+4407784449051 marta@hakerkisukcesu.pl

#HakerskiKwadrans odcinek 58

OBEJRZYJ VIDEO

Jak stworzyć reklamę za grosze?

Plus kilka hakerskich ogłoszeń i nowości

#HakerskiKwadrans

#HakerskiKwadrans to nowy cykliczny cykl merytorycznych szkoleń bez presji i na luzie – pigułka wiedzy, wskazówki ale i okazja aby porozmawiać i poczuć, że nie jesteś sama w swoim biznesie. Dowiesz się także o hakerskich nowościach i ważnych wydarzeniach.
Spotykamy się w środy o godzinie 13:00 czasu polskiego na fanpage Hakerki Sukcesu.

Obejrzyj nagranie 58 odcinka – jak stworzyć reklamę za grosze

Poniżej znajdziesz podsumowanie najważniejszych informacji, nowości i wskazówek.

 

#HakerskiKwadrans odcinek 58

Polub mój fanpage, aby nie przegapić kolejnego odcinka

Do usłyszenia w środę o godzinie 13:00

#HakerskiKwadrans odcinek 58

#HakerskiKwadrans to nowy cykliczny cykl merytorycznych szkoleń bez presji i na luzie – pigułka wiedzy, wskazówki ale i okazja aby porozmawiać i poczuć, że nie jesteś sama w swoim biznesie. Dowiesz się także o hakerskich nowościach i ważnych wydarzeniach.
Spotykamy się w środy o godzinie 13:00 czasu polskiego na fanpage Hakerki Sukcesu.

Podsumowanie najważniejszych informacji

Jak stworzyć reklamę za grosze - pierwszy krok

Nie bój się reklamy na Facebooku. Reklama to nic innego, jak pokazywanie innym, że masz coś fajnego. To informacja dla osób, które mają problem, że nie są z nim same, że Ty możesz im zaoferować jego rozwiązanie.

Największym mitem jest to, że reklama jest droga, techniczna i trudno jest uzyskać doskonałe efekty. Pokażę Ci, że wcale tak nie musi być. Możesz tworzyć reklamy na FB i mieć świetne wyniki, dużo lepsze, niż klikając „promuj post”.

Pierwszym krokiem do tanich i skutecznych reklam jest zainstalowanie piksela facebooka. Jest to fragment kodu, który wklejasz na swoją stronę www i możesz do razu zbierać dane.

Dzięki temu obniżasz koszty reklam, trafiasz prosto do swojej grupy docelowej, możesz wykluczać osoby, które już wykonały pewne zdarzenie, na przykład kupiły Twój produkt.

Instalując piksel otwierasz przed sobą całe morze możliwości i docierasz do ludzi, którzy faktycznie są zainteresowani Twoim produktem czy usługą.

3 sposoby, aby za darmo obniżyć koszty reklamy

1. Zadbaj o spójną markę.

Ludzie muszą wiedzieć, w czym jesteś ekspertem i jak możesz im pomóc. Nie myśl o sobie, ale o swoich klientach i pokaż im, jakie masz przesłanie, misję, jak o nich zadbasz.

2. Druga sprawa to oferta.

Powinna być ona jasna i widoczna. Konstruując ofertę od razu przechodź do tego, jaki problem klienta rozwiązujesz, nie mów o sobie, nie musisz przedstawiać całego swojego doświadczenia, dyplomów, pokazywać certyfikatów. Oferta to też nie tylko stwierdzenie „Mam produkt, kosztuje on tyle”. Oferta to cały zespół elementów: wszelkie bonusy, limity (ilościowe, z datą), odpowiedzi na pytania: dlaczego kupić teraz, dlaczego u Ciebie, jakie problemy rozwiązujesz, jakie będą rezultaty, co się stanie, jak klient nie kupi czegoś teraz.

3. Zrób dobrą stronę sprzedażową. Zaplanuj ją tak, aby ofertę przedstawić jasno i bez żadnych rozpraszaczy. Niech klienta, który na nią wejdzie nie kuszą przejścia do kolejnych zakładek, czy kolejne produkty w promocji. Na to będzie czas, gdy Twoja sprzedaż będzie już odpowiednio zoptymalizowana.

 

Pamiętaj, że reklama to nie jest magiczna różdżka. Jeżeli Twój produkt, oferta, post, grafika reklamowa są kiepskie to trudno na tym fundamencie oczekiwać dobrych efektów z reklam. 90% skuteczności reklamy jest tak naprawdę poza panelem reklamowym, a więc możesz zrobić je zupełnie za darmo.

Zanim jednak zajmiesz się reklamą – powinnaś najpierw mieć zaplanowaną strategię biznesu, marki, produktu, treści, launchu i dopiero wtedy pracować nad reklamą. Jeżeli tego nie zrobisz, to zamiast dobrze działającej marki, Twoja marka może okazać się „czarną dziurą”, pochłaniającą Twój czas, pieniądze i będącą źródłem frustracji.

Z drugiej strony osoby, które są w takiej „czarnej dziurze”, nie wiedzą, w którą stronę pójść – dzięki reklamie mogą szybko przetestować kilka kierunków i sprawdzić je, zamiast zastanawiać się i plątać.

Sukces to nawyk + kurs email 10 dni

Dołącz do Brand Bootcamp 30 dni Rolek

Chcesz rozhulać markę online rolkami?
Wykorzystaj potencjał wideo, aby zwiększyć 10x zaangażowanie, zasięgi i zyski!

WYZWANIE 30 DNI ROLEK:
✅Funkcje Instagram Reels
✅Szablony rolek do promocji marki
✅Schematy rolek sprzedażowych
✅Schematy rolek edukacyjnych
✅Aplikacje i narzędzia

Bootcamp trwa 30 dni i odbywa się na specjalnym koncie na Instagramie tylko dla kursantek.

#HakerkiSukcesu to solidna dawka strategii, inspiracji

Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach Dołącz do grupy
Share This