+4407784449051 marta@hakerkisukcesu.pl

Case study Hakerek Sukcesu

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ

Jak napisać ebooka i zamienić wiedze i pasję w produkt online?

JAK NAPISAĆ, WYDAĆ i WYPROMOWAĆ EBOOKA?

Ebook lub książka buduje Twoją pozycję eksperta, wzmacnia Twoją markę online. Może także naprowadzać na Twoje inne produkty.

Zanim wydasz książkę lub ebooka zbadaj rynek, sprawdź czego potrzebuje Twoja społeczność. Zaangażuj swoich odbiorców w tworzenie produktu. Zaplanuj plan promocji Twojej książki lub ebooka, przygotuj strategię treści, która będzie naprowadzać na Twój produkt.

Jeśli myślisz „to skomplikowane” lub odkładasz to na później (a już dawno myślisz o wydaniu swojego produktu w tej formie) – zobacz case studies Hakerek sukcesu, które wydały swoje ebooki lub książki z sukcesem i umocniły swoją pozycję eksperta.

Przeczytaj wskazówki i zajrzyj koniecznie na strony Hakerek Sukcesu, aby zapoznać się z ich produktami.

#HakerkiSukcesu: Case study – ebook, książka

Sukces to nawyk + kurs email 10 dni

Dołącz do Brand Bootcamp 30 dni Rolek

Chcesz rozhulać markę online rolkami?
Wykorzystaj potencjał wideo, aby zwiększyć 10x zaangażowanie, zasięgi i zyski!

WYZWANIE 30 DNI ROLEK:
✅Funkcje Instagram Reels
✅Szablony rolek do promocji marki
✅Schematy rolek sprzedażowych
✅Schematy rolek edukacyjnych
✅Aplikacje i narzędzia

Bootcamp trwa 30 dni i odbywa się na specjalnym koncie na Instagramie tylko dla kursantek.

Klikając w przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych. W każdej chwili możesz się wypisać. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamień swoją wiedzę i pasję

w produkt online

Jak zamienić wiedzę i pasję w uczciwy biznes online?

Case study Hakerek sukcesu.

Alicja Zalewska - Choma: książka i ebook "Finanse domowe krok po kroku"

Napisałam książkę Finanse domowe krok po kroku, ponieważ chciałam usystematyzować mój sposób na uporządkowanie finansów i ogarnięcie domowego budżetu. Nie pisałam zupełnie od zera, bo część zadań i cały szkielet kursu miałam już wcześniej opracowane.
Początkowo założyłam sobie bardzo ambitne plany, że zrobię wszystko w dwa miesiące… Co było jakimś szalonym pomysłem, bo jednocześnie prowadziłam blog, pracowałam na etacie i miałam małe dziecko w domu.
Ostatecznie „operacja książka” zajęła mi prawie cztery miesiące, łącznie z redakcją i korektą (które zleciłam), samodzielnym składem w darmowym programie i drukiem.

Końcówkę wspominam jak drogę przez mękę, potęgowaną przez fakt, że byłam w pierwszym trymestrze ciąży. Po wydaniu książki przez kilka miesięcy nie mogłam na nią patrzeć ;P

O czym jest książka?
O małych krokach, które sprawią, że zarządzanie budżetem domowym stanie się super proste.
To 52 sprawdzone i przetestowane zadania. Jedno na każdy tydzień roku, żeby bez pośpiechu i słomianego zapału uporządkować swoje finanse. Do większości zadań dołączone są specjalne arkusze, które ułatwią ich wykonywanie.

Zajrzyj na stronę, aby zapoznać się z książką Alicji

Wskazówka: Opracuj wcześniej materiały, konspekt ebooka lub książki

Agnieszka Borzecka: książka „Be Authentic: 9 Self-empowerment strategies for living life from the inside out”

