+4407784449051 marta@hakerkisukcesu.pl

Co wspólnego mają cytryny z biznesem online?

PRZECZYTAJ POST
Jak stworzyć biznes online w kilka miesięcy?
BIZNES ONLINE I CYTRYNY?
Pewnie zastanawiasz się, o co mi chodzi. Zobacz, co mam na myśli.
Gdy życie daje Ci cytryny, zrób z nich szampana i niech inni się zastanawiają, jak tego dokonałaś !
Nie zawsze warunki są sprzyjające, nie mamy czasu, mamy mnóstwo zadań i obowiązków. Aby zbudować biznes online musisz po prostu zacząć! Z tym, co masz. Z taką ilością czasu, jaką posiadasz. Masz godzinę dziennie? Ok – wykorzystaj ją na to, by wykonywać kolejne kroki. Zobacz, jak to wygląda u mnie. Nie zawsze jest różowo, tak jak nie zawsze przypomina to styl 'glamour’.
#HakerkiSukcesu: Jak zbudować biznes online?

Skup się na tym,

co osiągnęłaś

Cześć, jestem Marta i pokazuję klientkom z całego świata jak zamienić wiedzę i pasję w uczciwy biznes online.

Jak? Czytaj dalej:)

  • W styczniu tego roku założyłam fanpage Hakerki Sukcesu i grupę, aby poprowadzić pierwszy Bootcamp, na prośbę moich klientek, które chciały „coś” po polsku zamiast ciągle po angielsku;)
  • W pierwszym wyzwaniu wzięło udział 300 kobiet z 14 krajów świata. Teraz jest nas ponad 20 tysięcy na liście email, 16 tysięcy na fanpage i w grupie. Nie, tez nie sądziłam, że tak szybko to się potoczy;)
  • Po 3 tygodniach istnienia zaoferowałam 20 miejsc na kursie ELITE, które rozeszły się w ciągu kilku MINUT!! Nie miałam wtedy nawet strony sprzedażowej, bo WSZYSTKO było przeciwko mnie;)
  • W zeszłym miesiącu przekroczyłam magiczną barierę zamówień na 100 tysięcy w miesiąc. (Zamówień, bo część płatności ratami). Piszę nie żeby się chwalić, bo to po prostu fakt i moje klientki zarabiają więcej, piszę Ci to żebyś wiedziała, że to możliwe.

Jestem mamą dwójki małych dzieci, więc doskonale Ciebie rozumiem, jeśli nie masz czasu – albo przez nieprzewidziane wypadki z morza czasu nagle robi się mniej niż kałuża.

Ja miałam tylko czas wieczorami, nie umiałam edytować video więc wyzwanie poprowadziłam na żywo – prozaiczny powód, dla którego wyzwanie stało się LEPSZE, bo na bieżąco mogłam Wam pomagać;)

NADAL „nie mam czasu” więc nie wypuściłam podkastu ( mimo że nagrałam 6 odcinków;) ani nie napisałam książki, mimo oferty z wydawnictwa.

Jeżeli masz jakieś niedokończone projekty, wiedz, że nie jesteś sama;) I skup się na tym, co osiągnęłaś, co dałaś radę i jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda wyzwanie, które przyciągnęło już ponad 20 000 kobiet – zapraszam serdecznie w poniedziałek 6 listopada !

Sukces to nawyk + kurs email 10 dni

Dołącz do programu HAKERKI PRO na rok i zgarnij kurs Growth Hacking Framework wart 697 zł

Dołącz do programu w którym co miesiąc otrzymujesz nowy schemat strategii promocji, plan treści, instrukcje techniczne i szablony, aby przejść od prokrastynacji do implementacji.

TERAZ w pakiecie rocznym otrzymasz kurs Growth Hacking Framework o wartości 697 zł.

Odblokuj poziom PRO swojej marki online.

#HakerkiSukcesu to solidna dawka strategii, inspiracji

Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach Dołącz do grupy
Share This