+4407784449051 marta@hakerkisukcesu.pl

Akademia Hakerek Biznesu

Stwórz strategię świetnej marki i biznesu online i zacznij zarabiać na swojej wiedzy i pasji

Dołącz do Akademii

ŁAM KOD CODZIENNOŚCI

Buduj życie według własnych priorytetów i na własnych zasadach.

Pomysł ma każdy, ale odwagę by wprowadzić je w życie tylko niektórzy. A jak jest u Ciebie?

Szukamy informacji w internecie (a czasem magicznej różdźki, która sprawi, że nagle nasz biznes wzniesie się na wyżyny). Próbujemy różnych metod, ale nie zawsze wynik je zadowalający, a przecież tym razem miało być inaczej. Potrzebny jest spójny plan działań, strategia, która będzie łączyć elementy w całość.

Właśnie dlatego stworzyłam Akademię Hakerek Biznesu – Growth hacking dla przedsiębiorczych kobiet, abyś nie musiała już szukać. Abyś mogła przejść do działania i rozwijać swój biznes online.

Są przynajmniej 3 powody, dla których Akademia jest dla Ciebie.
Zainteresował Cię ten temat? Przeczytaj dalej, by dowiedzieć się więcej.

Growth hacking dla przedsiębiorczych kobiet

Akademia Hakerek Biznesu

Akademia Hakerki Biznesu to wybrane, ekskluzywne strategie i szkolenia, w których pokazuję krok po kroku od czego zacząć
i jak skalować biznes online. Każdy miesiąc to solidna dawka strategii, wsparcia i inspiracji, abyś każdą taktykę szybko wprowadzała w życie.

Kolejny nabór do Akademii już otwarty. Kliknij w przycisk poniżej, aby przejść do strony.

Odbierz plan Akademii

Odbierz plan Akademii Hakerek Biznesu. Kliknij na prezent, aby pobrać PDF.

Jak rozhulać biznes online ?

Stwórz strategię świetnej marki i biznesu online

Strategia, wsparcie, inspiracja

Mam jednego klienta dla którego przygotowuję launch kilka miesięcy i może dlatego moje prywatne launche są krótkie zazwyczaj – bardzo lubię oferty 48 godzin, jak już zauważyłyście z pewnością 🙂
Teraz, są osoby, które patrzą się na mnie i myślą ze launch to pestka – ruszasz z marszu i masz. Ja jestem specjalistką od launchów. Tak jak Tobie stworzyć to, w czym jesteś ekspertką jest łatwe, a mi by szło jak po grudzie – tak i Ciebie zachęcam do przemyślenia tej zależności.
Moje kursantki piszą, że gdyby wiedziały, ile to pracy, to by pewnie się nie zdecydowały. I obwiniają mnie żartem, że przez to że u mnie to wyglądało tak łatwo, gdy w launchu uczestniczyły – same na taki launch kursu się by nie zdecydowały.

Ale dobry plan, strategia, checklisty – to wszystko co będziecie mieć w Akademii – sprawia, ze nie tylko wypuściły swoje kursy ale i je sprzedały. Nawet w tak nietypowych niszach jak np. kurs Lidii Kardasz o odpieluchowywaniu. Zapoznaj się z osiągnięciami Hakerek Sukcesu.

 

Akademia Hakerek Biznesu

To program dla przedsiębiorczych kobiet, subskrypcja Akademii to dostęp do cały czas aktualizowanej i rozwijającej się biblioteki lekcji technicznych i instrukcji PDF i wsparcia na platformie.
Oprócz tego, co miesiąc zyskujesz dostęp do kolejnych bonusów, szkolenia LIVE i sesji mentoringowej, na której możesz zadać swoje pytania a także kursu email.

GROWTH HACKING – podczas trwania programu łączymy nowe technologie i nowe sposoby myślenia, aby rozwijać biznes szybciej i zarabiać więcej.