Napisanie książki chodziło za mną dłuuugimi latami. Po rzuceniu pracy w korporacji postanowiłam napisać książkę. Poszłam na kurs jak napisać i wydać książkę w 10 tygodni. Mi zajęło to 12 miesięcy. Moja pierwsza książka Be Authentic jest swoistym manifestem. Książka jest o budowaniu życia w zgodzie z sobą, a nie pod dyktando społeczne i jak to zrobić. Pierwsze 6 miesięcy były trudne, a kolejne 6 raczej niesamowite. Złożyłam sobie obietnicę, że będę pisać codziennie po 1 stronie. Przez pierwszy tydzień, codziennie z rana siadałam do białej kartki i kończyłam z białą kartką. Czasami kapały tylko łzy, czasami 3 zdania, a czasami pół strony. Samo wyzwanie pisania książki było niczym kurs z rozwoju osobistego z dyscypliny, konsekwencji, zarządzania wewnętrznymi trolami i determinacją. Najgorsze były rozpraszacze, więc chodziłam pisać do cichych i inspirujących 5 gwiazdkowych hoteli.
Potem przechodziłam przez fazę cenzurowania i filtrowania własnych myśli, bo bałam się co ludzie pomyślą, powiedzą i jak mnie odbiorą. Tutaj wielkim wsparciem był mój partner, siedziałam, pisałam, wyłam jak bóbr, on potem czytał i mnie dopingował. Ja cały czas byłam przekonana, że piszę bzdury i że mnie wyśmieją. Mój mentor powiedział mi, że osąd mam pozostawić czytelnikowi. To oni decydują czy im się podoba i mają do tego prawo. Moją działką jest pisać i iść naprzód i tak aż do 10 rozdziału. Od tamtej pory dałam sobie zielone światło, pisałam nawet po 3 strony dziennie, myśli płynęły z eteru, niczym Niagara, a ja czułam się jak żonglerka, która próbuje złapać wszystkie piłeczki.

Najważniejszy w tym wszystkim był nawyk codziennego siadania do komputera i nie czekania na inspirację, tylko pisania. Były dni, że wprowadzałam się w nastrój pisząc ‘’nie wiem o czym pisać, mam pustkę, ‘’tu cichosza, tam ciho, szaroburo’’, ale lipa na całego, co ja robię, idź lepiej do pracy na etat….cicho, wiem jak grać w te klocki, więc zaraz coś wymyślę i pójdzie jak po maśle’’ i szło.

Zaczęłam mówić dookoła, że piszę książkę, że jestem autorką Be Authentic i publikuję książkę na Amazonie. Ludzie reagowali spontanicznie i z zaciekawieniem. To dodawało mi siły. Wizualizowałam sobie moją książkę na Amazonie. Zrobiłam sobie wizytówkę z okładką książki i na imprezach networkingowych mówiłam, że piszę książkę. Praktykowałam mówienie o sobie ‘’jestem autorką książki’’ i jednocześnie myślałam, że zapadnę się pod ziemię. Ciepłe spojrzenia innych rekomepensowałay moje nieśmiałe początki.
Samopublikacja na Amazonie okazała się procesem jak każdym innym, wszystko jest zautomatyzowane, trzeba tylko to zrobić, bo samo się nie zrobi. Tyle i aż tyle.

Potem była premiera książki w Londynie. Po premierze podeszła do mojego stanowiska z książkami dziewczyna z Polski, kupiła książkę i poprosiła o dedykację. Potem się rozpłakała, że pisze dwa lata i nie może skończyć i że ona nie wie czy się nadaje. W tym momencie zrozumiałam, że jestem zwykłą dziewczyną, która niczym się nie różni od innych, oprócz tego, że skończyłam to co zaczęłam.

Spełnianie marzeń to niekolorowe obrazki na Instagramie, tantiemy ze sprzedaży, ale robienie niewygodnej roboty tak długo, aż stanie się ona wygodna, podczas gdy inni dobrze się bawią. Spełnianie marzeń to przekuwanie tego co masz w duszy na formę w świecie fizycznym, zarządzanie trolami, małpami, które ciagle skaczą Ci po głowie. Kiedy było pod górę wkładałam obie niewidzialną dla innych czapkę ‘’Supergirl’’, jadłam pizzę z proscuitto i mascarpone i pisałam.

Po napisaniu książki zrozumiałam, że teraz mogę zrobić wszystko co chcę i już nic nie jest w stanie mnie zatrzymać. Zrozumiałam sobie, że nikomu nic już nie muszę udowadniać. Książka Be Authentic była moją osobistą podróżą do siebie samej.

Zajrzyj na stronę, aby zapoznać się z książką Agnieszki

Wskazówka: Wyrób w sobie nawyk codziennego pisania

Nina Wojtyra: ebook „W poszukiwaniu złotego środka. Naukowo i z humorem o żywieniu dzieci w 1 roku życia”

Napisałam e-book o żywieniu dzieci w 1. roku życia. Chciałam zaproponować mamom pozycję, z której dowiedzą się o wszystkich sposobach żywienia niemowląt, dzięki któremu będą mogły podejmować samodzielne decyzje i nauczą się od samego początku kreować dobre relacje z jedzeniem i dobre nawyki żywieniowe u swoich dzieci, nie zapominając przy tym o sobie i własnych potrzebach.

