+4407784449051 marta@hakerkisukcesu.pl

Warsztaty Mastermind Elite na Majorce

Strategia marki i biznesu online na kolejne 90 dni

 

JAK STWORZYĆ SKUTECZNĄ STRATEGIĘ BIZNESU ONLINE?

Aby osiągnąć sukces w biznesie online potrzebny jest dobry plan, strategia, ale i dużo determinacji i odwagi do działania.

Ja uczę, jak osiągnąć więcej, pracując mniej. Pomagam kreatywnym kobietom zbudować biznes online, który pasuje do ich stylu życia. Chcę Ci pokazać, jak stworzyć biznes bez granic i żyć tak, jak chcesz, nie tak jak musisz.

Zapraszam Cię na 3 dniowe warsztaty Mastermind Elite na Majorce. Spotkamy się w pięknym hotelu z widokiem na morze i w tych luksusowych warunkach zaplanujemy solidną strategię marki i biznesu online na kolejne 90 dni i naszkicujemy plan na cały rok 2019.

#HakerkiSukcesu: Warsztaty Mastermind Elite – Majorka

Czy chcesz zająć swoje miejsce?

3 dniowy Mastermind Elite – to solidna dawka strategii, inspiracji i wsparcia dla blogerek i kreatorek, właścicielek i freelancerek.

Jeśli jesteś zainteresowana tą formą warsztatów – kliknij w przycisk poniżej i zapytaj o wolne miejsca i szczegóły.

Warsztaty Mastermind Elite

W zeszłym roku, gdy przyjechałam do Krakowa poprowadzić warsztaty a tam uderzyło mnie -11 stopni mrozu żartem rzuciłam, że następne warsztaty Elite odbędą się na Majorce;) A potem pomyślałam, wcale to nie musi być żart.

Zapraszam serdecznie na 3 dniowy Mastermind Elite – to solidna dawka strategii, inspiracji i wsparcia. Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach.
Spotkamy się w pięknym hotelu z widokiem na morze i w tych luksusowych warunkach zaplanujemy solidną strategię marki i biznesu online na kolejne 90 dni i naszkicujemy plan na cały rok 2019.

Każda uczestniczka dostanie w prezencie dostęp do wybranych szkoleń z platformy Akademii Hakerki Biznesu (indywidualnie dopasujemy pakiety szkoleń do Ciebie) i pełen kurs Strategia Cen, bo uważam że każdej kobiecie jest do twarzy z biznesem, który świetnie zarabia.

Oprócz tego, aby pomóc wdrożyć w życie, każda uczestniczka , która dołączy do końca sierpnia 2018 otrzyma w prezencie dostęp na 3 miesiące do ekskluzywnych szkoleń z serii Akademia Elite i pełenego kursu Success Funnels, który się ukaże na jesieni 2018 roku.

Informacje o warsztatach

  • 3- dniowe Warsztaty Mastermind na żywo, zaplanujemy strategię marki i biznesu online na kolejne 90 dni i naszkicujemy plan na cały rok 2019
  • Kiedy? 5- 7 listopada 2018 – 3 dniowe warsztaty, sesje mastermind i indywidualne sesje mentoringowe. Przylot 4 listopada, wylot 8 listopada.
  • Gdzie? Majorka, hotel HM Gran Fiesta (strona hotelu). Hotel oferuje opcję All Inclusive, czyli pełne wyżywienie
  • dodatkowe szkolenia
  • piękne widoki i niezapomniane wrażenia 😉

Jeżeli jesteś zainteresowana, napisz proszę na kurs@hakerkisukcesu.pl

Ilość miejsc ograniczona.

#HakerkiSukcesu to solidna dawka strategii, inspiracji

Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach

Dołącz do grupy

Webinar 12 marca godz 21

 Dowiedz się, jak to wszystko ogarnąć i zbudować krok po kroku solidną strategię reklam!
xx Marta Krasnodębska, #HakerkiSukcesu

Zapisując się na webinar wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera z serii Hakerki Sukcesu. W każdej chwili możesz się z niego wypisać.

PDF + BEZPŁATNE WARSZTATY ONLINE

 Dowiedz się, jak to wszystko ogarnąć i zbudować krok po kroku solidną strategię reklam!
xx Marta Krasnodębska, #HakerkiSukcesu

Zapisując się na szkolenie wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera z serii Hakerki Sukcesu. W każdej chwili możesz się z niego wypisać.

Share This