+4407784449051 marta@hakerkisukcesu.pl

Akademia Hakerek Biznesu

Pytania i odpowiedzi
JAK ROZHULAĆ BIZNES ONLINE
10 tysięcy w pierwsze 3 tygodnie, 30 tysięcy w dwa dni, ponad 200 tysięcy w 9 miesięcy? Tak, to możliwe! Pokażę Ci jak.
Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach

Akademia Hakerki Biznesu to kompleksowy, ekskluzywny program w którym pokazuję krok po kroku od czego zacząć i jak skalować biznes online. Zapoznaj się z programem Akademii. Znajdziesz także pytania i odpowiedzi.

Odbierz wstępny plan Akademii

Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania. Odbierz PDF – kliknij na ikonę prezentu.

Zapisz się na listę oczekujących!

Pobierz planer szkoleń Akademii Hakerek Biznesu

Stwórz strategię świetnej marki i biznesu onlinei zacznij zarabiać na swojej wiedzy i pasji✨10 tysięcy w pierwsze 3 tygodnie, 30 tysięcy w dwa dni, ponad 200 tysięcy w 9 miesięcy?Tak, to możliwe i tłumaczę krok po kroku, kliknięcie za kliknięciem jak to zrobiłam!Napisz AKADEMIA w komentarzu, aby dostać planer PDF i dowiedz się, jak wygląda wyczekiwany plan szkoleń! ps. nie, nie ma dzwięku. Nadal nie mogę mówić, więc to wyjątkowo cichy launch

Opublikowany przez Hakerki Sukcesu na 19 października 2017

Akademia Hakerek Biznesu

Czy Akademia jest dla mnie?

Czy Akademia jest dla mnie?  Pytania i odpowiedzi

Akademia Hakerki Biznesu to kompleksowy, ekskluzywny program w którym pokazuję krok po kroku od czego zacząć i jak skalować biznes online.

Co miesiąc dostajesz dostęp do szkolenia w formie webinaru, na którym uczysz się kolejnej praktycznej strategii i spotykamy się na ekskluzywnej mentoringowej sesji LIVE tylko dla kursantek Akademii, dzięki czemu masz moje osobiste wsparcie i
szybko wprowadzasz wiedzę w życie.

AKADEMIA to nie jest typowy kurs, to nie jest tylko “kilka video i pdfy”
To kompleksowy system dziesięciu szkoleń, który sprawia, że najpierw budujesz fundamenty marki, które zwrócą uwagę i zachwycą Twoich idealnych klientów, potem tworzysz strony lądowania i automatyzacje, a potem plan premiery i promocji – żeby sam proces sprzedaży olśnił Twoich klientów.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

1.Jaka jest różnica pomiędzy AKADEMIĄ i AKADEMIĄ ELITE?
✦ Akademia ELITE to intensywny program mentoringowy, który trwa minimum 3 miesiące. Program z tego względu jest limitowany do 100 osób w grupie Akademi Elite z możliwością przedłużenia członkostwa na kolejne 3 miesiące – więc ten pakiet jest dostępny tylko wtedy, gdy inne osoby zrezygnują z opcji przedłużenia.
✦ 90 dni wsparcia na prywatnej grupie na FB, w tym sesje LIVE.
✦ Co miesiąc ekskluzywny webinar, szkolenie lub dostęp do warsztatów
✦ Seria POP UP Workshop, która jest nastawiona na szybkie wdrożenie danego projektu, będzie dostępna poza programem ELITE w cenie 297zł każdy dwudniowy warsztat online. Podczas każdego 3 miesięcznego programu przewidujemy przynajmniej jeden warsztat.
✦ Bonusem do pakietu ELITE jest także nagranie szkolenia warte 297zł: Jak Stworzyć strategię postów i reklam na FB do launchu
✦ Zniżki na inne moje kursy i szkolenia.
✦ Po wykupieniu 3 x 3 miesiące pakietu ELITE zyskujesz dostęp do całego pakietu Akademii wart ponad 7000zł

2.Co wchodzi w skład programu Akademii?
✦ Podstawowy PROGRAM AKADEMII trwa do lipca 2018, ale można dołączyć w dowolnym momencie – po prostu im wcześniej dołączysz, tym mniej płacisz, ponieważ cena będzie sukcesywnie rosła. Od października do lipca przewidziane jest też 10
ekskluzywnych, mentoringowych sesji LIVE, każda warta 197zł. Jeżeli dołączysz później, to tracisz swoją szansę na uczestniczeniu w programie sesji na żywo.

Zapisując się w październiku, uzyskujesz dostęp do:
✓ 10 sesji LIVE 197zł x10 =wartość 1970zł
✓ 10 webinarów na żywo z serii: 297zł x 10 = 2970zł.
✓ 10 mini kursów: nagrania z wyzwań z serii Hakerki Sukcesu: 197zł x 10 = 1970zł
✓ NAGRANIE szkolenia GROWTH PLANNER + kalkulator warte 497zł
Wartość pakietu to ponad 7000zł, po okresie promocyjnym Akademia będzie dostępna
w cenie 297zł za miesiąc.

