszenia na prelekcje czy wywiady, zwiększenie świadomości marki, stworzenie spójnej strategii, uwierzenie w siebie?

Dla mnie największym sukcesem było to, że zaczęłam patrzeć na moją firmę, jak na firmę właśnie. Zaczęłam czuć się przedsiębiorcą i świadomie podejmować działania budujące moją markę.

 

Jakie masz plany na przyszłość, w jakim kierunku chcesz rozwijać swój biznes online?

Planów mam całe mnóstwo. Zaczęłam pisać książkę, planuję wydać ebooka, na pewno odbędą się kolejne edycje kursów online. Myślę też o kilku większych akcjach, do udziału w których chcę zaprosić specjalistów z różnych dziedzin. Niezmiennie chcę promować zdrowe podejście do zdrowego stylu życia i dotrzeć do jak największego grona osób z ideą „Wybieram to, co dla mnie dobre”, która stoi w opozycji do restrykcyjnych diet, dołowania siebie, nieracjonalnych wymagań, które tylko męczą i frustrują. Zamiast tego chcę szerzyć dobre, pełne akceptacji i świadomego dbania o siebie podejście. I to mnie napędza!

Barbara Janysek

fitstrategia.pl

 

Barbara Janysek – psychodietetyk, doradca żywieniowy, coach, trener umiejętności psychospołecznych, członek Towarzystwa Psychodietetyki.

Wspiera kobiety w zmianie nawyków żywieniowych, skutecznym odchudzaniu i zwiększaniu pewności siebie – w życiu osobistym i zawodowym.

Prowadzi swój gabinet, pracuje z kobietami z całej Polski i zza granicy dzięki sesjom online, organizuje warsztaty, jest autorką kilku kursów on-line, m.in.: Zmień myślenie, zmień jedzenie, Słodkie życie bez słodyczy i Mistrzyni Wytrwałości. Swoją wiedzą dzieli się na blogu www.fitstrategia.pl.

Wierzy, że prawdziwa przemiana zaczyna się od środka. Potrafi odczarować odchudzanie, pokazując, że to coś więcej niż fizyczna utrata masy ciała. Udowadnia, że zdrowy styl życia może być przyjemnością, a pewność siebie można wypracować.

Pomaga swoim klientkom spojrzeć w głąb siebie i przełamywać wewnętrzne bariery. Wszystko po to, aby mogły dokonać trwałych zmian. W zgodzie ze sobą i bez wyrzutów sumienia.

Zwolenniczka wiedzy popartej badaniami naukowymi i praktycznych, sprawdzonych i najbardziej efektywnych rozwiązań. Na człowieka patrzy holistycznie, łącząc wiedzę z różnych dziedzin, którą stale poszerza.

Weronika Pomin - PDF Jak zadbać o więź z dzieckiem

Pobierz e-booka: "20 strategii dla fit ciała i umysłu"

Poznaj proste strategie, które pozwolą Ci cieszyć się lepszym samopoczuciem, zdrowiem, zadbać o sylwetkę i mieć więcej energii na co dzień. 

Te strategie opierają się na małych zmianach. Mały zmiany wprowadzane konsekwentnie przynoszą jednak niesamowite efekty
Ich siła tkwi w prostocie i tym, że nie są trudne do wprowadzenia.
Wiem o tym – bo przetestowałam je osobiście, a także wiele innych kobiet

Odbierz PDF TUTAJ

Sukces to nawyk + kurs email 10 dni

Dołącz do Brand Bootcamp 30 dni Rolek

Chcesz rozhulać markę online rolkami?
Wykorzystaj potencjał wideo, aby zwiększyć 10x zaangażowanie, zasięgi i zyski!

WYZWANIE 30 DNI ROLEK:
✅Funkcje Instagram Reels
✅Szablony rolek do promocji marki
✅Schematy rolek sprzedażowych
✅Schematy rolek edukacyjnych
✅Aplikacje i narzędzia

Bootcamp trwa 30 dni i odbywa się na specjalnym koncie na Instagramie tylko dla kursantek.

#HakerkiSukcesu to solidna dawka strategii, inspiracji

Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach Dołącz do grupy
Share This