+4407784449051 marta@hakerkisukcesu.pl

Akademia Hakerek Biznesu

Pytania i odpowiedzi

GROWTH HACKING DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH KOBIET

10 tysięcy w pierwsze 3 tygodnie, 30 tysięcy w dwa dni, ponad 200 tysięcy w 9 miesięcy? Tak, to możliwe i tłumaczę krok po kroku, kliknięcie za kliknięciem jak to zrobiłam!

Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach

Akademia Hakerki Biznesu to wybrane, ekskluzywne strategie i szkolenia, w których pokazuję krok po kroku od czego zacząć
i jak skalować biznes online.

Każdy miesiąc to solidna dawka strategii, wsparcia i inspiracji, abyś każdą taktykę szybko wprowadzała w życie.

Poniżej znajdziesz najczęstsze pytania i odpowiedzi na nie.

Dołącz do Akademii!

AKADEMIA HAKERKI BIZNESU to dostęp do wyselekcjonowanych szkoleń i technik, pokazujących najskuteczniejsze strategie i kulisy szybko rozwijającej się marki.

Po prostu jeden pakiet i masz co miesiąc dostęp do kolejnego webinaru i sesji LIVE + zaawansowane strategie, checklista i zadania do wykonania.

Każdy ma pomysły.
Odwagę, by je wprowadzić w życie – tylko niektórzy.

A Ty? Dołączysz?

Akademia Hakerek Biznesu

Czy Akademia jest dla mnie?

Czy Akademia jest dla mnie?  Pytania i odpowiedzi

Akademia Hakerki Biznesu to wybrane, ekskluzywne strategie i szkolenia, w których pokazuję krok po kroku od czego zacząć i jak skalować biznes online.

Jak to działa?

Akademia to program subskrypcyjny – możesz korzystać z zasobów Akademii tak długo, jak masz aktywną subskrypcję (wartość 1000zł+).
Co miesiąc otrzymujesz dostęp do nowej strategii, szkolenia LIVE i sesji pytań i odpowiedzi, checklisty PDF do wdrożenia.Każde szkolenie jest dostępne osobno za 297zł+ – Ty możesz zebrać kolekcję +zyskać dostęp do biblioteki nagrań i lekcji na platformie.

W skrócie? Masz wstęp na zamknięte szkolenie miesiąca na żywo, dodatkowe mini kursy i nagrania wyzwań i 70% zniżki.

Każdy miesiąc to solidna dawka strategii, wsparcia i inspiracji, abyś każdą taktykę szybko wprowadzała w życie.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

 

1.Co wchodzi w skład Akademii?
Ekskluzywny dostęp do szkoleń na żywo +dostęp do nagrania na platformie – co miesiąc SZKOLENIE MIESIĄCA (wartość poza Akademią to 297 zł+ VAT) – co miesiąc nowa strategia, abyś mogła rozwijać swój biznes online

✦ Prywatna sesja mentoringowa raz w miesiącu – abyś mogła zadać swoje pytanie i działać jeszcze szybciej. Dodatkowo możliwość zadawania pytań na platformie, więc wiesz, że nie utkniesz.

✦ Biblioteka nagrań – lekcje techniczne, PDF, nagrania i materiały z wyzwań. Nagrania tematycznych wyzwań pomagają szybko opanować i wdrożyć specjalistyczne tematy metodą „sprintu”, stosowaną w szybko rozwijających się start-up technicznych.

Możesz korzystać z zasobów Akademii tak długo jak masz aktywną subskrypcję (99 zł + VAT/miesiąc). Każde szkolenie jest dostępne osobno za 297zł+ – Ty możesz zebrać kolekcję +zyskać dostęp do biblioteki nagrań i lekcji na platformie.

Masz wstęp na zamknięte szkolenie miesiąca na żywo, dodatkowe mini kursy i nagrania wyzwań i 70% zniżki.

 

2.Jak długo trwa Akademia?
Akademia to program na zasadzie subskrypcji, za drobną opłatą co miesiąc masz dostęp do biblioteki lekcji na wygodnej platformie i co miesiąc dostęp do nowego szkolenia na żywo. Dostęp do platformy masz tak długo, jak utrzymujesz aktywną subskrypcję programu. Każde ze szkoleń jest dostępne osobno, w cenie 297zł+VAT.

3.Jakie są formy płatności?
Płatność za Akademię jest przez bezpieczną i wygodną platformę Teachable, płatność kartą (kartą kredytową lub debetową, aktywną na płatności online). Jeśli jesteś z UK NIE KUPUJ przez platformę – napisz proszę na email PRZED ZAKUPEM i podamy opcję płatności przelewem.

Platforma ta zapewnia bezpieczeństwo danych przy płatności i automatycznie co miesiąc pobiera kolejną płatność miesięczną. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu opuścisz program Akademii, tracisz zniżkę i bonusy obowiązujące w chwili zakupu, jak również dostęp do materiałów na platformie, które są przeznaczone tylko dla aktywnych członków Akademii.

Możesz zrezygnować z uczestnictwa w Akademii, obowiązuje 30 dniowy okres wypowiedzienia. Skontaktuj się wtedy proszę poprzez email: kurs@hakerkisukcesu.pl

4.Czy mogę dostać rachunek?
Tak, platforma wysyła rachunek automatycznie po zakupie, (w pole imię wpisz dane firmy, NIP i adres). Jeżeli musisz zmienić dane na rachunku, na platformie jest dostępna instrukcja video.