Zapowiedziałam to w swojej grupie „Vitaninki”. Odzew był ogromny. Pytałam codziennie o różne rzeczy związane z żywieniem niemowląt. Zaskoczyło mnie, jak chętnie dziewczyny dzielą się swoimi osobistymi, często trudnymi doświadczeniami związanymi z karmieniem. Myślałam, że będzie to dla nich trudniejsze. Grupa uczestniczyła w procesie tworzenia e-booka od samego początku. Kiedy doszło do wyboru tytułu, propozycji była masa! I powiem szczerze, że sama bym lepszego nie wymyśliła. Tytuł oddaje sedno przekazu: W poszukiwaniu złotego środka. Naukowo i z humorem o żywieniu dzieci w 1. Roku życia. 

Kiedy byłam już na etapie składu – potrzebowałam zdjęć do e-booka. Mogłam wrzucić fotki stockowe, ale pomyślałam, że lepszym rozwiązaniem będzie, jeśli w e-booku pojawią się zdjęcia prawdziwe. Zaproponowałam dziewczynom w grupie, że ich dzieci mogą być ilustracją do e-booka. Ileż dostałam zdjęć! Nie spodziewałam się tego zupełnie. Miałyśmy kłopot z wyborem, bo nie wszystkie się zmieściły! Zdjęcia przysyłały mi nawet dziewczyny, które pisały, że nie upubliczniają wizerunku swoich dzieci – znajdywały w swoich zbiorach zdjęcia robione od tyłu, gdzie nie widać twarzy dziecka i przysyłały. Dzięki temu mój e-book zyskał ogromnie wiele 🙂 

Moment wypuszczenia pierwszego rozdziału był stresujący. To moment, w którym następuje pierwsza konfrontacja z odbiorcą. I wiedziałam, że napisałam to dobrze, ale nie wiedziałam, że odbiór będzie aż tak pozytywny! 40% listy zapisanych na przedsprzedaż e-booka kupiło go! A recenzje są niesamowite. Dziewczyny piszą mi, że przestały się bać, że rozszerzanie diety zaczęło być przygodą, że czyta się jak powieść, że tego właśnie szukały. To fantastyczne uczucie, dla każdego autora 🙂 

Zajrzyj na stronę, aby pobrać pierwszy rozdział ebooka Niny

Wskazówka: Zaangażuj swoją społeczność w proces powstawania ebooka

Elwira Rogoda: ebook "Jak planować posiłki"

Gdy 8 lat temu urodził mi się chory syn moje życie zmieniło się o 180 stopni. Rezygnacja z pracy, aby zająć się rehabilitacją syna, problemy finansowe i zdrowotne spowodowały stres. Wymagająca sytuacja zdrowotna syna, gonitwa z rehabilitacji na rehabilitacje powodowała, że nie jadłam regularnie, bo po prostu nie miałam czasu na siebie. Nie miałam czasu na nic…

Gdy pierwsze trudne emocje opadły, wzięłam pod lupę swoje życie. Zrozumiałam, że potrzebuję być zdrowa i mieć więcej czasu też dla siebie, aby mieć siłę na walkę o zdrowie syna. Wtedy m.in. wzięłam się za zdrowe, regularne odżywianie i zaczęłam planowanie posiłków.

Dzięki temu zaczęłam jeść regularnie (bo mogłam spakować wcześniej przygotowane danie ze sobą na rehabilitacje) oraz zdrowo (bo miałam czas na przemyślenie i zaplanowanie jadłospisu). Najlepszym zyskiem jednak był i nadal jest – czas, bo dzięki temu mogłam zacząć tworzyć swój blog Jak Ona To Robi. Kolejnym zyskiem z planowania posiłków, dzięki któremu zaczęliśmy stawać na nogi to oszczędzanie pieniędzy. Planując wcześniej, kupujemy tylko to co potrzebujemy i faktycznie planujemy spożyć, a przygotowując swoje posiłki nie wydajemy na jedzenie “na mieście”. Dzięki temu byliśmy w stanie obniżyć wydatki “jedzeniowe” nawet o 800zł w miesiącu.

Dlaczego więc ebook o Planowaniu Posiłków?

Jest wiele źródeł z gotowymi jadłospisami, zarówno dla pojedynczej osoby jak i dla całych rodzin. Często są to specjalistyczne menu, dopasowane do konkretnej osoby i jej problemów zdrowotnych. Tak więc jadłospisów jest tak dużo ile jest nas. Ja podeszłam do tego tematu z drugiej strony – aby pomóc innym zrozumieć na czym polega planowanie posiłków, jak z tego korzystać, aby zyskać więcej czasu dla siebie, rodziny, a przy okazji żyć zdrowiej i wydać mniej 🙂

Jeżeli ja mogłam to zrobić to inne kobiety też mogą… To nic trudnego, a może naprawdę pomóc. Moją misją jest pokazać kobietom, że można naprawdę zrobić małe modyfikacje w swojej codzienności, aby poprawić swoje życie… Planowanie Posiłków jest jedną z takich rzeczy, bo dzięki temu nie tylko zyskamy czas i zdrowie, ale także oszczędności, które możemy odłożyć lub przeznaczyć na podróże czy coś dla siebie – może np. nową sukienkę? 😉

