+4407784449051 marta@hakerkisukcesu.pl

Jak ogarnąć content marketing i podbić blogosferę?

OBEJRZYJ VIDEO

Jak używać content plannera, by zaoszczędzić swój czas ?

POZNAJ ODBIORCÓW I STWÓRZ WARTOŚCIOWE TREŚCI

Nie jest sztuką tworzyć dużą ilość treści. Sztuką jest realizować cele, pokazywać siebie jako eksperta, docierać precyzyjnie do klientów, nie poświęcając na to większości swojego czasu.

Stwórz plan treści i zaoszczędź swój czas. Działaj strategicznie, precyzyjnie i z pasją.

Zobacz, jak to wszystko ogarnąć – dotrzeć do odbiorców i podbić blogosferę.

#HakerkiSukcesu: Content marketing

Stwórz plan treści,

by realizować swoje cele i pokazać, że to Ty jesteś ekspertem.

Jak zaplanować treści, by mieć więcej czasu?

Tworzenie treści i ich promocja mogą być czasochłonne. Prowadzenie profili w mediach społecznościowych, tworzenie postów blogowych, podcastów,  video – zajmuje czas. Ich stworzenie to jednak zbyt mało, bo… trzeba jeszcze dotrzeć do odbiorców. Ktoś musi o Tobie usłyszeć. Dowiedzieć, że to właśnie Ty jesteś ekspertem! Oprócz tego są jeszcze cele, bo przecież wszystkie chcemy rozwijać swój biznes. Uf… sporo tego, prawda? Pokażę Ci, jak w prosty sposób tworzyć treści i nie spędzić na tym większości wolnego czasu. Nie o to przecież chodzi!

Ustal plan treści i docieraj precyzyjnie do swoich odbiorców.

Dobrze wiem, jak to jest być zajętą i mieć dużo na głowie. Nie sztuką jest cały czas tworzyć treści. Sztuką jest realizować cele, pokazać siebie jako eksperta, docierać do klientów, a jednocześnie… mieć czas dla siebie. Rozwiązaniem i dużą pomocą jest stworzenie planu treści. Właśnie w tym celu, stworzyłam moje autorskie narzędzie – content marketing planner, w którym ustalisz swoje treści, wyznaczysz cele i sprawdzisz efekty swoich działań. Bez wrażenia, że masz za dużo na głowie. Narzędzie zostało sprawdzone przez dużą ilość biznesów i…działa. Wszystko, co ważne – w jednym miejscu.

Jak to ogarnąć?

Krok 1 –  Wyznacz cele 

Wyznacz cele na 90 dni. Skoncentruj się na tym, co jest ważne w Twoim biznesie. Ustal, co chcesz promować.

 

Krok 2 – Ustal 12 tematów 

Wybierz 12 tematów. Weź pod uwagę pytania, potrzeby Twoich klientów. Wyczerp temat – docieraj do odbiorców poprzez różne serwisy i formaty. W ten sposób, dotrzesz do większej ilości osób, bez wielkiego wysiłku. Ustal, jak dobrze wykorzystać treści, które masz. Czasem wystarczy niewielka zmiana.

 

Krok 3 Sprawdzaj wyniki 

Przyjrzyj się rezultatom, wyciągaj wnioski. Sprawdzaj co działa. Zobacz, czy realizujesz swoje cele. Doceniaj siebie i zobacz, ile osiągnęłaś. Pamiętaj, że najlepiej jest porównywać się do samej siebie.

 

Jak rozhulać blog strategicznie i z wdziękiem?

Napisanie dobrego tekstu to sukces. Spraw, by Twoja treść była jeszcze lepsza. Zadbaj o dobry wygląd posta, czytelność, zoptymalizuj go pod kątem wyszukiwarek. Uwzględnij plan promocji i docieraj do osób, na których Ci zależy – Twoich klientów. Przygotowałam dla Ciebie checklistę, dzięki której sprawdzisz, czy Twój tekst jest gotowy, by pokazać go światu. Skorzystaj z moich propozycji zadań do wykonania,a następnie stwórz własne. Teraz możesz… ruszać na podbój blogosfery. Pokaż siebie jako eksperta i realizuj cele, które ustaliłaś.

 

Prezentuj swoją markę z klasą

Dodatkowe materiały i narzędzia to świetny sposób na to, by prezentować markę. W ten prosty sposób możesz budować świadomość marki i uczynić ją rozpoznawalną. Prezenty, które oferujesz to genialna okazja, by zamienić obserwujących w klientów. Prezentuj swoją markę z klasą. Kreuj ją precyzyjnie i z pasją.

Sukces to nawyk + kurs email 10 dni

Dołącz do Brand Bootcamp 30 dni Rolek

Chcesz rozhulać markę online rolkami?
Wykorzystaj potencjał wideo, aby zwiększyć 10x zaangażowanie, zasięgi i zyski!

WYZWANIE 30 DNI ROLEK:
✅Funkcje Instagram Reels
✅Szablony rolek do promocji marki
✅Schematy rolek sprzedażowych
✅Schematy rolek edukacyjnych
✅Aplikacje i narzędzia

Bootcamp trwa 30 dni i odbywa się na specjalnym koncie na Instagramie tylko dla kursantek.

#HakerkiSukcesu to solidna dawka strategii, inspiracji

Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach Dołącz do grupy
Share This