+4407784449051 marta@hakerkisukcesu.pl

#HakerskiKwadrans odcinek 77

OBEJRZYJ VIDEO

Jak zaplanować rok sukcesów?

Plus kilka hakerskich ogłoszeń i nowości

#HakerskiKwadrans

#HakerskiKwadrans to cykl merytorycznych szkoleń bez presji i na luzie – pigułka wiedzy, wskazówki ale i okazja aby porozmawiać i poczuć, że nie jesteś sama w swoim biznesie. Dowiesz się także o hakerskich nowościach i ważnych wydarzeniach.
Spotykamy się w środy o godzinie 13:00 czasu polskiego na fanpage Hakerki Sukcesu.

Obejrzyj nagranie 77 odcinka – jak zaplanować rok sukcesów

Poniżej znajdziesz podsumowanie najważniejszych informacji, nowości i wskazówek.

 

#HakerskiKwadrans odcinek 77

Polub mój fanpage, aby nie przegapić kolejnego odcinka

Do usłyszenia w środę o godzinie 13:00

#HakerskiKwadrans odcinek 77

#HakerskiKwadrans to cykl merytorycznych szkoleń bez presji i na luzie – pigułka wiedzy, wskazówki ale i okazja aby porozmawiać i poczuć, że nie jesteś sama w swoim biznesie. Dowiesz się także o hakerskich nowościach i ważnych wydarzeniach.
Spotykamy się w środy o godzinie 13:00 czasu polskiego na fanpage Hakerki Sukcesu.

Podsumowanie najważniejszych informacji

Jak zaplanować rok sukcesów?

Przygotuj sobie kalendarz lub planer, na którym będziesz mogła rozpisać swoje plany na cały rok oraz kolorowe zakreślacze. Twój plan nie musi być profesjonalny ani piękny – ale ważne żeby był przejrzysty i skuteczny. Żebyś miała wszystkie swoje biznesowe działania logicznie poukładane i znalazła przestrzeń na relaks i odpoczynek.

Najpierw dni wolne, później dentysta i spotkanie z szefem
Pierwszą rzeczą, którą powinnaś zrobić to zaznaczenie wszystkich dni, które chcesz mieć wolne i tych, kiedy wiesz, że będziesz niedostępna. My, kobiety, mamy skłonność do zaznaczania, kiedy mamy wizytę u dentysty, kiedy odbędzie się ważne spotkanie z szefem czy z klientem, ale nie przychodzi nam do głowy, żeby zaplanować dzień wolny, z książką, we wannie w gorącej kąpieli czy w SPA.
Mamy skłonność do tego, aby swoje potrzeby stawiać na samym końcu, kiedy już zrobimy wszystko inne. Znasz to z doświadczenia, że mówisz „tak” wszystkim swoim klientom, a później uświadamiasz sobie, że od trzech miesięcy nie miałaś czasu na wymarzoną, długą, ciepłą kąpiel i tylko brałaś szybki prysznic?
Dlatego zaznacz dni, które są dla Ciebie ważne i kiedy chcesz mieć wolne, żeby nie pracować w dniu swoich urodzin, urodzin Twoich dzieci, we Wigilię czy inne ważne dla Ciebie dni.

 

Uwzględnij obecność dzieci w domu w swoich biznesowych planach.
Zamaluj w harmonogramie czy planerze również te dni, kiedy Twoje dzieci są w domu, mają wolne od szkoły, rekolekcje czy ferie. Wiadomo, że zazwyczaj jest wtedy głośno, dzieci bawią się, rzucają poduszkami i mają mnóstwo do powiedzenia – trudno jest w takich okolicznościach przeprowadzić webinar na żywo, szkolenie, czy nagrać video do kursu. Ale pisanie e-booka nie wymaga takiej ciszy, a więc jest do zrobienia i możesz spokojnie sobie to na te dni zaplanować.

 

Zaplanuj ważne rzeczy dla Twojego biznesu.
• stałe, cykliczne – zaznacz odpowiednim kolorem dni, w których przeprowadzasz regularnie swoje webinary, live’y czy szkolenia
• kursy, wyzwania, sprzedaż nowych produktów – najlepiej różnymi kolorami. Pamiętaj, aby planować wstecz – jeśli chcesz wystartować z kursem np. 25 lutego, odpowiednio wcześniej zaplanuj webinar sprzedażowy, bezpłatne wyzwanie, koniec promocyjnej sprzedaży, czy zamknięcie sprzedaży w ogóle. Planując w ten sposób unikniesz sytuacji, gdy nakłada się na siebie kilka wydarzeń, nic Ci się nie spiętrza i nie powoduje frustracji. Kolory to jedno, ale zapisuj też hasłami swoje aktywności i wydarzenia, abyś na pierwszy rzut oka wiedziała, kiedy masz wolną przestrzeń i możesz przyjąć zaproszenie na konferencję, prelekcję czy wywiad.

 

Odpoczynek to też plan
Pamiętaj, żeby odpoczynek zgrabnie przeplatać ze sprzedażą, promocją i tworzeniem nowych produktów. Nie dopuszczaj do takich sytuacji, że będziesz okropnie zmęczona po stworzeniu produktu, ustawieniu strony sprzedaży czy postawieniu sklepu, że zabraknie Ci już sił i entuzjazmu na promocję tego swojego produktu.

 

Pamiętaj o buforach czasowych
Pewnym jest, że zawsze coś się wysypie, zepsuje, nie zadziała tak, jak powinno. Nie bój się tego, tylko weź pod uwagę taką możliwość planując harmonogram działań – najwyżej zostanie Ci więcej czasu na odpoczynek przed startem nowego produktu. Tutaj przydają się niekiedy te zaplanowane dni wolne, bo gdy coś faktycznie nie zadziała – masz przestrzeń, żeby to nadrobić czy naprawić.

Sukces to nawyk + kurs email 10 dni

Dołącz do programu HAKERKI PRO na rok i zgarnij kurs Growth Hacking Framework wart 697 zł

Dołącz do programu w którym co miesiąc otrzymujesz nowy schemat strategii promocji, plan treści, instrukcje techniczne i szablony, aby przejść od prokrastynacji do implementacji.

TERAZ w pakiecie rocznym otrzymasz kurs Growth Hacking Framework o wartości 697 zł.

Odblokuj poziom PRO swojej marki online.

#HakerkiSukcesu to solidna dawka strategii, inspiracji

Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach Dołącz do grupy
Share This