+4407784449051 marta@hakerkisukcesu.pl

7 błędów w tworzeniu kursów online

OBEJRZYJ VIDEO

Dowiedz się, jak ich uniknąć

CZY CHCESZ ZAROBIĆ DRUGĄ PENSJĘ?

Kursy online mogą pracować za Ciebie, podczas gdy Ty wypoczywasz na wakacjach czy spędzasz czas z bliskimi.

Tworząc produkty online możesz dotrzeć do większej ilości osób.

Jak to wszystko ogarnąć? Skup się i ustal swoje cele. Realizuj je każdego dnia, bez wymówek. Wyrzuć ze słownika słowo „niemożliwe” i sięgaj po więcej. Stwórz spójną markę online, postaw na strategię i działanie. Zacznij z tym, co masz, tu i teraz.
Jeśli chcesz poznać 7 błędów w tworzeniu kursów online – obejrzyj video.

Dołącz do Hakerek

Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach

Dołącz do wyzwania i odbierz prezenty, m.in. PDF 5 sposobów na pierwszy produkt online, kalendarz 30 dni fanpage, content marketing planer, PDF Jak stworzyć produkt online  + lista narzędzi

 

Zapisuję się natychmiast!

> Klikając w przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych. W każdej chwili możesz się wypisać. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

#HakerkiSukcesu: 7 błędów w tworzeniu kursów online

Chcesz zarobić roczną pensję na kursie online? Nie popełnij tych 7 błędów!

[WEBINAR: 7 Błędów w tworzeniu produktów online + Checklista PDF]🌷☕🌷☕🌷☕🌷☕🌷☕🌷☕🌷Chcesz zarobić drugą pensję na kursie online? To co kocham w kursach online, jest to, że pracują za mnie - że dzięki nim, mogę wyjechać na mega egzotyczne wakacje na urwistym wybrzeżu Szkocji, na tak totalne pustkowie, że dostęp do netu był tylko gdy podjeżdżaliśmy do miasteczka i ...nadal móc pomagać innym. Co myślałaś, że napiszę, że nadal móc zarabiać? Tak, to też;) Ale to co mi się podoba w kursach najbardziej, to to, że są dostępne dla Ciebie, wtedy kiedy Ty masz czas. Ty decydujesz, kiedy i jak się uczysz i wdrażasz. Że nagram kurs raz, a Ty masz dostęp do niego wtedy, kiedy Ci potrzebne - i za to też podziękują Ci Twoje kursantki. Ktoś właśnie teraz, w tym momencie, DESPERACKO szuka odpowiedzi na swoje pytanie, rozwiązania swego problemu - a Twój kurs mógłby pomóc...tylko, że Ty nadal myślisz, że to co wiesz, jest OCZYWISTE i wszyscy to wiedzą. Albo, że zrobienie kursu jest mega kosztowne i trudne technicznie. Dlatego stworzyłam Bootcamp Elite, aby pokazać Ci, że Ty też możesz stworzyć pierwszy produkt online i mieć kolejkę chętnych, że technologia jest do ogarnięcia krok po kroku, kliknięcie po kliknięciu a dzięki grupie wsparcia, w której jestem aktywna codziennie wieczorem całe 6 tygodni - nie będziesz sama. Nadal możesz dołączyć do Bootcampu Elite, ale jest tylko 100 miejsc, więc nie przegap;) ➡️6 TYGODNI BOOTCAMP ELITE+ KURS Jak Rozhulać Reklamę na FBhttp://martakrasnodebska.pl/bootcamp-elite/ Stwórz strategię świetnej marki i biznesu onlinei zacznij zarabiać na swojej wiedzy i pasji!10 tysięcy w pierwsze 3 tygodnie, 30 tysięcy w dwa dni, ponad 200 tysięcy w 9 miesięcy?Tak, to możliwe ... a co więcej, moje kursantki mają jeszcze lepsze efekty!Bootcamp ELITE to kompleksowy, ekskluzywny program w którym nauczysz się krok po kroku od czego zacząć i jak skalować biznes online. Każdy tydzień to solidna dawka strategii, wsparcia i inspiracji, abyś każdą taktykę szybko wprowadzała w życie.6 intensywnych tygodni, 6 strategicznych modułów i 6 szkoleń LIVE, +kursy techniczne w bonusie, aby nie było żadnych wymówek;)Dołączysz?http://martakrasnodebska.pl/bootcamp-elite/

Opublikowany przez Hakerki Sukcesu Środa, 17 stycznia 2018

Nie potrzebujesz przyzwolenia, aby zacząć.

