+4407784449051 marta@hakerkisukcesu.pl

#HakerskiKwadrans odcinek 50

OBEJRZYJ VIDEO

3 produkty online, od których możesz zacząć

Plus kilka hakerskich ogłoszeń i nowości

#HakerskiKwadrans

#HakerskiKwadrans to nowy cykliczny cykl merytorycznych szkoleń bez presji i na luzie – pigułka wiedzy, wskazówki ale i okazja aby porozmawiać i poczuć, że nie jesteś sama w swoim biznesie. Dowiesz się także o hakerskich nowościach i ważnych wydarzeniach.
Spotykamy się w środy o godzinie 13:00 czasu polskiego na fanpage Hakerki Sukcesu.

Obejrzyj nagranie 50 odcinka – 3 produkty online, od których możesz zacząć.

Poniżej znajdziesz podsumowanie najważniejszych informacji, nowości i wskazówek.

 

#HakerskiKwadrans odcinek 50

Polub mój fanpage, aby nie przegapić kolejnego odcinka

Do usłyszenia w środę o godzinie 13:00

#HakerskiKwadrans odcinek 50

#HakerskiKwadrans to nowy cykliczny cykl merytorycznych szkoleń bez presji i na luzie – pigułka wiedzy, wskazówki ale i okazja aby porozmawiać i poczuć, że nie jesteś sama w swoim biznesie. Dowiesz się także o hakerskich nowościach i ważnych wydarzeniach.
Spotykamy się w środy o godzinie 13:00 czasu polskiego na fanpage Hakerki Sukcesu.

Podsumowanie najważniejszych informacji

3 produkty online, od których możesz zacząć

Zacznij od konsultacji online, które wprawdzie nie są produktem skalowalnym, ale dostarczą Ci dokładnie tego, czego potrzebujesz, aby zacząć tworzyć skalowalne produkty online, takie jak e-book, kurs e-mail i masterclass.

Dlaczego najpierw konsultacje online?

  • Przeprowadzając płatne konsultacje zarabiasz pieniądze, które będziesz mogła przeznaczyć na stworzenie swojego produktu. Jeśli więc Twoją wymówką jest brak budżetu – to usuń ją, bo tak właśnie możesz na ten swój produkt online zarobić.
  • Na podstawie konsultacji tworzysz bazę pomysłów na swoje produkty – skoro ktoś kupuje konsultacje, sesje, porady w danym temacie, to znaczy, że to jest dobry pomysł na produkt. W czasie konsultacji wynikają pytania, które często się powtarzają – potraktuj to jako konspekt, bazę swojego produktu online.
  • Nie potrzebujesz czasu, żeby je stworzyć, przygotować – masz wiedzę, umiejętności, za które ktoś jest gotów zapłacić – wykorzystaj to, żeby zrealizować dwa powyższe punkty.

Jeśli brakuje Ci doświadczenia w takich konsultacjach, przeprowadź kilka sesji bezpłatnie, będziesz mogła się wtedy wdrożyć i nauczyć takiej formy zarabiania online.

3 produkty online na start - ebook, kurs email, masterclass

  • Te trzy produkty bardzo dobrze się sprawdzają, są wygodne do stworzenia dla Ciebie oraz wygodne dla klienta. Mają dużą wartość za stosunkowo małą cenę. I to jest właśnie to, czego potrzebujesz, żeby skalować swój biznes online.
  • Masterclass, czyli szkolenie na konkretny temat, trwające 45-90 minut, można bardzo szybko i tanio wdrożyć. Jest mnóstwo platform, dostępnych na wyciągnięcie ręki, tanich albo w ogóle bezpłatnych – Clickmeeting, Zoom, live na zamkniętej grupie na Facebooku czy profilu na Instagramie. Jeżeli często otrzymujesz powtarzające się pytania na temat, który dla Ciebie jest bajecznie prosty – może to być temat na masterclass.
  • Kurs e-mail, który polega na tym, że dzielimy wiedzę na cząstki i wysyłamy w zautomatyzowany sposób. Do tego potrzebujesz narzędzia do
    automatyzacji – np. darmowego programu do wysyłki email (MailerLite, Mailchimp) i możliwości ustawienia kolejki maili. Kursy email nadają się również jako darmowy produkty (lead magnet), które służą do budowania zasięgów, bazy klientów oraz do budowania marki.
  • Jeśli chodzi o e-book, nie ulegaj podejściu, że obecnie jest szał, że wszyscy tworzą ebooki i rynek jest już nimi przesycony. Nie ma takiej możliwości, ebook to książka w wersji elektronicznej, a książkami nigdy nie będzie przesytu.

 

Pamiętaj, że nie chodzi o to, żeby znaleźć najlepsze możliwe narzędzie, żeby Twój kurs czy e-book zdobył nagrodę Nobla.

Stwórz produkt, od którego możesz zacząć skalowanie swojego biznesu i działaj! Nie pozwól, aby wymówki typu nie mam czasu, budżetu, zdolności technicznych czy motywacji sprawiły, że ugrzęźniesz.

Najlepszym sposobem, żeby zacząć działać, jest.. zacząć działać. To właśnie działanie motywuje nas do tego, by rzeczywiście działać dalej.

Jeśli nie zaczęłaś wczoraj, zacznij DZISIAJ, bo jutro będzie pożar do ugaszenia, ważny telefon, ciekawy artykuł i odłożysz to na kolejny i kolejny dzień, czyli prawdopodobnie nie zaczniesz wcale przez długi czas.

Sukces to nawyk + kurs email 10 dni

Dołącz do Brand Bootcamp 30 dni Rolek

Chcesz rozhulać markę online rolkami?
Wykorzystaj potencjał wideo, aby zwiększyć 10x zaangażowanie, zasięgi i zyski!

WYZWANIE 30 DNI ROLEK:
✅Funkcje Instagram Reels
✅Szablony rolek do promocji marki
✅Schematy rolek sprzedażowych
✅Schematy rolek edukacyjnych
✅Aplikacje i narzędzia

Bootcamp trwa 30 dni i odbywa się na specjalnym koncie na Instagramie tylko dla kursantek.

#HakerkiSukcesu to solidna dawka strategii, inspiracji

Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach Dołącz do grupy
Share This