Jeżeli masz nr VAT EU i chcesz rozliczyć VAT samodzielnie, przy zakupie wpisz swój nr VAT i kwota podatku się wyzeruje.

5.Czy można wybrać jeden lub kilka webinarów ?

Tak, każdy webinar z osobna będzie dostępny na platformie jako produkt w cenie 297zł, a nagrania z wyzwań w cenie 197zł – 297zł każde.

Jeśli jesteś kursantką Akademii to możesz zebrać kolekcję +zyskać dostęp do biblioteki nagrań i lekcji na platformie.
NIE można wykupić osobno dostępu do sesji mentoringowych, prywatne konsultacje zaczynają się od 1000zł za godzinę a program 3 miesięczny zaczyna się od 25000zł.

6.Czy to program dla mnie? Dopiero zaczynam.

Tak, Akademia jest stworzona z myślą o osobach, które dopiero zaczynają, mają biznes mniej niż 2 lata albo potrzebują pomocy by wyskalować biznes do ponad 100 000 rocznie i szukają sprawdzonych strategii.

Stworzyłam program Akademii dla osób, które chcą jasny plan jak stworzyć strategię marki i biznesu online. Jeżeli dopiero zaczynasz, ( i nie masz pojęcia co to konwersja, lead magnet itp) to polecam wersję podstawową Akademii – tłumaczę tam wszystkie strategie krok po kroku, kliknięcie po kliknięciu.

7.Czy to program dla mnie? Już byłam na kilku kursach
To zależy – Akademia skupia się na strategii marki, biznesu i zarabianiu online. Jeżeli już odnosisz sukcesy i zarabiasz ponad 10 000 miesięcznie, lepsza by była dla Ciebie wersja Akademii Elite. Jeżeli chesz się dowiedzieć więcej, napisz kurs@hakerkisukcesu.pl

8.Dlaczego cena Akademii jest taka niska?
Codziennie dostaję mnóstwo wiadomości od osób, które piszą że dopiero zaczynają albo że ich biznes nie rozwija się tak szybko jak by chciały. Dlatego organizuję darmowe webinary. Z drugiej strony widzę już, po setkach kursantek, że osoby, które inwestują w swój rozwój osiągają rezultaty po prostu szybciej. Mój prywatny program mentoringowy zaczyna się od 25 000zł i zdaję sobie sprawę, że nie każdy może sobie na to pozwolić…a oprócz tego nie ma miejsc do września 2018.

Cena Akademii jest przystępna, aby każdy mógł skorzystać a jednocześnie, abyś miała motywację aby pojawiać się na szkoleniach na żywo, wprowadzać strategie w życie i mieć efekty. Wsparcie na platformie oznacza, że nawet jak utkniesz to możesz zadać pytania, więc nie jesteś sama!

9. Czy można się umówić na prywatną konsultację?

Tak, prywatna konsultacja kosztuje 1000zł za godzinną sesję. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy może sobie na to pozwolić, dlatego w subskrypcji Akademii jest dostęp do sesji pytań i odpowiedzi na żywo raz w miesiącu. W wersji Akademii Elite masz dostęp do 2 sesji w miesiącu. Jeżeli chcesz się umówić na konsultację, napisz na marta@hakerkisukcesu.pl

10.Mieszkam w UK

Jeśli mieszkasz w UK, skontaktuj się z nami proszę PRZED zakupem ponieważ platforma nalicza VAT jak dla płatności zagranicznych (zamiast krajowych – moja firma jest zarejestrowana w Anglii) kurs@hakerkisukcesu.pl

11. Czy masz jeszcze jakieś pytania?
Napisz proszę na kurs@hakerkisukcesu.pl i chętnie pomogę.

 

Dołącz do Akademii!

AKADEMIA HAKERKI BIZNESU to dostęp do wyselekcjonowanych szkoleń i technik, pokazujących najskuteczniejsze strategie i kulisy szybko rozwijającej się marki.

Po prostu jeden pakiet i masz co miesiąc dostęp do kolejnego webinaru i sesji LIVE + zaawansowane strategie, checklista i zadania do wykonania.

Każdy ma pomysły.
Odwagę, by je wprowadzić w życie – tylko niektórzy.

A Ty? Dołączysz?

#HakerkiSukcesu to solidna dawka strategii, inspiracji

Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach
Dołącz do grupy

Webinar 12 marca godz 21

 Dowiedz się, jak to wszystko ogarnąć i zbudować krok po kroku solidną strategię reklam!
xx Marta Krasnodębska, #HakerkiSukcesu

Zapisując się na webinar wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera z serii Hakerki Sukcesu. W każdej chwili możesz się z niego wypisać.

PDF + BEZPŁATNE WARSZTATY ONLINE

 Dowiedz się, jak to wszystko ogarnąć i zbudować krok po kroku solidną strategię reklam!
xx Marta Krasnodębska, #HakerkiSukcesu

Zapisując się na szkolenie wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera z serii Hakerki Sukcesu. W każdej chwili możesz się z niego wypisać.

Share This