+4407784449051 marta@hakerkisukcesu.pl

5 sposobów na pierwszy produkt online

OBEJRZYJ VIDEO

Znajdź inspirację na produkt, który sprawi, że będziesz mieć kolejkę chętnych i klientów.

PRODUKT IDEALNY?

Czasem w głowie mamy mnóstwo pomysłów i propozycji. Co zaoferować klientom? Od czego zacząć?

Zaoferuj produkt, który trafia do Twoich klientów i zaspokaja ich potrzeby.

Odkryj potrzeby, wychwyć zapytania, zobacz, czego szukają Twoi potencjalni klienci. A później… do dzieła ! Jeśli chcesz poznać 5 szybkich sposobów na produkt, który olśni Twoich klientów – obejrzyj video.

#HakerkiSukcesu: 5 pomysłów na produkt

Rozglądaj się, bądź uważna,

i stwórz produkt, ktory idealnie trafia w potrzeby rynku!

5 sposobów na pierwszy produkt

Najlepszy produkt jest połączeniem Twojej wiedzy, pasji, a jednocześnie odpowiada na potrzeby Twoich klientów. Taka oferta sprawia, że masz kolejkę chętnych osób, które chcą pracować tylko z Tobą.  Jak tego dokonać?

Sposób 1: Co Ciebie frustruje?

Zacznij od siebie – co Ciebie frustruje, gdy współpracujesz ze swoimi klientami? Czy zdarzyły Ci się sytuacje, gdy klient umawiał się z Tobą na konsultację, a nie wykonał kilku podstawowych kroków, dzięki którym moglibyście wspólnie przejść do konkretów? Pewnie tak. Jak się czujesz? Jesteś frustrowana, bo musicie cofnąć się, „zmarnować czas” na podstawy.

To właśnie jest świetny pomysł na produkt, mini kurs czy prezent !

Zaoferuj coś, co pomoże zdiagnozować problem, rozeznać się, odkryć faktyczną potrzebę. To produkt, który pozwoli przejść przez początkowy etap po to, byście razem mogli ruszyć dalej. Zastanów się co powoduje Twoją frustrację i co możesz z tym zrobić – jak możesz rozwiązać taki stan, poprzez Twój produkt.

Sposób 2: Jaki jest kluczowy problem Twoich klientów?

Zaoferuj produkt, który rozwiązuje kluczowy problem Twoich klientów. W ten sposób nakierujesz swoich odbiorców na faktyczny produkt, symptom, który powoduje, że nie mogą osiągnąć zamierzonego rezultatu.

Gdy znasz swoich klientów – wiesz, co to jest. Wystarczy, że zaoferujesz rozwiązanie, które zwalczy problem Twoich odbiorców raz na zawsze !

Sposób 3: Co frustruje Twoich klientów?

Przyjrzyj się, co frustruje Twoich odbiorców, co sprawia im duży problem. Zobacz, gdzie utykają. Jako ekspert znasz rozwiązanie. Zaoferuj im produkt, który w szybki i efektowny sposób rozwiąże ich zmartwienia i problemy.

Sposób 4: Co ciekawi Twoich klientów?

Stwórz produkt dla osób początkujących, który pozwoli im krok po kroku, z Twoją pomocą – osiągnąć efekt. To sprawi, że Twoi klienci poczują satysfakcję. Podziękują Ci za to, że tak świetnie im pomogłaś.

Pokaż rozwiązanie w kilku prostych krokach, prowadź za rękę. Pokaż, że z Tobą im się uda.

 

Przejdź od ciekawości ( a niekiedy frustracji) do efektu i widocznego rezultatu.

Sposób 5 : Czym są zachwyceni Twoi klienci?

Przyjrzyj się, które z Twoich sposobów zachwycają,zaskakują klientów. Czasem coś wydaje się trudne , a Ty możesz zaoferować proste, szybkie rozwiązanie. Dziel się swoimi skutecznymi sposobami i obserwuj reakcje. To, co zachwyca Twoich klientów, obserwujących czy czytelników może być świetną inspiracją do stworzenia produktu lub prezentu.

Mam nadzieję, że w Twojej głowie jest już mnóstwo pomysłów!

Sukces to nawyk + kurs email 10 dni

Zapisz się na listę oczekujących HAKERKI PRO i odbierz planer 30 dni ROLEK

Odbierz słynny PLANER Hakerki Sukcesu 30 DNI ROLEK

Próbowałaś rolek, ale jakoś nie działały? Nie wiesz jak pozyskać klientów?

Pobierz mój autorski planer rolek i znajdź pomysły na rolki, które budują markę, zwiększają zasięgi i sprzedają strategicznie i z wdziękiem!

#HakerkiSukcesu to solidna dawka strategii, inspiracji

Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach Dołącz do grupy
Share This