+4407784449051 marta@hakerkisukcesu.pl

Jak nie spalić pomysłu na biznes online?

PRZECZYTAJ POST

CO MA TORT DO BIZNESU?

Torty wymagają mega dużo czasu. Tak samo jest z prowadzeniem biznesu online.

Na początku wydaje się, że jest tego za dużo. Warto znaleźć kogoś, kto nie tylko poda Ci sprawdzony przepis a także zdradzi wskazówki i tajniki warsztatu.

Przeczytaj post i dowiedz się, dlaczego czasem lepiej jest postawić na muffinkę zamiast na tort 😉

Jak nie spalić pomysłu na biznes online?

Sukces to nawyk + kurs email 10 dni

Dołącz do Brand Bootcamp 30 dni Rolek

Chcesz rozhulać markę online rolkami?
Wykorzystaj potencjał wideo, aby zwiększyć 10x zaangażowanie, zasięgi i zyski!

WYZWANIE 30 DNI ROLEK:
✅Funkcje Instagram Reels
✅Szablony rolek do promocji marki
✅Schematy rolek sprzedażowych
✅Schematy rolek edukacyjnych
✅Aplikacje i narzędzia

Bootcamp trwa 30 dni i odbywa się na specjalnym koncie na Instagramie tylko dla kursantek.

Zacznij od muffinki

Skup się na stworzeniu niewielkiego produktu

Jak nie spalić pomysłu na biznes online?

 

Torty są swietnym przykladem, jak odnieść sukces w biznesie.

Co ma do tort do biznesu? Jeśli chcesz zaimponować gościom, to chcesz podać tort.

Torty wymagają mega dużo czasu. Siedzisz cały dzień w kuchni, aby upiec ten tort. I wszystko idzie na początku fatalnie. Biszkopt opada. Drugi jakiś za suchy. Krem się zwarzył.
Masz ochotę to wszystko rzucić. I… jak tylko nauczyłaś się robić tort śmietankowy, wszyscy zaczynają mówić o nowym trendzie tortów czekoladowych. A Ty nie umiesz! Bo umiesz na razie tylko śmietankowy! Zaczynasz szukać przepisów, kolejne eksperymenty w kuchni, aby stworzyć tort czekoladowy. Bo nie chcesz podać czegoś, co jest …stare. Słabe.

I dowiadujesz się, że tort czekoladowy to też już przeszłość. Najnowszy trend to tort cytrynowy z posmakiem marakuji! I tak sobie myślisz, że nigdy tego nie ogarniesz i się nie nauczysz. Za dużo tego! Nie dasz rady! Jak tylko nauczysz się jednej rzeczy wyskakuje następna. Fioła można dostać.

 

(Myślę, że już zaczynasz widzieć podobieństwa do prowadzenia biznesu online;)

A prawda jest taka, że jak się nauczyłaś piec jeden tort – to będziesz umiała upiec je wszystkie. Dlatego, że będziesz wiedziała jak, co gdzie i jak – i kolejne przepisy będą się różnić czasem tylko jednym czy dwoma składnikami. Ale będziesz wiedziała jak zrobić podstawowy tort, kiedy wstawić do piekarnika i na jak długo, jakie składniki powinny być w temperaturze pokojowej a jakie schłodzone. Gdy nabędziesz pewnych umiejętności, kolejne przyjdą Ci łatwiej. Będziesz miała opanowane podstawy, które na początku wydawały się nie do ogarnięcia. Po jakimś czasie, dzięki praktyce dojdziesz do momentu, gdzie będziesz mogła zrobić każdy tort świata.

I tak samo jest z prowadzeniem biznesu online. Na początku ogrom niewiedzy przytłacza. Na początku wydaje się, że jest tego za dużo. Za bardzo skomplikowane, za dużo zależności. I dlatego właśnie warto znaleźć kogoś, kto nie tylko poda Ci sprawdzony przepis a także zdradzi wskazówki i tajniki warsztatu.