Pomyśl, co chcesz osiągnąć, jakie są Twoje marzenia i plany. Zacznij działać z tym, co masz.

 

7 błędów przy tworzeniu kursów online. Zobacz, jak ich uniknąć.

1. Brak badania rynku

Nie twórz swoich produktów w próżni. Zobacz, jakie pojawiają się pytania, jakie są potrzeby w Twoim temacie. Przyjrzyj się, jakie problemy mają Twoi odbiorcy, jakie marzenie chcą spełnić.
Twoje zadanie polega na tym, aby dowiedzieć się, jakie są oczekiwania Twoich klientów i jak na podstawie tych informacji, możesz stworzyć produkt, który pozwoli im osiągnąć rezultaty. Musisz dotrzeć do prawdziwych potrzeb swoich klientów.

2. Skupianie się na narzędziach

Nie koncentruj się od samego początku na tym, jak stworzyć swój produkt – jakich użyć narzędzi, systemów. Format produktu dopasuj do swoich klientów. Wybierz to, co dla nich jest wygodne.
Następnie wybierz te narzędzia, które pozwolą Ci zrealizować plan. Nie potrzebujesz skomplikowanych , idealnych systemów.

W momencie, gdy zweryfikujesz swój pomysł – dopiero wtedy rozejrzyj się na wygodniejszymi i bardziej rozbudowanymi narzędziami. Najważniejsze jest to, aby zacząć.

3. Kurs życia – nie zaczynaj od wielkiego kroku

Twój pierwszy produkt nie musi zawierać całej Twojej wiedzy. Taka forma jest trudniejsza do realizacji. Zacznij od wąskiego tematu, aby przetestować swój pomysł i ruszyć z miejsca.

4. Brak strategii

Jeśli przygotowujesz swój produkt i masz nadzieję, że ktoś kupi to… zmień to, jak najszybciej. Nadzieja to nie jest plan. Przygotuj plan działania i działaj strategicznie. Stwórz dobrą strategię biznesu, marki, plan treści, aby zwiększyć swoje szanse na sukces.

5. Brak społeczności

Nie trzymaj swojego produktu w tajemnicy. Buduj społeczność. Informuj swoich odbiorców nad czym pracujesz. Buduj atmosferę wokół swojego przyszłego produktu. Pokazuj kulisy, poproś odbiorców o wybór. Pokaż, że warto czekać na produkt, który niedługo będzie dostępny.

6. Brak wiary w siebie

Nie czujesz się ekspertem? Pomyśl, o co ludzie zwracają się do Ciebie, o jaką pomoc Cię proszą. W ich oczach – jesteś ekspertem! Skup się na tym, aby rozwiązać problem swoich klientów. Wybierz wąski temat, który zaspokoi ich potrzeby.

7. Starasz się wszystko zrobić sama

Nie inwestujesz w wiedzę, systemy, narzędzia. Zrób to, co możesz. Nie musisz mieć idealnych narzędzi czy systemów. Zacznij z tym, co masz. Korzystaj ze wsparcia innych osób, z ich doświadczenia. To inwestycja, która się opłaci, bo sprawi, że osiągniesz cel szybciej i łatwiej.

#HakerkiSukcesu to solidna dawka strategii, inspiracji

Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach

Dołącz do grupy

Webinar 12 marca godz 21

 Dowiedz się, jak to wszystko ogarnąć i zbudować krok po kroku solidną strategię reklam!
xx Marta Krasnodębska, #HakerkiSukcesu

Zapisując się na webinar wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera z serii Hakerki Sukcesu. W każdej chwili możesz się z niego wypisać.

PDF + BEZPŁATNE WARSZTATY ONLINE

 Dowiedz się, jak to wszystko ogarnąć i zbudować krok po kroku solidną strategię reklam!
xx Marta Krasnodębska, #HakerkiSukcesu

Zapisując się na szkolenie wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera z serii Hakerki Sukcesu. W każdej chwili możesz się z niego wypisać.

Share This