Wiem, że gotowanie dla niektórych to zło konieczne. Inni z kolei to lubią, ale najzwyczajniej szkoda im na to czasu. Ja to rozumiem… Osobiście uwielbiam gotować, wtedy kiedy nie muszę… I nie jestem przyklejona do planowania za wszelką cenę… Daje sobie przyzwolenie do jedzenia na mieście i nic nie robienia… Planowanie Posiłków to elastyczny twór 🙂 Możemy w nim także zaplanować “jedzenie na mieście” danego dnia 🙂

Ebook o planowaniu posiłków startuje 7 stycznia 2019

Zapisz się na listę oczekujących na ebook Elwiry

Wskazówka: Zaangażuj społeczność w wybór okładki ebooka

Ewa Kozioł: autorka 6 książek, kalendarza "Być bliżej natury"

5 lat temu rozpoczęłam swoją największa przygodę zwaną blogowaniem. Zaraz po studiach w UK wróciłam do kraju, lada dzień miało urodzić się moje drugie dziecko. Brak perspektyw na rozsądną pracę w moim miejscu zamieszkania sprawił, że szukałam sposobu, aby poradzić sobie w nowej rzeczywistości. Zielony Zagonek nie był pierwszy, zanim się pojawił powstawały i upadały różne pomysły biznesowe. Jednak Zagonek był inny, to było to co kocham. Kiedy zaczęły pojawiać się pierwsze wpisy na blogu, w tym samym czasie zaczęłam pisać swoją pierwszą książkę. Już wtedy wiedziałam, że nie mam szans na kontrakty wydawnicze, dlatego doszłam do wniosku że opublikuję ją sama, wtedy byłam wśród pionierów self-publishingu w Polsce.

Pięć miesięcy później powstało EKOnomiczne dziecko, książka drukowana w moim domu na drukarce laserowej, którą przywiozłam z UK, szyta RĘCZNIE sznurkiem konopnym. Wszystko tak bardzo odbiegało od ideału, jednak książka się sprzedawała, każdy sprzedany egzemplarz to były godziny mojego drukowania, składania i ogromna radość. Od tego czasu pojawiła się na świecie trójka dzieci, 6 książek, bycie autorem bestsellera w Empiku, ponad 500 artykułów na blogu, miliony czytelników bloga i dziesiątki tysięcy fanów na platformach społecznościowych, kilkadziesiąt wystąpień w telewizji i radiu.

5 lat, nawet nie zdawałam sobie sprawy ile człowiek może osiągnąć jeśli jest zdeterminowany, jeśli nie zakłada innego planu awaryjnego. Te pięć lat to czas bardzo ciężkiej pracy, nieustannego rozwoju i nabierania dystansu do siebie i swojego wewnętrznego krytyka. Jednak to nie koniec, Zielony Zagonek zmienia się i ewoluuje, powoli przestaję posiadać pracę, a zaczynam posiadać biznes, który zmienia życie ludzi. Od dziecka marzyłam, aby zapisać się w historii, aby nie zniknąć tak po prostu, teraz nieśmiało zaglądam do życia milionów kobiet, pomagam im zmienić życie na zdrowsze i bliżej natury. Już dawno przestałam blogować, a zaczęłam zmieniać świat, choć brzmi to bardzo patetycznie . Spełniłam swoje dziecięce marzenie, będąc mamą czwórki dzieci edukowanych w domu, mieszkając tam skąd widać już koniec świata.

Zajrzyj na stronę, aby zapoznać się z kalendarzem Ewy

Wskazówka: Zacznij z tym, co masz. Nie musi być idealnie.

Sukces to nawyk + kurs email 10 dni

Dołącz do Brand Bootcamp 30 dni Rolek

Chcesz rozhulać markę online rolkami?
Wykorzystaj potencjał wideo, aby zwiększyć 10x zaangażowanie, zasięgi i zyski!

WYZWANIE 30 DNI ROLEK:
✅Funkcje Instagram Reels
✅Szablony rolek do promocji marki
✅Schematy rolek sprzedażowych
✅Schematy rolek edukacyjnych
✅Aplikacje i narzędzia

Bootcamp trwa 30 dni i odbywa się na specjalnym koncie na Instagramie tylko dla kursantek.

Klikając w przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych. W każdej chwili możesz się wypisać. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wyzwanie 5 dni Bootcamp zaczynamy 14 stycznia

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

#HakerkiSukcesu to solidna dawka strategii, inspiracji

Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach Dołącz do grupy
Share This