To kompleksowy system szkoleń, który sprawia, że najpierw budujesz fundamenty marki, które zwrócą uwagę i zachwycą Twoich idealnych klientów, a potem plan premiery i promocji – żeby sam proces sprzedaży olśnił Twoich klientów. Dzięki metodom design thinking // lean startup // growth hacking rozwijasz swój biznes szybciej i tworzysz oferty na które ustawia się kolejka chętnych a dzięki
systemom i automatyzacji – pracujesz mniej, a zarabiasz więcej i masz więcej czasu dla siebie.

Co miesiąc szkolenie live, strategia, checklista, kurs email i zadanie do wykonania.

Są 3 powody dla których Akademia jest dla Ciebie:

1. WEBINARY STRATEGICZNE, SESJE Q&A  – zdobywasz konkretną, sprawdzoną wiedzę i jej praktyczne zastosowanie. Nie będę Cię uczyła formułek marketingu, ale jak uzyskać efekty, których pragniesz dzięki poszczególnym taktykom i strategiom, które łączą wszystkie elementy w spójną całość. Koncentrujesz się na jednym zagadnieniu i wdrażasz je w życie.
Po nagraniu szkolenia ląduje ono na platformie jako osobny kurs za 297zł – 497zł, ale Ty możesz mieć dostęp za tylko 99 zł+VAT co miesiąc.

Mój czas jest cenny, nie dlatego ze mam go mało bo mam dwójkę małych dzieci, ale dlatego, że użyczam Ci mego wieloletniego doświadczenia w pracy z klientami w wielu branżach i prowadzenia własnego, międzynarodowego biznesu. Zadając własne pytania rozwiewasz wątpliwości i szybko ruszasz z miejsca, a dodatkowo korzystasz, słysząc pytania innych osób, dzięki czemu masz odpowiedzi na pytania na które jeszcze nawet nie wpadłaś.

2.BIBLIOTEKA AKADEMII
Znajdziesz w niej lekcje techniczne, abyś nie musiała szukać informacji, jak zrobić video, PDF, slajdy do webinaru. Zyskujesz swój czas i realizujesz kolejne zadania. Gdy „utkniesz” – masz możliwość zadawania pytań na platformie. Otrzymujesz także dostęp do nagrań wyzwań, bootcampów – to skondensowana dawka wiedzy i inspiracje, do której można powracać.

3. CHECKLISTA PDF+ MINI KURS EMAIL

Co miesiąc nowa strategia,checklista i instrukcja PDF +  4 x email z zadaniem do wykonania, po to abyś mogła szybko wprowadzić wiedzę w życie, metodą małych kroków.

 

Co najbardziej Ciebie przekonuje? Który z tych 3 składników najbardziej jest Ci potrzebny?

Kolejny nabór do Akademii już otwarty.

Przejdź do strony, aby poznać szczegóły.

Zobacz nadchodzące szkolenia Akademii Hakerek Biznesu.

22 maja szkolenie "Lista email, sekwencje i newsletter"

28 czerwca szkolenie "Jak rozhulać bloga"

#HakerkiSukcesu to solidna dawka strategii, inspiracji

Łam kod codzienności i buduj biznes i życie wg własnych priorytetów i na własnych zasadach
Dołącz do grupy

Webinar 12 marca godz 21

 Dowiedz się, jak to wszystko ogarnąć i zbudować krok po kroku solidną strategię reklam!
xx Marta Krasnodębska, #HakerkiSukcesu

Zapisując się na webinar wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera z serii Hakerki Sukcesu. W każdej chwili możesz się z niego wypisać.

PDF + BEZPŁATNE WARSZTATY ONLINE

 Dowiedz się, jak to wszystko ogarnąć i zbudować krok po kroku solidną strategię reklam!
xx Marta Krasnodębska, #HakerkiSukcesu

Zapisując się na szkolenie wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera z serii Hakerki Sukcesu. W każdej chwili możesz się z niego wypisać.

Share This