3.Jak długo mam dostęp do materiałów na platformie?
Po opłaceniu wszystkich rat za podstawową wersję Akademii będziesz mieć dodatkowy rok dostępu do materiałów na platformie. Jeżeli opuścisz program Akademii Elite po 3 miesiącach, będziesz mieć dostęp do materiałów z tego okresu przez rok od ukończenia, ale tracisz dostęp do grupy i kolejnych szkoleń z pakietu.

4.Jakie są formy płatności?
Płatność za dostęp do obu programów jest przez bezpieczną i wygodną platformę Teachable, płatność kartą. Platforma ta zapewnia bezpieczeństwo danych przy płatności i automatycznie co miesiąc pobiera kolejną ratę za program. Nie jestem zwolenniczką kosztownych kredytów bankowych, dlatego raty programu są stałe i NIE są oprocentowane. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu opuścisz program Akademi przed jej ukończeniem i spłaceniem rat, tracisz zniżkę i bonusy obowiązujące w chwili zakupu, jak również dostęp do
materiałów na platformie, które są przeznaczone tylko dla aktywnych członków Akademii.

5.Czy wystawiasz faktury VAT?
Nie jestem jeszcze płatnikiem VAT, ponieważ moja firma jest zarejestrowana w UK gdzie mieszkam, i mam dużo wyższy próg rejestracji, ale platforma Teachable wystawia rachunki automatycznie po płatności, na których doliczony jest VAT wg lokalnej stawki kraju, w którym mieszkasz. Jeżeli potrzebujesz zmienić dane na rachunku wygenerowanym przez Teachable – napisz proszę na kurs@hakerkisukcesu.pl i podamy Ci instrukcje.

6.Czy można wybrać kilka webinarów zamiast wszystkich?

Tak, każdy webinar z osobna będzie dostępny na platformie jako produkt w cenie 297zł, a nagrania z wyzwań w cenie 197zł – 297zł każde.
NIE można wykupić osobno dostępu do sesji mentoringowych, prywatne konsultacje zaczynają się od 1000zł za godzinę a program 3 miesięczny zaczyna się od 25000zł.

7.Czy to program dla mnie? Dopiero zaczynam.
Tak, zdecydowanie. Stworzyłam program Akademii dla osób, które chcą jasny plan jak stworzyć strategię marki i biznesu online. Jeżeli dopiero zaczynasz, ( i nie masz pojęcia co to konwersja, lead magnet itp) to polecam wersję podstawową Akademii – tłumaczę tam wszystkie strategie krok po kroku, kliknięcie po kliknięciu.

8.Czy to program dla mnie? Już byłam na kilku kursach
Akademia to jedyny taki kompleksowy program na rynku, który płynnie łączy zaawansowane strategie z solidną dawką praktycznych informacji, inspiracji i wsparcia, dzięki czemu elementy układasz w spójną całość i szybko wprowadzasz zdobytą wiedzę w życie. To program dla Ciebie, jeżeli masz już dość oglądania darmowych webinarów, które nie
wnoszą nic nowego i masz dość odkładania swoich planów na póżniej. Jeżeli jesteś gotowa do działania, to program dla Ciebie.

9.Czy to program dla mnie? Chcę sprzedawać kursy online.
To świetnie! Jeżeli już masz pomysł na kurs, program, konsultacje lub inny biznes online to polecam wersję Elite, która jest bardziej intensywna i dla osób bardziej zaawansowanych lub szybko uczących się.
Mój pierwszy program Elite trwał 6 tygodni i kursantki z tej edycji stworzyły, wypromowały i sprzedały swoje własne kursy, stworzyły nowe biznesy i zyskały nowych klientów na konsultacje.
Tym razem oferuję wersję na 3 miesiące (zapisując się w październiku lub listopadzie masz dostęp do wersji Elite do końca stycznia ze względu na przerwę świąteczną)

Czy masz jeszcze jakieś pytania?
Napisz proszę na kurs@hakerkisukcesu.pl i chętnie pomogę w wyborze.

To program w wersji beta. Daty i tematy szkoleń mogą ulec zmianie, zależnie od potrzeb kursantek Akademii lub
nieprzewidzianych okoliczności.

Zapisz się na listę oczekujących!

#HakerkiSukcesu to solidna dawka strategii, inspiracji

Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach
Dołącz do grupy

Dołącz do wyzwania!

5 dni do Strategii Marki Online+PDF!

Co tu znajdziesz?

Dowiedz się, jak to wszystko ogarnąć i zbudować krok po kroku solidną strategię marki i bloga!
xx Marta

UWAGA!!! KLIKNIJ link w emeilu, żeby potwierdzić udział!

Dołącz do wyzwania!

5 dni do Strategii Marki Online+PDF!

Co tu znajdziesz?

Dowiedz się, jak to wszystko ogarnąć i zbudować krok po kroku solidną strategię marki i bloga!
xx Marta

UWAGA!!! KLIKNIJ link w emeilu, żeby potwierdzić udział!

Share This