+4407784449051 marta@hakerkisukcesu.pl

#HakerskiKwadrans odcinek 48

OBEJRZYJ VIDEO

Jak stworzyć spójną markę, nawet gdy masz wiele pasji?

Plus kilka hakerskich ogłoszeń i nowości

#HakerskiKwadrans

#HakerskiKwadrans to nowy cykliczny cykl merytorycznych szkoleń bez presji i na luzie – pigułka wiedzy, wskazówki ale i okazja aby porozmawiać i poczuć, że nie jesteś sama w swoim biznesie. Dowiesz się także o hakerskich nowościach i ważnych wydarzeniach.
Spotykamy się w środy o godzinie 13:00 czasu polskiego na fanpage Hakerki Sukcesu.

Obejrzyj nagranie 48 odcinka – jak stworzyć spójną markę

Poniżej znajdziesz podsumowanie najważniejszych informacji, nowości i wskazówek.

 

#HakerskiKwadrans odcinek 48

Polub mój fanpage, aby nie przegapić kolejnego odcinka

Do usłyszenia w środę o godzinie 13:00

#HakerskiKwadrans odcinek 48

#HakerskiKwadrans to nowy cykliczny cykl merytorycznych szkoleń bez presji i na luzie – pigułka wiedzy, wskazówki ale i okazja aby porozmawiać i poczuć, że nie jesteś sama w swoim biznesie. Dowiesz się także o hakerskich nowościach i ważnych wydarzeniach.
Spotykamy się w środy o godzinie 13:00 czasu polskiego na fanpage Hakerki Sukcesu.

Podsumowanie najważniejszych informacji

Marka osobista kobiety pracującej

Jak stworzyć markę osobistą dla kobiety, która ma wiele pasji, zainteresowań i wiele rzeczy do wyboru?

Nie każdy od wczesnego dzieciństwa wie, czym będzie w życiu się zajmował – większość z nas nie ma takiego szczęścia.

Jesteśmy dobre w wielu dziedzinach i często latami dochodzimy do tego, co faktycznie chcemy w życiu robić.

Jak więc stworzyć spójną markę osobistą? Dorosnąć do niej.

Znajdź pomysł na siebie na tu i teraz

 • Jeśli masz wiele pasji i zainteresowań, zastanów się, jakie są Twoje priorytety, wartości, przekonania, co chcesz osiągnąć tu i teraz oraz jak to może wpłynąć na to, co będzie za rok, za dwa i 5 lat. Twój pomysł na siebie dzisiaj nie musi być Twoim pomysłem do końca życia. Większość marek ewoluuje, rozwija swój potencjał, przechodzi do kolejnych etapów. To jest naturalny proces.
 • Komunikuj, jak to, czym się fascynujesz tu i teraz sprawia, że jesteś lepsza w swoim zawodzie.
  Wyciągnij esencję ze swojej pasji, pokaż jak łączą się i przenikają pewne cechy charakteru, które obawiają się zarówno w Twojej pracy zawodowej jak i pasji. Zaakceptuj swoje zalety i wady, traktuj je jako jedną całość, nie odrzucaj tego, co pozornie jest wadą. Możliwe, że to, co uważasz za swoją wadę będzie fundamentem dla Twojego sukcesu. Patrząc w ten sposób prawdopodobnie zauważysz, że wszystko, czym się pasjonujesz, interesujesz i zajmujesz – ma wspólny mianownik. I ten wspólny
  mianownik to właśnie spójna marka osobista.
 • Pamiętaj również, że Twoja marka osobista istnieje nawet, gdy jeszcze nie sprzedajesz. Ta marka to Twoja reputacja, to jak Ciebie ludzie widzą. Jeżeli jesteś online, to masz markę osobistą. Może ona być rozmyta, niewyraźna, albo spójna i konkretna.
 • Kreowanie marki osobistej nie sprawia, że ona jest mniej autentyczna, ale wydobywa tę autentyczność, bo pokazujemy co jest wyjątkowe, unikalne i niepowtarzalne.

Zastanów się, co chcesz osiągnąć, a później, jak możesz to osiągnąć

 • Zastanów się, co jest Twoją „przewodnią myślą”. Swój zawód i swoje pasje możesz przecież wykonywać na różne sposoby.

Przykład 1: Zawsze chciałaś leczyć ludzi. Zastanów się, jak możesz tego dokonać? Czy musisz być lekarzem? Może chcesz być osobą, która pisze fantastyczne bajki dla dzieci, pomagające im przetrawić pewne emocje – to również jest forma leczenia.

Przykład 2: Klientka ma problem ze schudnięciem. Jako dietetyk możesz ułożyć jej jadłospis, przeprowadzić konsultacje w gabinecie lub online, sprzedać książkę, kurs, ebooka czy dostęp do aplikacji, która będzie układała jej diety.

 

 • Możesz realizować swoje pasje i rozwiązywać problem klienta, czyli zarabiać na swojej pasji, a jednocześnie realizować swoje cele i priorytety w życiu prywatnym. Życie zawodowe powinno dawać satysfakcję, w przeciwnym razie będzie to się odbijało na życiu prywatnym.
 • Satysfakcja z pracy nie musi wiązać się z tworzeniem artystycznych dzień i codzienną euforią na myśl o pracy. Spełnienie i satysfakcję można czerpać z poczucia i świadomości, że jest się właściwą osobą na właściwym miejscu, że robi się rzeczy ważne i potrzebne, że wykonuje się dobrze swoje zadania.

Nie na każdej pasji musisz zarabiać

Zostaw dla siebie coś, co lubisz robić, co sprawia Ci przyjemność, odstresowuje Cię, co jest Twoje. Często lepiej wykonywać pracę, w której jest się po prostu dobrym, a pasję pozostawić dla pasji.

Bo gdy będziesz chciała na niej zarobić, może okazać się, że musisz robić wszystko inne, tylko nie to, co faktycznie Cię pasjonuje.

Jak odnaleźć pasję, która może być biznesem?

Określ swoje kompetencje, sprawdź, w czym jesteś dobra. Może zwracają się do Ciebie ludzie z prośbą o pomoc w czymś, co Tobie przychodzi naturalnie, a Ty nawet tego nie zauważasz?

Jeżeli zupełnie nie wiesz, czym się zająć – próbuj, testuj, sprawdzaj różne rozwiązania. Możliwe, że robiąc coś nowego, nawet zupełnym przypadkiem, znajdziesz to, co Cię fascynuje i w czym okażesz się bardzo dobra.

Sukces to nawyk + kurs email 10 dni

Dołącz do programu HAKERKI PRO na rok i zgarnij kurs Growth Hacking Framework wart 697 zł

Dołącz do programu w którym co miesiąc otrzymujesz nowy schemat strategii promocji, plan treści, instrukcje techniczne i szablony, aby przejść od prokrastynacji do implementacji.

TERAZ w pakiecie rocznym otrzymasz kurs Growth Hacking Framework o wartości 697 zł.

Odblokuj poziom PRO swojej marki online.

#HakerkiSukcesu to solidna dawka strategii, inspiracji

Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach Dołącz do grupy
Share This