+4407784449051 marta@hakerkisukcesu.pl

#HakerskiKwadrans odcinek 36

OBEJRZYJ VIDEO

Od czego zacząć produkt online?

Jaki format produktu online wybrać?

#HakerskiKwadrans

#HakerskiKwadrans to nowy cykliczny cykl merytorycznych szkoleń bez presji i na luzie – pigułka wiedzy, wskazówki ale i okazja aby porozmawiać i poczuć, że nie jesteś sama w swoim biznesie. Dowiesz się także o hakerskich nowościach i ważnych wydarzeniach.
Spotykamy się w środy o godzinie 13:00 czasu polskiego na fanpage Hakerki Sukcesu.

Obejrzyj nagranie 36 odcinka – od czego zacząć produkt online

Poniżej znajdziesz podsumowanie najważniejszych informacji, nowości i wskazówek.

 

#HakerskiKwadrans odcinek 36

#HakerskiKwadrans:produkt online

#HakerskiKwadrans:produkt online od czego zacząć, jak wybrać format i jakie są ciemne strony biznesu online. Powiem, jak wybieram formaty i dobieram strategie na przykładzie moich programów, kursów i e-booków, aby nie spalić pomysłu! Zapowiedzi: ☕💋E-book o e-bookach - dla Klubowiczek NIE ma zniżki, będzie w prezencie w listopadzie, ogólnie dostępny będzie w grudniu. ☕💋Tajna seria video - za darmo, dla wszystkich rusza już wkrótce ( nie ma wyzwania live, bo będę prowadzić mastermind ELITE na Majorce, ale dlatego nagrywam materiał dla Was wcześniej)☕💋ZAPISY NA KLUB: nie można jeszcze dołączyć, ale już można zadbać, aby nie przegapić takiej okazji (i nowego e-booka i zupełnie nowego kursu w pakiecie:) ☕💋NOWE SZKOLENIE o REKLAMIE NA FB: 31 października, godz 21 cena 497zł. Jeśli jesteś w Klubie lub programie ELITE - za darmo;) http://martakrasnodebska.pl/klub-hakerki-sukcesu/No dobra, a co można kupić, jak się nie jest w Klubie i aż Cię ściska, że przegapiłaś? Zacznij od ebooków;) ➡️1. E-book 30 Dni Jak Rozhulać Fanpage http://martakrasnodebska.pl/kurs-30-dni-rozhulac-fanpage/➡️2. E-book Growth Hacking Instagramhttp://martakrasnodebska.pl/ebook-instagram/ (część pierwsza) ➡️3. E-book 21 Dni Instastory (część druga) http://martakrasnodebska.pl/ebook-instastory/➡️4. E-book Jak zacząć działać strategicznie i z wdziękiem (Wasza nieoficjalna nazwa "kurs marzeń" 😉 http://martakrasnodebska.pl/ebook-21-dni-do-marzen/

Opublikowany przez Hakerki Sukcesu Środa, 2 października 2019

Polub mój fanpage, aby nie przegapić kolejnego odcinka

Do usłyszenia w środę o godzinie 13:00

#HakerskiKwadrans odcinek 36

#HakerskiKwadrans to nowy cykliczny cykl merytorycznych szkoleń bez presji i na luzie – pigułka wiedzy, wskazówki ale i okazja aby porozmawiać i poczuć, że nie jesteś sama w swoim biznesie. Dowiesz się także o hakerskich nowościach i ważnych wydarzeniach.
Spotykamy się w środy o godzinie 13:00 czasu polskiego na fanpage Hakerki Sukcesu.

Podsumowanie najważniejszych informacji

Od czego zacząć produkt online?

 • Sprawdź jakie pojawiają się pytania w Twojej dziedzinie. Przyjrzyj się potrzebom Twoich odbiorców. Zrób badanie rynku. Zobacz, o co ludzie pytają, co jest niejasne.
 • Nie tworzymy produktów, które są w oderwaniu od grupy docelowej.
 • Jeśli tworzymy produkty, na które nie ma zapotrzebowania to nawet świetny marketing nie pomoże (chyba, że masz baaardzo duży budżet).

Jak wybrać format produktu online?

 • Dopasuj format produktów dopasowany do potrzeb odbiorców
 • Stwórz konspekt swojego produkt online, aby przeprowadzić kursantów od punktu A do B, aby mogli zdobyć konkretną wiedzę czy umiejętność.
 • Wybierz format, który lubisz, w którym czujesz się dobrze. Format to punkt styku między tym, czego potrzebuje Twoja grupa docelowa, jak konsumuje treści, a między tym w jakim formacie Ty czujesz się dobrze.
 • Zawsze kieruj się tym, aby po zrealizowaniu Twojego programu (np. kurs, ebook) kursanci mieli konkretny efekt, rezultat.

Zapowiedzi

 • E-book o e-bookach – dla Klubowiczek NIE ma zniżki, będzie w prezencie w jeszcze w 2019 roku.
 • ZAPISY NA KLUB: nie można jeszcze dołączyć, ale już można zadbać, aby nie przegapić takiej okazji (i nowego e-booka i zupełnie nowego kursu w pakiecie:)
 • NOWE SZKOLENIE o REKLAMIE NA FB: 31 października, godz 21 cena 497zł. Jeśli jesteś w Klubie lub programie ELITE – za darmo;)

Zgarnij pakiet 3 ebooków!

JAK WYDAĆ I WYPROMOWAĆ E-BOOKA

KUP 3 eBOOKI i sesję w jednym pakiecie ze zniżką!

Skorzystaj ze zniżki na pakiet i zyskaj wszystkie eBooki z serii.

Z pierwszej części dowiesz się jak napisać i stworzyć eBooka, z drugiej jak wycenić i skutecznie wypromować a trzecia część to workbook case study, w którym nie tylko poznasz case study z różnych branż - od programisty poprzez blogerki do adwokata - ale dzięki ćwiczeniom i zadaniom usprawnisz swoją strategię.

Każdy eBook jest wzbogacony o zestaw checklist, schematów i opisów strategii, które przeprowadzą Cię krok po kroku przez cały proces tworzenia i promocji eBooka.

Hakerskie e-booki

No dobra, a co można kupić, jak się nie jest w Klubie i aż Cię ściska, że przegapiłaś? Zacznij od ebooków;)

 • E-book 30 Dni Jak Rozhulać Fanpage TUTAJ
 • E-book Growth Hacking Instagram TUTAJ
 • E-book 21 Dni Instastory (część druga) TUTAJ
 • E-book Jak zacząć działać strategicznie i z wdziękiem (Wasza nieoficjalna nazwa „kurs marzeń” TUTAJ

#HakerkiSukcesu to solidna dawka strategii, inspiracji

Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach

This error message is only visible to WordPress admins

Error: There is no connected account for the user 4672374306 Feed will not update.

Dołącz do grupy

Webinar 12 marca godz 21

 Dowiedz się, jak to wszystko ogarnąć i zbudować krok po kroku solidną strategię reklam!
xx Marta Krasnodębska, #HakerkiSukcesu

Zapisując się na webinar wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera z serii Hakerki Sukcesu. W każdej chwili możesz się z niego wypisać.

PDF + BEZPŁATNE WARSZTATY ONLINE

 Dowiedz się, jak to wszystko ogarnąć i zbudować krok po kroku solidną strategię reklam!
xx Marta Krasnodębska, #HakerkiSukcesu

Zapisując się na szkolenie wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera z serii Hakerki Sukcesu. W każdej chwili możesz się z niego wypisać.

Share This