+4407784449051 marta@hakerkisukcesu.pl

Czy masz wiedzę, pasję, ale brak Ci punktu zaczepienia?

PRZECZYTAJ POST

Wiesz, że to, co robisz, jest ważne

Wiesz, że to, co robisz, jest ważne. Wiesz, że jeśli tylko byś umiała dotrzeć do większej ilości osób, mogłabyś im pomóc.

Tak, masz marzenia aby wyskalować swój biznes do 100 tysięcy lub miliona rocznie, ale najważniejsze dla Ciebie jest to, że możesz podzielić się swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem.

Nie robisz tego dla nagród z branży, ale po to by mieć realny wpływ i spełniać marzenia swoich klientów. Nic bardziej Cię nie cieszy, gdy zadowolona klientka pisze z wdzięcznością, że nareszcie, nareszcie jej się udało – z Twoją pomocą.

Gdy zakładałam Hakerki, miałam ambitny cel, aby pomóc dla tysiąca kobiet.
TYSIĄCA!!!
Pracowałam do tej pory 1 na 1 i odsyłałam klientów, bo przy małych dzieciach nie miałam po prostu czasu i siły na więcej.

I tu ponownie – bo po raz pierwszy użyłam jej, będąc jeszcze na etacie – przyszła mi z pomocą metoda “Skok w bok”.

Nie, nie namawiam Cię do niewierności, ale do rozpoczęcia krótkiej afery na boku, aby biznes online nie kojarzył Ci się tylko z przerażającym rzucaniem wszystkiego i skakaniem w przepaść, licząc, że zdołasz zbudować spadochron nim runiesz na ziemię.

Opowiem jak wykorzystać tę metodę, aby zacząć skalować swój biznes metodą małych projektów i drobnych zadań, które możesz wcisnąć w 15 minut pomiędzy pracę na etacie, obowiązki domowe, obecne projekty i klientów i odhaczać zadania nim pralka skończy wirowanie.

Zastanawiasz się, czy to ma w ogóle sens zaczynać? Czy da się cokolwiek osiągnąć, gdy znowu coś się przydarzyło i zamiast morza masz kałużę czasu? Pamiętasz mój cel?

Miałam dom, małe dzieci, jakieś dwa lata niedospania, międzynarodowych klientów … i godzinę wieczorem, aby poprowadzić live.

I z tej godziny powstały Hakerki, grupa na której od zeszłego roku zgromadziło się ponad 24 000 osób, jestem zapraszana jako ekspert na konferencje w Polsce i w Anglii, niedługo poprowadzę ekskluzywne warsztaty na Majorce a mój biznes zarabia setki tysięcy …nadal w międzyczasie. Nadal piekę dla synka muffinki z cukinii i chodzę z dziećmi na spacery nad rzekę, karmić konie marchewkami i wpadając na wieczorne livy z jeszcze mokrymi włosami, bo tu w Anglii, to normalnie ciągle pada.

Też tak chcesz? Tzn. nie mokre włosy, ale biznes, który rozrasta się nie pochłaniając przy tym całego Twojego czasu, i który pozwala Ci mieć realny wpływ i pomóc setkom i tysiącom osób?

 

Dołącz do Hakerek

Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach

Dołącz do wyzwania i odbierz prezenty, m.in. PDF 5 sposobów na pierwszy produkt online, kalendarz 30 dni fanpage, content marketing planer, PDF Jak stworzyć produkt online  + lista narzędzi

 

Zapisuję się natychmiast!

Klikając w przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych. W każdej chwili możesz się wypisać. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

#HakerkiSukcesu to solidna dawka strategii, inspiracji

Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach

Dołącz do grupy

Webinar 12 marca godz 21

 Dowiedz się, jak to wszystko ogarnąć i zbudować krok po kroku solidną strategię reklam!
xx Marta Krasnodębska, #HakerkiSukcesu

Zapisując się na webinar wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera z serii Hakerki Sukcesu. W każdej chwili możesz się z niego wypisać.

PDF + BEZPŁATNE WARSZTATY ONLINE

 Dowiedz się, jak to wszystko ogarnąć i zbudować krok po kroku solidną strategię reklam!
xx Marta Krasnodębska, #HakerkiSukcesu

Zapisując się na szkolenie wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera z serii Hakerki Sukcesu. W każdej chwili możesz się z niego wypisać.

Share This