Pytanie tylko czy chcesz.

 

Dlaczego ja o tych tortach? Bo bardzo wiele osób myśli, że to jedyny sposób aby odnieść sukces. Że aby zostać zauważonym, żeby się wybić, trzeba zrobić coś wyjątkowego, unikatowego i zwracającego uwagę. Na wielką skalę. Jak w amerykańskim filmie. Trzeba piec torty i to większe, niż konkurencja. A prawda jest taka, że ludzie kupują torty bardzo rzadko, na specjalne okazje, które pojawiają się sporadycznie.

 

A wiesz co ludzie kupują codziennie? Bez dywagacji, bez porównywania 5 firm, bez długiej konsultacji wstępnej? Muffinki i babeczki.

I o ile tort robi się kilka lub kilkanaście godzin, to muffinki robi się w kilkanaście minut. Muffinki ciężko zepsuć. Wiem, co mówię;)

Cały ten rozgardiasz, który Cię otacza, mógłby zostać wyeliminowany, gdybyś skupiła się na stworzeniu najpierw niewielkiego produktu. Zamiast nagrywać kurs video miesiącami, kurs, w którym przekażesz wiedzę zdobywaną latami i cały swój życiowy dorobek, jako kulminację i dowód swoich umiejętności…. Mogłabyś zacząć od e-booka, masterclass, niewielkiego kursu online. Konkretnego, praktycznego produktu skierowanego do konkretnej grupy docelowej. Ludzi, którzy nie mają czasu na torty. Którzy nie chcą się przedzierać przez setki plików video aby wyciągnąć esencję, która jest im potrzebna, aby osiągnąć własny cel.

Zaczęłabyś od małej muffinki, którą ciężko zepsuć. Produkt, który można szybko wypuścić na rynek i który jest kupowany chętniej… abyś Ty miała czas na realizację własnych marzeń.

 

Dlatego w Klubie Hakerki Sukcesu, na który tyle osób czekało – zdradzam Ci moje sekrety, żebyś nie rzuciła swojego pomysłu, tylko dlatego, że znowu siedzisz godzinami w kuchni, w mące po łokcie i z powoli zanikającą wolą do życia. Pokażę Ci, miesiąc po miesiącu, w każdym kolejnym szkoleniu – pigułce wiedzy – jak osiągać swoje cele szybciej, wdrażać skuteczne strategie i korzystać ze sprawdzonych rozwiązań.

Kliknij tutaj, aby pobrać agendę Klubu i zapisać się na listę oczekujących – bo w tej edycji jest ścisły limit miejsc, ponieważ każda z Was będzie miała dostęp do specjalnych sesji mentoringowych, na których odpowiadam na Wszystkie pytania. Dowiesz się, że strategia i technologia jest do ogarnięcia, krok po kroku, kliknięcie po kliknięciu. Nie spalisz swego pomysłu na biznes. Nie będziesz sama.

Sukces to nawyk + kurs email 10 dni

Dołącz do Brand Bootcamp 30 dni Rolek

Chcesz rozhulać markę online rolkami?
Wykorzystaj potencjał wideo, aby zwiększyć 10x zaangażowanie, zasięgi i zyski!

WYZWANIE 30 DNI ROLEK:
✅Funkcje Instagram Reels
✅Szablony rolek do promocji marki
✅Schematy rolek sprzedażowych
✅Schematy rolek edukacyjnych
✅Aplikacje i narzędzia

Bootcamp trwa 30 dni i odbywa się na specjalnym koncie na Instagramie tylko dla kursantek.

#HakerkiSukcesu to solidna dawka strategii, inspiracji

Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach Dołącz do grupy
Seria glamour

Pobierz tapety na telefon

Jesteś zajęta budowaniem imperium? Ta seria jest dla Ciebie!

Seria
tulipany

Pobierz grafiki

Lubisz kobiecy minimalizm? Ta seria jest dla Ciebie!
Share This