+4407784449051 marta@hakerkisukcesu.pl

#HakerskiKwadrans odcinek 4

OBEJRZYJ VIDEO

Jak realizować swoje marzenia?

Plus kilka hakerskich ogłoszeń i nowości

#HakerskiKwadrans

#HakerskiKwadrans to nowy cykliczny cykl merytorycznych szkoleń bez presji i na luzie – pigułka wiedzy, wskazówki ale i okazja aby porozmawiać i poczuć, że nie jesteś sama w swoim biznesie. Dowiesz się także o hakerskich nowościach i ważnych wydarzeniach.
Spotykamy się w środy o godzinie 13:00 czasu polskiego na fanpage Hakerki Sukcesu.

Obejrzyj nagranie czwartego odcinka – jak realizować swoje marzenia

Poniżej znajdziesz podsumowanie najważniejszych informacji, nowości i wskazówek.

 

#HakerskiKwadrans odcinek 4

#HakerskiKwadrans o wrednych zołzach, marzeniach i milionach

#HakerskiKwadrans - Wczoraj do kursu dołączyło ponad 500 osób🎉🎉🎉 reszta chyba nadal nie wierzy, że zupełnie za darmochę cały można zgarnąć;) Opowiem, jak tworzę kurs bez platformy i dlaczego nie kasuję za niego milionów. Będzie też o tej wrednej zołzie, zazdrości. 😱Ale...jest haczyk. To fakt, jak zapiszesz się dopiero dziś to wczorajszej lekcji już nie ma. To po to, abyś nie odkładała na później;) TERAZ OFICJALNIE (prostuję się i głosem prezenterki z TV) 💋Masz dość odkładania marzeń na później? Dowiedz się jak to wszystko ogarnąć i zacząć skutecznie działać już dziś! ⬇⤵http://martakrasnodebska.pl/kurs-marzen-21-dni/☕Kolejny email i PDF z serii 21 dni leci już wieczorem, więc zostaw ulubionego gifa jeżeli już czekasz na niego...i 💋oznacz koleżankę, która też marzy o własnej marce, blogu, książce, podróżach i życiu na własnych zasadach!💋A o czym Ty marzysz? Co dziś już zrobiłaś, aby to marzenie spełnić?Hmm, myślę i myślę, i głos prezenterki z TV jednak nie. Myślę, że tu zadziałby głos Morgana Freemana. Chyba, że masz inną sugestię? Chętnie przyjmę;)

Opublikowany przez Hakerki Sukcesu Środa, 12 grudnia 2018

Polub mój fanpage, aby nie przegapić kolejnego odcinka

Do usłyszenia w środę o godzinie 13:00

#HakerskiKwadrans odcinek 4

#HakerskiKwadrans to nowy cykliczny cykl merytorycznych szkoleń bez presji i na luzie – pigułka wiedzy, wskazówki ale i okazja aby porozmawiać i poczuć, że nie jesteś sama w swoim biznesie. Dowiesz się także o hakerskich nowościach i ważnych wydarzeniach.
Spotykamy się w środy o godzinie 13:00 czasu polskiego na fanpage Hakerki Sukcesu.

 

Podsumowanie najważniejszych informacji

Dołącz do kursu marzeń

Dowiedz się, jak przestać odkładać marzenia na później, jak to wszystko ogarnąć i zbudować solidną strategię marki i biznesu online, która pozwoli Ci zarabiać więcej i pracować mniej. 

Kurs marzeń (aktualnie darmowy) to 21 maili oraz dodatkowe materiały. Na moim Instagramie możesz obejrzeć live w Instastories.

Nie odkładaj marzeń na później

Dołącz do DARMOWEGO KURSU email 21 dni: Jak zacząć działać strategicznie i z wdziękiem.

Dowiesz się, jak zbudować uczciwy i solidny biznes online, używając metod growth hacking.

Pokażę Ci, jak znaleźć pomysł na produkt online, wdrożyć go w życie i dotrzeć do wymarzonych klientów.

Dostaniesz ode mnie email ze wskazówkami, narzędziami i książkami, które polecam. 

Zapraszam do środka!

Klikając w przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych. W każdej chwili możesz się wypisać. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zapisz sobie ważne daty

W dniach 14 – 18 stycznia odbędzie się darmowe wyzwanie – 5 dni Bootcamp: Jak stworzyć pierwszy produkt online. Pokażę Ci, jak znaleźć pomysł na produkt online, wdrożyć go w życie i dotrzeć do wymarzonych klientów.

Zaczynamy 14 stycznia, codziennie jest merytoryczne szkolenie live, PDF z ćwiczeniami do modułu na dany dzień i zadanie do wykonania. 

16 stycznia otwieram możliwość dołączenia do 3 edycji kursu Bootcamp ELITE. Podczas 6 tygodni będziemy wspólnie tworzy strategię świetnej marki i biznesu online. Zapisz się na listę oczekujących, aby otrzymać powiadomienie o starcie sprzedaży i dodatkowym bonusie.

Realizuj swoje marzenia strategicznie i z wdziękiem

Realizację swoich marzeń, zaczynaj od wykonania tych zadań, które powodują w Tobie entuzjazm. Wybierz te działania, które lubisz.

Znajdź dni, godziny, w których masz więcej energii – wtedy realizuj swoje najważniejsze zadania.

Wyrzuć największe przeszkody - zołzy w Twojej głowie

Największą przeszkodą, aby zacząć działać i spełniać swoje marzenia są „zołzy”, „małpy w głowie”, które mówią, że jeszcze nie jest idealnie i perfekcyjnie, że jeszcze nie jesteś gotowa, nie uda Ci się, jest już za późno. Wyrzuć je ze swojej głowy i zacznij działać – z tym, co masz.

#HakerkiSukcesu to solidna dawka strategii, inspiracji

Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach

Dołącz do grupy

Webinar 12 marca godz 21

 Dowiedz się, jak to wszystko ogarnąć i zbudować krok po kroku solidną strategię reklam!
xx Marta Krasnodębska, #HakerkiSukcesu

Zapisując się na webinar wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera z serii Hakerki Sukcesu. W każdej chwili możesz się z niego wypisać.

PDF + BEZPŁATNE WARSZTATY ONLINE

 Dowiedz się, jak to wszystko ogarnąć i zbudować krok po kroku solidną strategię reklam!
xx Marta Krasnodębska, #HakerkiSukcesu

Zapisując się na szkolenie wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera z serii Hakerki Sukcesu. W każdej chwili możesz się z niego wypisać.

Share This