+440784449051 info@movabo.com

Ale po co mi lista, strona, blog??

Ciągle to słyszę… i mam jedną odpowiedź, pomyśl, co by się stało, gdyby nagle zabrali Facebook? Profile budujemy na pożyczonej ziemi … a lista, należy do nas.

Moja mama uprawiała swoje róże od lat na dzierżawionej ziemi. To była jej duma i radość… ale zmienił się wójt gminy i w tym roku nie przedłużono jej dzierżawy.

Wyobrażasz to sobie? Tyle lat pracy, wysiłku, troski i nagle słyszysz, że przecież wiedziałaś, że to NIE jest Twoje.

I dlatego właśnie potrzebna Ci jest lista. Żeby nie zaczynać ciągle od nowa przy każdej promocji, każdym pomyśle – tylko już mieć kolejkę chętnych zanim nastąpi premiera oferty.

A budowanie listy, zapewniam Cię jest o wiele łatwiejsze, gdy już wiesz kogo chcesz na tej liście mieć – słowem masz zdefiniowaną grupę docelową i markę, która przyciągnie i zachwyci klientów.

Reklamy na Facebooku też są dużo tańsze, gdy masz listę. Dlatego w pakiecie VIP jest niebywały bonus: Webinar na żywo o reklamie niestandardowej na Facebooku wart 297zł ( plus nagranie szkolenia warte 297zł: Twoja pierwsza reklama na Facebooku wraz z filmami technicznymi, jeżeli jesteś początkująca;).

No, słowem, to jest rzecz niezbędna…ale nie będę Cię przekonywać. To tylko Twoja decyzja, bo Twoje wyniki i Twój sukces zależy właśnie od Ciebie!

I nie, nie piszę tego tylko po to, żebyś kupiła kurs ( prawdopodobnie, gdy to czytasz miejsca na pakiet Elite już są wyprzedane, bo w nim zamiast 3 tygodni jest 3 miesiące wsparcia) – więc zapraszam na zupełnie bezpłatne szkolenie o 7 Błędach Strategii Marki Online i jak ich uniknąć. Chcę Ci pokazać, że możesz zacząć z tym co masz, tu i teraz – i nie musisz już odkładać tego, czego pragniesz na kiedyś, na później, tylko zakasać rękawy i zacząć zmieniać sowje życie już dziś.

Do zobaczenia! Ps kliknij poniżej – powinno zadziałać i od razu Ci dać link do nagrania;)

Skąd ta nazwa Hakerki Sukcesu? 
Bo uczę kobiety jak wykorzystać techniki i strategie „growth hacking”, czyli marketingu biznesu online, który pokazuje, jak rozwijać firmę szybko i uczciwie, precyzyjnie i z pasją. To jak, dołączysz? 

Dołącz do wyzwania!

5 dni do Strategii Marki Online+PDF!

Co tu znajdziesz?

Dowiedz się, jak to wszystko ogarnąć i zbudować krok po kroku solidną strategię marki i bloga!
xx Marta

UWAGA!!! KLIKNIJ link w emeilu, żeby potwierdzić udział!

Dołącz do wyzwania!

5 dni do Strategii Marki Online+PDF!

Co tu znajdziesz?

Dowiedz się, jak to wszystko ogarnąć i zbudować krok po kroku solidną strategię marki i bloga!
xx Marta

UWAGA!!! KLIKNIJ link w emeilu, żeby potwierdzić udział!

Share This